رفتن به مطلب

ایران مارکت و قالب دوچرخه

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان

بنده قالب دوچرخه رو از شما خریداری کردم ، یک مشکلی دارد :

در هنگام ثبت نام ، چه فوری و چه کامل ، فیلد انتخاب شهر ، هیچ شهری رو باز نمی کند ، در صورتی که یکی از فیلدهای لازم برای انتخاب می باشد. اما هیچ شهری رو نمیشه انتخاب کرد. لطفا راهنمایی بفرمایید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شهر در هيچ قالبي به صورت انتخابي نيست دوست عزيز

مگر اينكه از ماژول هاي درگاه پستي نظير فروتل و يا هموار و ... بهره مي بريد

آيا اين طور است؟

لینک به دیدگاه

شهر در هيچ قالبي به صورت انتخابي نيست دوست عزيز

مگر اينكه از ماژول هاي درگاه پستي نظير فروتل و يا هموار و ... بهره مي بريد

آيا اين طور است؟

بله دوست عزیز ، دوستتون آقای دانوش ماژول ایران مارکت رو درست کردند برای بنده، پس مشکل از این ماژول می باشد به نظر شما ؟

لینک به دیدگاه

هم بله هم خير

اگر با راهنمايي هاي زير مشكل حل نشد ميتونه مشكل از ماژول باشه كه بعيد مي دونم چون ماژول تست شده

ماژول داراي چنديدن پوشه است : override - modules - mails - doc - YOURTHEMEFOLDER

يكي از پوشه هاي داخل ماژولي كه براتون فرستادن اسمش هست : YOURTHEMEFOLDER

كه بايد در داخل پوشه قالب دوچرخه خودتون كپي كنيد و احتمالا شما در قالب پيش فرض كپي كرديد

بعد از انجام عمليات هم تنظيمات / كامپايل را روشن و به سايتتون رفته و سپس اگه مشكل حل دوباره خاموش كنيد

لینک به دیدگاه

مشکل شما ارتقا از نسخه 1.3 به 1.4 بود و کد ایزو استان ها که تفاوت میکرد.

کد ایزو رو براتون ارسال کردم تا دستی اصلاح کنید و استان البرز هم اضافه کنید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

با سلام وخسته نباشید بنده این قالب را نصب کرده ام ولی یک سری مشکلات داشتم اول اینکه وقتی گزینه خرید یک کالا رو می زنم مستقیم به صفحه سبد خرید و مراحل سفارش کالا می ره و از صفحه اصلی خارج میشه و مورد دوم در مورد ماژول tm slide هست که در صفحه اصلی قرار دارد وقتی در پیکربندی ماژول گزینه اضافه کردن تعداد اسلایدها رو می زنم هیچ عملی رخ نمیده و تعدادشون همون سه تصویر باقی می مونه و اضافه نمیشه

لطفا راهنمایی کتید

با تشکر

لینک به دیدگاه

مورد اول در مورد قالب وجود نداره یا سبد خریدتون رو از ای جکس خارج کردید یا سایتتون مشکل داره

مورد دوم تست نشده. اگر دوستانی تست کردند گزارش بدند

لینک به دیدگاه

مورد اول در مورد قالب وجود نداره یا سبد خریدتون رو از ای جکس خارج کردید یا سایتتون مشکل داره

مورد دوم تست نشده. اگر دوستانی تست کردند گزارش بدند

با سلام وخسته نباشید

خوشبختانه مورد اول با توجه به راهنمایی های شما درست شد ولی اگر از دوستان کسی در مورد ماژول slide show در صفحه اصلی اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنه

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز بهتره که از ماژول های موجود برای slideshow استفاده کنید که هم امکانات بالا تری داره هم بدون ایراد کار میکنه مانند: nivo slider

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز بهتره که از ماژول های موجود برای slideshow استفاده کنید که هم امکانات بالا تری داره هم بدون ایراد کار میکنه مانند: nivo slider

موفق باشید

سلام

ماژولی که استفاده می کنم همون tm nivo slider v1.4 و به درستی کار می کنه فقط تنها مشکلی که داره اینه که نمیشه از 3 تا عکس بیشتر اضافه کرد و وقتی دکمه اضافه کردن اسلاید جدید رو از بخش پیکربندی ماژول میزنم هیچ تغییری نمیکنه و همون 3 تا اسلاید باقی میمونه

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز tm nivo slider با nivo slider که من میگم فرق داره هر گردی که گردو نمیشه تو ضمیمه هست میتونید نصب کنید استفاده کنید

موفق باشید

nivoslider.zip

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

با سلام و خسته نباشید بنده قالب دوچرخه را از شما خریداری کردم و الان می خوام کپی رایت پایین صفحه را بردارم اگر لطف کنید راهنمایی کنید در ضمن قسمت مدیریت محتوا نیز تیک مربوط به کپی رایت نیز برداشته شده و کل قسمت مدیریت محتوا رو هم غیر فعال کردم ولی باز هم نشد در ضمن از قسمت blockcms قالب free sample هم ویرایش کردم باز هم نشد

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

با سلام وخسته نباشید

بنده کامپایل رو هم فعال و غیر فعال کردم اما باز هم هیچ تاثیری نداشت اگه میشه کمک کنید تا این مشکل بر طرف بشه

در ضمن بنده در سایت می خواهم تمامی محصولات در صفحه اصلی به صورت صفحات 1-2-3-... نمایش داده شود مثل سایت های دانلود مانند اسان دانلود و ... ایا این امکان هست که ماژول محصولات پیشنهادی غیر فعال و یه ماژولی با اون قابلیت قرار بگیره ادرس سایت هم www.draco.ir می باشد

باز هم ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام

بنده 2000 تومانی رو که زده برای بومی سازی پرداخت کردم و هزینه دیگه ای نزده و می بایست این پرستا شاپ پایین حذف می شد

در مورد محصولات پیشنهادی صفحه اصلی هم که من می خواستم بدونم ماژول دیگه ای هست که در صفحه اصلی قرار بگیره و ویژگی که گفتم رو داشته باشه یعنی تمامی محصولات در صفحه اصلی به صورت صفحات 1-2-3-... نمایش داده شود مثل سایت های دانلود مانند اسان دانلود و.....

باز هم ممنون

لینک به دیدگاه

ممنون دانوش جان ولی باید فایل tm footer link رو اصلاح می کردم که خدا رو شکر درست شد

ولی در مورد سوال دوم یعنی هیچ ماژولی وجود نداره که تمام محصولات رو بتونه در صفحه اصلی به صورت صفحات 1-2-3 و... نشان بدهد چون وقتی بازیدکننده وارد سایت میشه فکر می کنه که همه محصولات همین تعدادی است که در قسمت پیکربندی این ماژول برایش مشخص میکنیم

باز هم ممنون

لینک به دیدگاه

ممنون دانوش جان ولی باید فایل tm footer link رو اصلاح می کردم که خدا رو شکر درست شد

ولی در مورد سوال دوم یعنی هیچ ماژولی وجود نداره که تمام محصولات رو بتونه در صفحه اصلی به صورت صفحات 1-2-3 و... نشان بدهد چون وقتی بازیدکننده وارد سایت میشه فکر می کنه که همه محصولات همین تعدادی است که در قسمت پیکربندی این ماژول برایش مشخص میکنیم

باز هم ممنون

درود

شما ماژول صفحه بندی نیاز دارید میتونید از بازارچه :

http://bazaar.presta-shop.ir/contact-us

درخواست طراحی اختصاصی ماژول صفحه بندی در صفحه اصلی بدید تا واستون طراحی بشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...