رفتن به مطلب

سوال در مورد ترکیبات محصول

پست های پیشنهاد شده

فرض کنید من 50 تا محصول تو فروشگاه قرار میدم. بعد برای یکیشون 30 تا ترکیب مختلف درست میکنم. حالا میخوام این ترکیبات رو برای بقیه محصولات هم بزارم. چی کار باید بکنم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

هیچکی نمیدونه باید چی کار کنم؟ بعد از تغییر هاست و ارتقا تمام محصولاتم بهم ریخته. لطفا راهنمایی کنید حداقل بگید راهی وجود نداره تا دوباره محصولاتمو تو سایت قرار بدم

لینک به دیدگاه

بله به نسخه 1.5 ارتقا دادم و هنوز سایتمو روی هاست قبلی دارم ولی وقتی از دیتابیسش بک آپ میگیرم و توی هاست جدید ایپورت میکنم دیگه سایت بالا نمیاد.

در مورد جواب new_sra هم من دقیق متوجه نشدم یعنی نمیشه با CSV کار رو سریعتر انجام داد تا اینکه بخوام برای هر محصول دوباره اون 30 تا ترکیب رو ایجاد کنم. اگه میشه برای فایل CSV که میخوام Export کنم چه چیزهایی لازمه؟

لینک به دیدگاه

دانوش جان توصیه کرده بودن که فعلا ارتقا ندین!خب معلومه که بالا نمیاد دوست عزیزم! شما داری دیتابیس 1.4 رو میریزی رو نسخه 1.5! اول باید فایل های 1.4 رو بریزی سپس دیتابیست رو ایمپورت کنی بعد هم داخل فایل config/settings.inc.php مجدد اطلاعات دیتابیست رو وارد کنی تا سایتت بالا بیاد

موفق باشید

لینک به دیدگاه

خوب ظاهراً باید تمام محصولاتم رو دوباره به روزرسانی کنم. جالبه اینه که توی سایتی که روی هاست قبلی هم قرار داره بعضی از محصولات ترکیباتشون پاک شده. فکر به خاطر بک آپ گرفتن از دیتابیس بوده.

الان که دارم به روزسانی میکنم یک مشکل جدید پیش اومده: با اینکه شاخه محصول رو انتخاب میکنم ولی توی قسمت دسته بندی ها در شاخه انتخاب شده هیچ محصولی وجود نداره!!

ماژول "حساب من" هم وقتی یوزرنیم پسورد رو میزنی به جای اینکه وارد حساب کاربر بشه به صفحه "ورود به حساب" میره!!

لینک به دیدگاه

• 9 months later...

گزینه ای به نام کپی یا duplicate در مقابل نام هر محصول در صفحه لیست محصولات موجود هست که محصول رو کپی میکنه

Sent from my Xperia using tapatalk 4 Pro

ممنون اما برای محصولاتی که از قبل اضافه شده باشند و تعدادشون هم بالا باشه راهی نیست؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...