رفتن به مطلب

ثبت نشدن سفارش با وجود واریز شدن در زرین پال

پست های پیشنهاد شده

با درود

دوستان من به یک مشکل برخوردم لطفا راهنمایی کنید که این مشکل از کجا می تونه باشه

بنده امروز یک واریزی از درگاه زرین پال داشتم. ولی هر چی می گردم هیچ گونه سفارسی در تارنما (وبسایت) فروشگاه بنده درج نشده که بتونم ارسالش کنم. در حالی که در زرین پال این واریزی ثبت شده

لطفا راهنمایی بفرمایید باید چکار کرد؟ 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

مشکل یا از ماژول شماست و یا از زرین پال. طبق تجربه خودم اغلب این مشکل از سمت زرین پاله و وبسرویسش درست عمل نمیکنه و باید سفارش رو دستی تائید و ثبت کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

مشکل یا از ماژول شماست و یا از زرین پال. طبق تجربه خودم اغلب این مشکل از سمت زرین پاله و وبسرویسش درست عمل نمیکنه و باید سفارش رو دستی تائید و ثبت کنید

موفق باشید

ببخشید این تایید دستی سفارش رو متوجه نشدم.

مشکل از ماژول زرین پال هست؟الان من برای زرین پال تیکت فرستادم ولی این تایید سفراش دستی که می فرمایید شدنی نیست. من هیچ اطلاعاتی از این مشتری ندارم. اگر شماره ای چیزی ازش داشتم باهاش تماس می گرفتم. الان نمی دونم باید چکار کنم. لطفا بگین در چنین زمان هایی باید چکار کرد؟

لینک به دیدگاه

سلام

پرستاشاپ همه چیز را ثبت میکند. به منوی مشتریان>>سبدهای خرید بروید و سبد خرید را پیدا کرده و ویرایش کنید و آنرا تبدیل به سفارش کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

پرستاشاپ همه چیز را ثبت میکند. به منوی مشتریان>>سبدهای خرید بروید و سبد خرید را پیدا کرده و ویرایش کنید و آنرا تبدیل به سفارش کنید

موفق باشید

ببخشید درگاه بهترین از زرین پال وجود داره که چنین مشکلی پیش نیاد؟ بدبختانه چند مدت هست این مشکل داره تکرار می شه

آیا ادرگاه های دیگری مانند پی پال و .. بهتر نیستند؟ بهترین گزینه که مشکلات اینچنینی نداشته باشند چیست؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...