رفتن به مطلب

بسته فارسی ساز

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر 

قبل از مطرح کردن این سوال همه جا رو خوب گشتم ولی جوابی پیدا نکردم.

بسته فارسی ساز پرستا رو که مشکلی نداشته باشه از کجا میتونم پیدا کنم؟ اینکه بعضی از قالبهای خارجی برای فارسی شدن چون از سایت رسمی بسته رو دانلود میکنند. در بعضی بخشها مثل فاکتورها وتاریخ فروش به میلادی باقی میماند. بعض از سایتها بسته فارسی ساز را بصورت جداگانه ارائه دادند ولی مشکلی که هست بعد از نصب این بسته ها امکان ویرایش آنها در حالت RTL غیر فعال میشود. 

اگر تاپیکی هست برای رفع این مشکل ممنون میشم راهنمایی فرمایید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بسته فارسی ساز ؟!

پرستاشاپ بسته فارسی ساز نداره ، باید نسخه فارسی رو از همین انجمن دانلود و نصب کنید

قالب های خارجی نیز بسته فارسی ساز ندارند ، باید بعد از خرید بدین یکی براتون راستچین و ترجمه کنه

لینک به دیدگاه

بسته فارسی ساز ؟!

پرستاشاپ بسته فارسی ساز نداره ، باید نسخه فارسی رو از همین انجمن دانلود و نصب کنید

قالب های خارجی نیز بسته فارسی ساز ندارند ، باید بعد از خرید بدین یکی براتون راستچین و ترجمه کنه

عزیز من خودم فارسی سازی می کنم . وردپرس، پرستشاپ، جوملا، اپن کارت ، مجنتو

اتفاقا هست .البته فقط translation هست  که میشه خروجی گرفت. منتها مشکلی که داره بعد از نصبش باعث میشه که ماژول custom html که در قالب ها هست و در مدیریت که rtl باشه این مشکل هست و نمیزاره ویرایش بشه. مشکل دیگه ای که هست اینکه تاریخ در بخش فروش و فاکتور میلادی هست. با آپگرید میتونم مشکلم رو برطرف کنم ولی باید صبر کنم تا نسخه بعدی بیاد بعد آپرید کنم که درست بشه. باید یه راه حلی پیدا کرد که مثل بقیه cms ها بشه اینکارو با پکیج زبان درست کرد.

لینک به دیدگاه

سلام

دوست گرامی مطمئن باشید آقا بهمن قبل اینکه به شما پاسخ بدن متوجه منظور شما شدن

شاید شما هر پرستاشاپ رو با بسته فارسی کرده باشید ولی اون رو برای ایران بومی نکردین

اتفاقا هست .البته فقط translation هست  که میشه خروجی گرفت.

این جمله ای هست که خودتون گفتید، دقیقاً فقط بسته فارسی ساز بوده و بسته بومی ساز نبوده

نه تنها پرستاشاپ به حالت عادی تقویم شمسی نداره بلکه تقویم قمری و یا امثال اون هم نداره و فقط تقویم میلادی داره

هر کشور بسته به نیاز خودش تغییراتی رو در نسخه بومی خودشون میدن و در کشور خودشون ارائه میکنن و ایران هم از این قاعده مستثنی نیست

توجه کنید که فارسی سازی، با راست چینی و با بومی سازی کاملاً معانی متفاوتی داره

فارسی سازی فقط ترجمه کردن به زبان فارسی هست، راست چینی فقط چپ چین رو راست چین میکنه حتی برای کشور های عربی هم کاربرد داره ولی بومی سازی بسته به کشور هست و نیاز هرکشور مختلف هست

در اصطلاح مد شده میگن نسخه فارسی اما بهتره اصلاح کنن و بگن نسخه بومی چون شما علاوه بر فارسی سازی نیاز به راست چین بودن و بومی بودن هم دارید

در هر حال نسخه بومی فارسی رو فقط از این انجمن میتونید دریافت کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...