رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

يه پوشه كش هست

به جز فايل index.php همه رو پاك كنيد

محض احتياط نيز :

سپس كامپايل رو از بخش تنظيمات و كارايي روشن و كش رو خاموش كنيد و بعد از يه بار رويت سايتتون دوباره ب حالت اول برگردونيد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر سیستم حافظه موقت سایتتون (کش) رو روی "سیستم فایل" یا همون CacheFS قرار بدید و فعالش کنید، این پوشه درست میشه که اگر جای کافی برای کش شدن روی سرورتون نداشته باشید باعث میشه به خوبی کار نکنه و بعضی از قسمت های سایتتون از کار می افته

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

من سرور را جابجا کردم وقتی گزینه "استفاده از حافظه ی موقت (کش)" روی فعال قرار میدم ، ارور میده "برای استفاده از دایرکتوری CacheFS باید قابل نوشتن باشد"

راه حل چیه

لینک به دیدگاه

پیشنهاد میشه این گزینه رو کلا خاموش کنید

چون فقط برای هاست ها پرسرعت ، مجازی و یا اختصاصی بیشتر کاربرد داره . برای هاست های معمولی سیستم کش دیسک ، ممکنه سرعت رو به جای افزایش کاهش هم بده !

لینک به دیدگاه

• 2 years later...

با سلام

پوشه cashefs بنده 2.5 گیگ فضا اشغال کرده و سایت یهو از کار افتاده. چه کار باید بکنم. سرور نت افزار نوشته: "در حال حاضر دسترسی شاخه مورد اشاره مسدود شده و دسترسی سایت فعال شده است. فعال سازی شاخه مسدود شده تنها در صورت غیر فعال کردن تنظیمات بخش کش اسکرپیت سایت به صورت دایمی قابل فعال سازی خواهد بود"

فایل های این پوشه کش رو هاست انتقال داد و استفاده از حافظه نهان رو از اون پایین خاموش کردم. حالا مشکلی برای سایت پیش نمیاد اگه دائما خاموش باشه. اصلا باید کلا خاموش باشه یا روشن بزارم.

چه کار باید بکنم لطفا راهنمایی کنید مورد اورژانسیه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...