رفتن به مطلب

ماژول تماس با ما همراه با کپچا

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام به دوستان

میخوام یه ماژول که توسط خودمون نوشته شده رو براتون بزارم دانلود کنید این ماژول همون فرم تماس با ما همراه با کپچا هستش این ماژول کاملاً مجزا هست و با فایل های اصلی خود پرستا کاری نداره ولی با همون تیبل و دیتابیس خود پرستا کار میکنه.

سازگار با نسخه: 1.4.9 و 1.4.6.2 کاملاً تست شده.

نکته1: با نصب ماژول یه لینک تو هدر سایت ایجاد میشه که میتونید از قسمت پیکربندی ماژول لینک رو غیر فعال کنید و لینک ارتباط با ما اصلی قالب رو به لینک این ماژول تغییر بدید.

نکته2: اگر بعد از نصب ماژول روی لینک داخل هدر کلیک کردین و صفحه لود طولانی بست یا لود نشد یا صفحه سفید شد از قسمت ابزارها -> مولد ها دکمه تولید فایل .htaccess رو بزنید مشکل برطرف میشه.

dmtcontact.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و تشكر، پس از نصب اين ماژول، فروشگاه ديگر لود نميشد .لذا ماژول را حذف و مجددا فروشگاه راه اندازي شد. به نظر ميرسد اين ماژول با پرستا configuration ندارد. اساتيد بهتر ميدانند. سپاس

post-1787-14373018494103_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

موسی جان شما خودت اینو نوشتی یا ارتقا یافته ماژول خارجی که همین عملکرد رو داشت هست؟

اگه از پایه نوشته خودت هست مرسی که ماژول رو به اشتراک می زاری و اگه دوست داری در برگه درخواست همکاری به همکاران ماژول نویسی ما بپیوندی

نسخه تستی خودتون هم همیشه اعلام کنید مثلا در 1.4.9 تست شده و ...

لینک به دیدگاه

موسی جان شما خودت اینو نوشتی یا ارتقا یافته ماژول خارجی که همین عملکرد رو داشت هست؟

اگه از پایه نوشته خودت هست مرسی که ماژول رو به اشتراک می زاری و اگه دوست داری در برگه درخواست همکاری به همکاران ماژول نویسی ما بپیوندی

نسخه تستی خودتون هم همیشه اعلام کنید مثلا در 1.4.9 تست شده و ...

سلام

مرسی از راهنماییتون، این ماژول گسترش داده شده از خود هسته پرستا هست فایل هاش مجزا هست ولی با تیبل اصلی خود پرستا کار میکنه ولی تو نوشتن ماژول از پایه هم مشکلی نیست، خوشحال میشم در این زمینه باهاتون همکاری داشته باشم. :)

اگه لینک صفحه رو برام پیغام خصوصی کنید که دیگه نگردم تو انجمن ممنون میشم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با درود و سپاس : نسخه 1.4.6.2

سلام

دوست عزیز نسخه اصلاح شد و قرار گرفت و با پرستا شاپ 1.4.6.2 تست شده بدون هیچ گونه مشکلی کار میکنه لطفاً به نکات گفته شده در پست اصلی توجه نمایید.

لینک به دیدگاه

http://presta-shop.ir/forum/Forum-41-%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%B3%D8%AA%D9%86-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C

به admin هم پیام بدید و در صورت لزوم می تونن یوزر بازاچه بدن بهتون و ماژول هایی که قصد انتشار به صورت رایگان دارید رو اونجا برای دوستان قرار بدید

لینک به دیدگاه

با درود و سپاس : نسخه 1.4.6.2

نکته1: با نصب ماژول یه لینک تو هدر سایت ایجاد میشه که میتونید از قسمت پیکربندی ماژول لینک رو غیر فعال کنید و لینک ارتباط با ما اصلی قالب رو به لینک این ماژول تغییر بدید.

با سلام و تشكر. ماژول نصب شد مشكل قبلي برطرف شده، لطفاً بفرماييد چگونه" لینک ارتباط با ما اصلی قالب رو به لینک این ماژول تغییر بدهم."

درود

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز برای اینکار شما ابتدا تو هاستتون توفولدر modules ماژول blockpermanentlinksرو باز کنید اونجا یک فایل میبینید به نام

blockpermanentlinks-header.tpl شما این فایل رو باز کنید بعد تو خط 29 کد زیر رو مشاهده میکنید

l

[*]

برای اینکه راحت باشید من این فایل رو براتون اماده کردم میتونید به حای این کار این فایل پیوست رو تو همین فولدر blockpermanentlinks اکسترکت کنید که جایگزین فایل فعلی شود دقت کنید که اول باید ماژول کپچا نصب باشد بعد از قسمت پیکر بندی ماژول نمایش لینک در هدر رو غیر فعال کنید بعد این کار را انجام داده و از قسمت مولد ها دوباره تولید لینک اشنا کنید

این کاملا تست شده و کار میکند.

موفق باشید

[/right]

[color=#006600]با درود و تشكر، مطابق دستورات عمل شد اما فرم تماس فاقد كپچا مي باشد! راهنمايي بفرماييد. سپاس[/color]

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز من سایت شما رو دیدم و فرم تماس شما دارای کپچا میباشد لازم به گفتن که کپچای استفاده شده در این فرم به صورت فلش هست که به سمت راست میکشید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز من سایت شما رو دیدم و فرم تماس شما دارای کپچا میباشد لازم به گفتن که کپچای استفاده شده در این فرم به صورت فلش هست که به سمت راست میکشید.

موفق باشید

سلام و تشكر به خاطر حوصله، پيگيري و راهنمايي هاي ارزشمند شما، بله موضوع كپچا درست شد. من تا حالا اين نوع كپچا را تجربه نكرده بودم. زيباست. اما يك اشكال وجود دارد و آن اينكه پس از ارسال پيام جمله " پيام شما با موفقيت براي تيم ما ارسال شد" نمي آيد و ارسال كننده پيام به صفحه حساب كاربري هدايت ميشود و در قسمت مديريت نيز پيامي براي مدير سايت ارسال نشده است ! لطفا راهنمايي فرماييد.سپاس
لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیزم ماژول روی پرستا شاپ با هر دو نسخه به صورت آنلاین تست شده و مشلی وجود نداره من تو سایت شما این کارو کردم اما به صفحه ورود کاربر هدایت شدم بعد از عضویت تو سایت شما پیغام رو ارسال کردم و با موفقیت ارسال شد و پیغام "پیام شما با موفقیت به گروه ما ارسال شد" نمایش داده شد.

در ضمن سرعت لود سایت شما بسیار پایین هستش و اینکه یه بار به صورت کامل هیستوری مرورگرتون رو پاک کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیزم ماژول روی پرستا شاپ با هر دو نسخه به صورت آنلاین تست شده و مشلی وجود نداره من تو سایت شما این کارو کردم اما به صفحه ورود کاربر هدایت شدم بعد از عضویت تو سایت شما پیغام رو ارسال کردم و با موفقیت ارسال شد و پیغام "پیام شما با موفقیت به گروه ما ارسال شد" نمایش داده شد.

در ضمن سرعت لود سایت شما بسیار پایین هستش و اینکه یه بار به صورت کامل هیستوری مرورگرتون رو پاک کنید.

موفق باشید

با درود و تشکر، آیا امکان ارسال پیام بدون عضویت در فروشگاه ، امکانپذیر است ؟ چون در حالت کنونی 1-ممکن است عده ای حوصله تکمیل مراحل عضویت را نداشته باشند. 2- فقط عضویت هم کارگشا نیست،بلکه عضو باید در حساب کاربری خود باشد تا بتواند پیام ارسال نماید و صرف عضو بودن نمیتواند پیام ارسال کند.

سپاس فراوان

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز ماژول ما بدون نیاز به عضویت کابران طراحی شده است این موضوع به تنظیمات سایت شما برمیگردد و باید دلیل آن را بررسی نمایید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام و تشکر. بخش کپچا که باید فلش را به سمت راست حرکت بده کاربر خیلی باحاله

منتهی منم یه مشکل دارم: پس از زدن دکمه ی ارسال، کاربر به صفحه اصلی هدایت می شود!

نسخه من: 1.4.8

لینک به دیدگاه

سلام

به نکات گفته شده در پس اول عمل کردید؟ تولید فایل اچ تی اکسس رو انجام بدین و هیستوری مرورگر رو پاک کنید یا با اینترنت اکسپلوره برای تست امتحان کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 years later...

سلام

موفق باشید

https://www.a2hosting.com/kb/installable-applications/optimization-and-configuration/prestashop2/adding-captcha-protection-to-a-prestashop-site

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...