رفتن به مطلب

راه اندازی فروشگاه ارسال شارژ و پین با SMS و ...

پست های پیشنهاد شده

کلا می تونید ولی تنها مشکلش اینه که باید چندین محصول با تعداد موجودی یک از یک نوع کالا بسازید وگرنه از نظر تحویل ، تحویل آنی و با بهترین امنیت و هم دریافت انی در ایمیل مشتری بعد از پرداخت هست

این روش بدون بهره وری از ماژول هست

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

بنده می خواهم فروشگاه شارژ و پین با پرستا شاپ راه اندازی کنم

آیا این امکان با پرستا شاپ وجود دارد ؟

با تشکر

خیر دوست عزیز ، نمیتونید پین ( مخصوصا شارژ ) بفروشین . مگه اینکه پین هاتون یکبار مصرف باشه ، یعنی برای هر محصولی که تعریف میکنید فقط یک پی ن میتونید تعیین کنید. واسه همین برای شارژ مناسب نیست .

اما ماژول هایی وجود دارند که اگه خریداری کنید میتونید پیشن و شارژ هم ( مثل شارژ تلفن همراه و .. ) بفروشین .

لینک به دیدگاه

بهمن جان اگه به جمله هام دقت کنی همون حرف خودته و کاملا هم قابل پیاده سازی است و به راحتی و بدون هیچ ماژولی

ببین شروین ، اگه اینطوری باشه که همه چی با پرستا قابل پیاده سازی هست ، اما ما باید به راحتی کاربر هم فکر کنیم ، بهترین راه برای فروش شارژ و پین در پرستاشاپ استفاده از ماژول هست و بدون ماژول دردسرسازه و به جای یک ساعت در روز ، 5 ساعت در روز به طور مثال وقت کاربر رو میگیره .

پرستاشاپ برای فروش فایل هستش نه برای فروش پین ، افرادی که برای فروش پین میخوان استفاده کنند حتما باید ماژولش رو خریداری کنند والا به درد نمیخوره .

لینک به دیدگاه

دوست داشتید این راهنمایی رو اجرایی کنید و بدون هیچ ماژولی و بدون هیچ مشکلی و اگر هم برای کارها حرفه ای تر و بدون اون محدودیتی که ذکر کردم می خواید طبق حرف بهمن جان می تونید سفارش ماژول بدید

لینک به دیدگاه

سلام

بنده می خواهم فروشگاه شارژ و پین با پرستا شاپ راه اندازی کنم

آیا این امکان با پرستا شاپ وجود دارد ؟

با تشکر

دوست عزیز شما که می خواهید فروشگاهی با چنین مشخصات راه بیاندازید چرا از Virtual Freer استفاده نمی کنید ؟ نمی دونم مزایایش را می دونید یا نه اما من مختصری براتون عرض می کنم

1. اسکریپت کاملاً رایگان هست

2. مخصوصاً و صرفاً برای این منظور طراحی شده

3. تمام ماژول های پرداختی که شما تصورش را بکنید بصورت رایگان داره ( 18 ماژول پرداخت )

4. برای چندین شرکت ارسال پیام ماژول داره ( 15 ماژول اس ام اس )

5. بسیار سبک و زیباست

6. بارگذاری صفحات سایتش با کمترین سرعت نهایتاً 5 ثانیه زمان می بره

7. بسیار کاربر پسند است

8. و به راحتی می توانید پین هایتان حتی از طریق فایل وارد کنید

9. بعد از خرید پین را به مشتری ایمیل هم می کند

بقیه جزئیاتش را هم در سایت خودشان می توانید ببینید

freer.ir

لینک به دیدگاه

درسته ناصر خان ولی این اسکریپت هدفش یک کاره و سوال کننده اگه هدفش یک کاره و فروش پین بله و بهترین انتخاب همینه ولی خیلی ها می خوان مدیریت قوی و امکانات و مخصوصا قالب های زیبایی که پرستا داره رو ازش استفاده کنند و در کنار فروش شارژ و یا فروش سریال نرم افزار و ... کارهای دیگه اعم از فروش فایل و ارسال پستی و ... همه و همه در یک محیط داشته باشن که پرستاست که میاد وسط که این قابلیت ها رو می تونه پوشش بده

لینک به دیدگاه

همانطور که گفتم در بالا اگر دقت کرده باشید با همین امکانات پرستا و با محدودیتی که اعلام کردم و تنها با تغییر فرم ثبت نام و بدون نیاز به هیچ ماژولی می تونید راه اندازی کنید

اگر هم می خواید بخرید ماژول خارجیش موجوده و حدود 200 هزار تومانه

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

عرض سلام و ادب

یه سوال داشتم اینکه :

آیا ماژولی هست برای کد فعالسازی خرید؟؟؟

یعنی وقتی که یک نفر یک محصول رو خرید کرد وقتی که روی پرداخت وجه درب منزل کلیک میکنه

اول یک اس ام اس حاوی کد برای گوشیش ارسال بشه و شخص خریدار اول کد رو وارد بکنه و بعد تایید خرید بده

به خاطر اینکه نفراتی هستن که برای اینجور خرید میتونن فروشگاه رو اذیت کنن

و اینکه این کد هنگام ساخت حساب کاربری هم ارسال بشه و تایید شخص رو بخواد . البته اگر ایمل حاوی کد فعالسازی هم باشه برای ساخت حساب کاربری کافیه .

امیدوارم که توضیحاتم کامل باشه

لینک به دیدگاه

چنین پیامک های تائید را پنل شرکت های واسط پستی دارند و نیازی به ماژول مجزا نیست مثلاً بنده از سفیر پنل خرید پستی دارم و زمانی که یک مشتری سفارشی را در سایت ثبت می کند پیامکی به مشتری ارسال میشه و از مشتری می خواهد که کد 4 رقمی آخر شماره رهگیری را به همان شماره پیامک کند و بنده هم در داخل پنل می توانم ببینم که تائید پیامکی دارد یا نه . اما در کل کسی تا حالا شخصاً من را از این بابت اذیت نکرده و تجربه حدود 7 و 8 ساله ام در فروش این بوده که همیشه فروشگاه هایی که جنس نامرغوب و یا تقلبی را می فروشند و یا به درستی جوابگوی مشتریان نیستند همیشه از طرف مشتریان قبلی به چنین روشهایی اذیت می شوند . بهرحال الان فکر می کنم تمام شرکتهای واسط پستی چنین امکانات پیامکی را دارند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...