رفتن به مطلب

رفع مشکلات قالب و ماژول سایت من

hidden

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من یه مدت نبودم سایت خیلی پیشرفت کرده.. افرین :heart:

یه چند تا ماژول نصب کردم که یه سری مشکلات داره ممنون میشم کمک کنید مشکلات ماژول ها و قالب ها رو رفع کنم

1- در قسمت محصولات " محصولاتی که عکس یا همون تصویر داره رو نشون میده اما کادرش رو خراب کرده و یه خط کشیده شده تو تصاویر محصولات که عکسشو ضمیمه کردم

2- منوی بالای سایت بدون مشکل کار میکنه اما یه مشکل کوچیک داره اونم این که میخوام زیر شاخه ها رو یه علامت کوچیک بزنه که برای نمونه گزینه رینگ فابریک سایپا رو یه علامت زدم و مشکل دوم هم اینکه کادر دور دسته بندی نمیدونم چرا کمرنگ هست ؟ اگر میشه برداشته بشه بهتر هست..

پیشاپیش ممنون از کمکتون

post-101-14373017649787_thumb.jpg

post-101-14373017650205_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 weeks later...

سلام

عزیز این مشکل وجود نداشته.... چند وقتی هست این مشکل پدیدار شده... چطوری میتونم حل کنم ... من دقیقا نمیدونم کدوم کد باید از لفت بشه رایت یا بر عکس شما میتونی کمکی کنی ادرس فروشگاهم

www.iroption.com

لینک به دیدگاه

در آموزش راست چین سازی و فایرباگ که برای نوشتنش وقت گذاشته شده استفاده کنید میتونید خیلی از این موارد رو یاد بگیرید.

اگر منظورتون این هست که بنده اشکالات سایت شما رو پیدا کنم و برای رفعش راه حل بدم باید بگم که متأسفانه وقت کافی ندارم و ممکن نیست.

اگر قرار باشه مدیران تا این حد به ریزه کاری های فروشگاه های مختلف رسیدگی کنند وقت کافی برای پاسخگویی به سؤاات باقی نمیمونه و باقی کاربران هم همین انتظار رو خواهند داشت.

اگر از بچه های انجمن کسی میتونه به ایشون کمک کنه.

لینک به دیدگاه

ما تا جايي كه بتونيم در حد ساده كمك مي كنيم ولي ديگه اين ريزه كاريها نياز به صرف وقت بيشتريه

اگه دوست داريد مي تونيد پشتيباني فني بخريد

حالا يا از بازاچه يا از اينجا:

http://matrixsoft.ir/shop/other/201-prestashop.html

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...