رفتن به مطلب

مشکل در دیتابیس

jackson

پست های پیشنهاد شده

سلام به مدیرت محترم

من در مرحله دیتابیس با مشکل مواجه شدم با اینکه همه چیز رو درست گذاشتم در فیلدهای نصب دیتابیس ولی نمیدونم چرا این ارور رو میده:

Your database connection settings are not valid. Please check your server, name, login and prefix.

ضمنا هاستم پولی هست...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 months later...

سلام

من هم مشکل دوستمون را دارم.با دیتابیس اتصال برقرار نمیشه در ضمن سرورم localhost است.باید چیکار کنم چندین بار دیتابیس ساختم ولی فایده ای نداره.

لینک به دیدگاه

سلام

لینکی را که دادید(1.4.6.2انگلیسی) نصب کردم ولی بازم این error را داد:

Your database connection settings are not valid. Please check your server, name, login and prefix

بهتر نیست از ورژن های قبلی استفاده کنم؟(چون امکان خرید یه هاست دیگه برام وجود نداره).

ممنون

لینک به دیدگاه

من 1.4.4.1 را هم نصب کردم،دیتابیس هم شناخته شد ولی وقتی که کلید next را زدم باز این ارور را داد:

خطا هنگام قرار دادن اطلاعات در پایگاه داده:

'CREATE TABLE `ps_access` ( `id_profile` int(10) unsigned NOT NULL, `id_tab` int(10) unsigned NOT NULL, `view` int(11) NOT NULL, `add` int(11) NOT NULL, `edit` int(11) NOT NULL, `delete` int(11) NOT NULL, PRIMARY KEY (`id_profile`,`id_tab`) ) ENGINE= DEFAULT CHARSET=utf8'

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near \'DEFAULT CHARSET=utf8\' at line 9(خطا: : 1064)

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

بالاخره بعد از چند روز دانلود و آپلود و نصب وحذف کردن مشکلش حل شد و 1.4.6.2 نصب شد.

مشکلی که هنگام نصب فروشگاه ساز با دیتابیس به وجود می آمد به خاطر این بوده که شما قبلا چندین اسکریپت را نصب و حذف ویا نصف برنامه را نصب کرده اید و رهاش کردید.با پشتیبانی هاست خودتون تماس بگیرید و باهاش درمیون بذارید و بگید یه دستی به هاست شما بکشه(تعمیرش کنه)بعد دیگه بدون هیچ مشکلی دیتابیس را می شناسه و نصب میشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام من دیتا بیسم داخل 127.0.0.1 به این اسم ساختم

kaladay

اما

داخل سایت اینجوری ساختم kaladay_kaladay

الان چه جوری دیتا رو متصل کنم به سایت رو هاستم ؟؟

با تشکر

این ارور چیه ؟؟؟؟

Link to database cannot be established.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...