رفتن به مطلب

حذف کادر سمت راست از سایت

zahed919

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام

دوست عزیز این کار مستلزم اینه که قالب براتون شخصی سازی بشه باید از دوستانی که تو همین انجمن هستن کمک بگیرید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

اگه کلاً میخواید این ستون رو تو تمامی صفحات حذف کنید این پست میتونه براتون مفید باشه.

برای مشاهده پست اینجا کلیک کنید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با سلام.من ستونو حذف کردم ولی نمیتونم اسلایدرو بکشم به چپ میخوام جای خالی رو کاملا پر کنه.البته با عکس سایز مناسب تست کردم هم نمیشه اسلایدر کلا مقدار اضافش میره میکشه به طرف راست و پنهان میشه لطفا راهنمایی بفرمایید.عکس هم گذاشتم

http://upload.tehran98.com/img1/on9cxv3bq629dd9370uo.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

ظاهراً از نسخه 1.5 استفاده میکنید داخل پیکربندی ماژول یه قسمت هست که عرض و طول اسلاید شو رو عوض میکنید (البته برای من کار نکرد) اگه برای شما کار کرد که هیچی ولی اگه کار نکرد باید از طریق کدهای سی اس اس این کار رو انجام بدین.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

ظاهراً از نسخه 1.5 استفاده میکنید داخل پیکربندی ماژول یه قسمت هست که عرض و طول اسلاید شو رو عوض میکنید (البته برای من کار نکرد) اگه برای شما کار کرد که هیچی ولی اگه کار نکرد باید از طریق کدهای سی اس اس این کار رو انجام بدین.

موفق باشید

دوست عزیز من متوجه تنظیمات ماژول بودم و اندازه رو تغییر دادم.با فایرباگ مشاهده کردم که اندازه اضافه شده ولی کلا اسلایدر به راست اضافه سایز پیدا کرده و چپش ثابت موندهمقداری هم تو کدها جستجو کردم ولی پیدا نکردم کجا درستش کنم.

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز اگه صرفاً میخواید به سمت چپ بکشید که باید از float:left استفاده کنید اگر هم که میخواید اندازه بزرگ شه و کل صفحه رو بگیره باید اندازه اسلاید شو رو عوض کنید و عکس متناسب با اندازه جدید بزارید من تو 1.5 یه بار اینکار رو کردم اما از چند جا باید تغییر کنه و متاسفانه در این مورد من با فایر باگ خروجی درست نمی گرفتم اما وقتی مستقیماً از داخل سی اس اس عوض کردم درست شد.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

من مشکلم حل نشد مجبور شدم نسخه 1.4.9 رو با قالب دوچرخه که روی نسخه جدید سیستم مشکلاتی داشت نصب کنم.چون از دو ستون بودن قالبم خوشم نمیاد و میخوام ظاهر فروشگاهم طبق عکسی باشه که در پستهای قبلیم گذاشتم

از دوستان اگر کسی میتونه کمی واضحتر و کاربردی تر راهنمایی کنه یا فایل اصلاح شده css رو لطف کنه قرار بده

لینک به دیدگاه

باید قالب براتون شخصی سازی و یا طراحی شه که می تونید سفارش دهید و این ور کارها کار یه خط کد نیست و احتمالا تغییرات زیادی هم بعدا خواستارید

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

با سلام به همه دوستان

من جدیدا هر کاری کردم نتونستم ابعاد ستون وسط رو تغییر بدم. اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید چطور می تونم اینکار و انجام بدم. ورزن 1.4.9 استفاده می کنم

ادرس سایت: barhemmat.ir

من قبلا(چندسال پیش) اینکار رو روی سایت دوستم انجام دادم اما الان هرکاری کردم نشد.

http://www.shiderco.com/index.php

ممنون از زحماتتون

لینک به دیدگاه

اول از همه خوش اومدید

دوم این که نسخه 1.4 دیگه پشتیبانی نداره در این انجمن

سوم این که رو هوا که نمیشه گفت! باید آدرس سایت بدید :)

چهار این که به طور کلی باید در دو فایل grid_prestashop.css و global.css تغییرات رو اعمال کنید. سایز ستون وسط رو زیاد کنید و فاصله ش از ستون های چپ و راست رو کاهش بدید

پنجم این که آموزش کار با فایرباگ رو سرچ کنید بنده آموزشش رو نوشتم و میتونید استفاده کنید

لینک به دیدگاه

اول:ممنون مرسی

دوم: حیف شد چون واقعا ورژن خوبیه

سوم: خداییش ادرس سایت رو دادم barhemmat.ir چون می دونستم حتما نیازه

چهارم: تازه دارم با این فایر باگ 1 چیزایی می فهمم.اما 1سری فایل ها و تنظیمات رو نمیتونم باهاش پیدا کنم، نمونش همین تغیر اندازه ها و جاهاست.

بهرحال ممنون از توجهتون

آقا حل شد در سه سوت!!! خداییش این فایرباگ عجب چیز محشریه.

برای حذف ستون سمت راست در ورژن 1.4.9 تنها کافیه از قسمت مدیریت> ماژول ها> موقعیت ها> right colum هرچی که هست را حذف کنید بعد در پوشه them>your-them>CSS>rtl>global.ss فایل global.css عرض ستون وسط را زیاد کنید. به همین راحتی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...