رفتن به مطلب

تبديل ماژول ویژه ها به ماژول رایگان ها؟

پست های پیشنهاد شده

سلام ، بچه ها یک سوالی واسم پیش اومده که ممنون میشم کمک کنین، من ماژول ویژه ها رو تو ترجمه ها کلاً به اسم رایگان گذاشتم و تا الانم تمام تخفیفام رو 100 درصد زدم که همون رایگان شده ، حالا من اگه بخوام دوباره از این ماژول استفاده کنم و به جوری باشه که این ماژول قبلی فقط 100 درصد تخفیف ها رو نشون بده و دومی که اضافه می کنم همون ویژه ها باشه( تخفیف های کمتر) رونشون بده چیکار باید بکنم که صفحه هاشون با هم اختلال پیدا نکنه و توی اولی کدوم قسمت کد رو باید تغییر بدم که فقط 100 درصد ها رو نشون بده؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اين كار غير عمليه مگر اينكه ماژول جداگانه براي اين كار براي مثلا قيمت رايگان داشته باشيد كه كار سختي نيز نيست براي توليد همچين ماژولي

لینک به دیدگاه

من کپی ماژول رو با تغییر نام قرار دادم توی فایل ها هم اعییر نام ها رو انجام دادم اما فکر کنم یا یکی از تیبل های پایگاه داده به مشکل می خورد و وقتی روی نصب کلیک می کردم مینوشت ماژول پیدا نشد.

لینک به دیدگاه

من چیزی به ذهنم نمیرسه. اما قبلن شیوه تغییر نام یک ماژول رو تا حدی توضیح دادم.

اسم ماژول رو بگیر و آخر اسمش یک چیزی اضافه کن. خط به خط تمام کدها رو داخل تمام فایل ها چک کن و تغییر نام بده. به بزرگ و کوچیک بودن حروف هم توجه کن. یک فایل config هم هست که باید حذفش کنی تا خودش دوباره ایجاد بشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...