رفتن به مطلب

پشتیبانی آنلاین سایت توسط zopim بدون نیاز به ماژول

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوسان زوپیم رو بدون ماژول طبق اموزش گذاشتم کار میکنه و عالی اما مشکلی که هست وقتی میزارم این کد رو و فعال میشه حدود 200 کیلوبایت سایت سنگین تر میشه... نمیشه براش کاری کرد که اینقدر صفحه اول سایت رو سنگین نکنه ؟ از لایو زیلا و یاهو هم نمیخوام استفاده کنم....سپاس

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 months later...

سلام

من کد را از سایتش گرفتم در ماژول مخصوصش هم قرار دادم ولی در سایت نشون نمیده

نسخه پرستاشاپ 1.6

قالب ناس شاپ2

کامپایل هم کردم

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

با سلام منم دقیقا به همین مشکل برخوردم و مثل همین کد را نوشتم و دخیره کردم ولی چیزی نمیاد بازهم

سلام منم دقیقا این کد را وارد کردم اگر اشتباه این کد بگید اصلاح کنم.ممنون

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

سلام دوستان

من کد zopim رو وارد footer کردم کامپایل اجباری رو هم انجام دادم ولی به جای نمایش تو تمام صفحه ها تو پیش نمایش سریع کالا نشون میده ، قبلا تو پرستا 1.5 داشتم ولی تو ورژن 1.6 پرستاشاپ جواب نمیده

دوستان اگه امکان داره کمک کنید. ممنونم

www.sinapardazesh.com

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام . میشه یکی از دوستان راهنمایی کنه دقیقا کدی که از توی ویجت زوپیم کپی کردم رو کجا باید پیست کنم .

مدیریت پرستا ؟ کدوم منو ؟

ممنون میشم .

لینک به دیدگاه

• 7 months later...

نمیتونید فارسی کنید ، برای فارسی کردن باید پول پرداخت کنید به شرکت zopim . یعنی میتونید اما حدود 15 روز دوام خواهد داشت و بعدش باید پول پرداخت کنید .

به غیر از zopim سرویس دیگه ای هست که رایگان باشه؟

لینک به دیدگاه

یک کد  رو  می شه در دو تارنما (سایت) به کار برد؟ مشکلی نداره؟

بهتره برای هر سایت یک حساب جدا داشته باشین که متوجه بشین کدوم درخواست مال کدوم وبسایتتون هست

لینک به دیدگاه

آی پی ایران رو تحریم کردن به صورت کلی. باید با ... نام نویسی کرد

راستی چگونه می شه کاری کرد که پنجره ی گفتگوی آنلاین در سایت خودبخود باز نشه. یعنی کاربر اگر دوست داشت گفتگو کنه اون پایین روی حباب گفتگو کلیک کنه و گفتگو آغاز بشه

اینکه یک باره یک پنجره بزرگ گفتگو باز می شه احتمالا در حد پاپ آپ ها آزار دهنده هست برای کاربر

لینک به دیدگاه

آی پی ایران رو تحریم کردن به صورت کلی. باید با ... نام نویسی کرد

راستی چگونه می شه کاری کرد که پنجره ی گفتگوی آنلاین در سایت خودبخود باز نشه. یعنی کاربر اگر دوست داشت گفتگو کنه اون پایین روی حباب گفتگو کلیک کنه و گفتگو آغاز بشه

اینکه یک باره یک پنجره بزرگ گفتگو باز می شه احتمالا در حد پاپ آپ ها آزار دهنده هست برای کاربر

بله باید با ف ی ل ... وارد بشین

تو تنظیمات خود سایت می تونین انجام بدین

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

من طبق همین آموزش کد وارد می کنم اما نمی دونم مشکل کجاست که صفحه رو سفید نشون میده

طبق کدهایی که دوستان هم گذاشته بودن امتحان کردم. قبلش بعدش اما نشد

این کدی که زدم

کامپایل هم کردم نشد

دلیلش چی می تونه باشه؟

<!--Start of Zopim Live Chat Script-->
<script type="text/javascript">

{literal}
window.$zopim||(function(d,s){var z=$zopim=function(c){
z._.push(c)},$=z.s=
d.createElement(s),e=d.getElementsByTagName(s)[0];z.set=function(o){z.set.
_.push(o)};z._=[];z.set._=[];$.async=!0;$.setAttribute('charset','utf-8');
$.src='//v2.zopim.com/?3x0YNqSunAdXaDYqEQBB8i2D5cknnU5f';z.t=+new Date;$.
type='text/javascript';e.parentNode.insertBefore($,e)})(document,'script');
</script>

{literal}
<!--End of Zopim Live Chat Script-->
لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

کلا آی پی های ایران مسدود شده. به نظر باید یک جایگزین مناسب برای زوپیم پیدا کنیم

البته این رو هم بگم که می شه با ف...یل./..شکن وارد پیشخوان ( داشبورد ) زوپیم شد و مشکلی از نظر گفتگو با کاربران وجود نداره.

لینک به دیدگاه

کلا آی پی های ایران مسدود شده. به نظر باید یک جایگزین مناسب برای زوپیم پیدا کنیم

البته این رو هم بگم که می شه با ف...یل./..شکن وارد پیشخوان ( داشبورد ) زوپیم شد و مشکلی از نظر گفتگو با کاربران وجود نداره.

خیلی از سایت ها دارن ازش استفاده می کنن. من مشکلم الان اینه که نمی تونم بیارمش رو سایتم. با همن ف. ی. ل. ت. ر شکن ثبت نام انجام دادم اما کد میزارم رو سایتم صفحه کلا سفید میشه

لینک به دیدگاه

با سلام

با نظر دوست خوبمون موافق هستم که یه جایگزین پیدا کنید به جای زوپیم.

پیشنهاد بنده livehelper chat هست.

بسیار هم عالی هست و کاملا رایگان با امکانات عالی.

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام

با نظر دوست خوبمون موافق هستم که یه جایگزین پیدا کنید به جای زوپیم.

پیشنهاد بنده livehelper chat هست.

بسیار هم عالی هست و کاملا رایگان با امکانات عالی.

با تشکر

اونم امتحان کردم . اونم توی نصبش مشکل پیدا کردم. تو تاپیکش سوال کردم کسی راهنمایی نکرد  .:(

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

زوپیم گویا یک آگاهی نامه داره

Scheduled Maintenance — 18 September 2016 1:00 am to 1:00 pm (UTC)
profile_image_666503798_1.jpg
Created: Today at 10:47 - Updated: Today at 11:23

As part of our ongoing efforts to maintain system performance, reliability, security, and stability of the Zopim Chat infrastructure a maintenance window has been scheduled for September 18th, 2016.

Impact: At the beginning and end of the 12 hour time period, customers may experience a partial or full service disruption on both the chat widget and the dashboard momentarily. It is expected that service will be normal throughout the remainder of the maintenance window.

Best case scenario: Chats will be disconnected momentarily, but they can be resumed after a refresh.

Worst case scenario: Users could be disconnected for a short duration of the maintenance window. Closed chats won’t reconnect automatically.

For real-time updates on service status, please follow Zopim on Facebook or Twitter. We’ll also update our Announcements Help Center regularly during the maintenance window. If you have any questions or concerns, please email us at [email protected]. We apologize for any inconvenience caused.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...