رفتن به مطلب

چرا دکمه تایید سفارش فارسی نیست

artemis

پست های پیشنهاد شده

سلام

1- چرا وقتی قیمت محصولی را 0 می گذاریم تو مرحله پرداخت دکمه تایید رو ترجمه نشده نمایش می ده؟ با این عبارت I Confrim my order

2- بیشتر مواقع وقتی روی این دکمه کلیک می کنم به صفحه بعد نمی ره

3- وقتی روی فایل pdf صورت حساب و ... کلیک می کنم یه صفحه باز میشه که این خطا رو نشون می ده public_html/tools/fpdf/cache/mska_6a96a958930018d34812491eaf00492f

4- چطور میشه فایل فاکتور و صورتحساب رو حذف کرد اما لینک فایل محصول قابل دانلود در قسمت سفارشات حذف نشه؟ ( از قسمت سفارشها - وضعیت ها نشدنی امتحان کردم)

ببخشید زیاد سوال پرسیدم اما به نوعی به هم مربوط میشن و تو انجمن هم سرچ کردم چیزی ندیدم. ممنون میشم کمک کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 . خوب ترجمش كنيد در قسمت ترجمه ها

2 : .htaccess رو به روز كنيد

3 : بايد دانوش جان كه روي فاكتور كار كرده جواب بده

4 : در تنظيمات وضعيت سفارش مي تونيد اينو برداريد

لینک به دیدگاه

با تشکر از دوستان که لطف کردن و جواب دادن

اصلاحیه مربوط به نسخه نصب شده فروشگاه را دو بار به همان روشی که توضیح داده بودید نصب کردم اما نشد.

من در قسمت ترجمه نتونستم چنین گزینه ای پیدا کنم، اگه میشه لطف کنید و آدرس دقیقی بهم بدین

در مورد سوال 4 تو پرانتز ذکر شده که تو اون قسمت نمیشه چون با حذف فاکتور لینک دانلود هم حذف میشه!

لینک به دیدگاه

• 9 months later...

روی کدوم ماژول؟

در زمان نهايي كردن سفارش ميپرسه كه در قسمت ترجمه هاي پيام هاي خطا به "من سفارشم را تایید می‏کنم" ترجمه شده.

دليل عدم نمايشش رو شما بررسي كنيد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...