رفتن به مطلب

تغییر در فیلد های مورد نیاز محصولات جدید

پست های پیشنهاد شده

سلام

با توجه به اینکه محصولات فروشگاه من فقط محصولات دانلودی هست آیا میشه کاری کرد که فیلد های مورد نیاز برای ثبت محصول رو کم کرد:

چون فقط مواردی مثل:نام محصول ،قیمت و توضیحات نیاز هست

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به طور عادی نه یعنی تنظیماتی برای این کار نیست

آیا میشه فعلا کارمو به همین صورت معمولی شروع کنم و در آینده یکی که پرستا شاپ کار کرده برداره برام فیلد های اونو تغییر بده بدون اینکه برای محصولات قبلی که ارسال کردم مشکلی پیش بیاد؟
لینک به دیدگاه

اره مشکلی نیست من خودم پرستاشاپ کار میکنم ولی در حالت عادی احتمالا شما دارید با پرستاشاپ 1.4 کار میکنید درسته؟ چون این مشکل در پرستاشاپ 1.5 به طور زیبایی رفع شده

می تونید فعلا این کار رو بکنید مشکلی هم نداره فقط فیلد های مورد نیاز رو پرکنید باقی فیلدها رو خالی بذارید مشکلی پیش نمیاد موفق باشید

لینک به دیدگاه

اره مشکلی نیست من خودم پرستاشاپ کار میکنم ولی در حالت عادی احتمالا شما دارید با پرستاشاپ 1.4 کار میکنید درسته؟ چون این مشکل در پرستاشاپ 1.5 به طور زیبایی رفع شده

می تونید فعلا این کار رو بکنید مشکلی هم نداره فقط فیلد های مورد نیاز رو پرکنید باقی فیلدها رو خالی بذارید مشکلی پیش نمیاد موفق باشید

خیلی ممنون که جواب دادید

سلام من فروش فایل هام رو قبلا با ورد پرس انجام میدادم و الان میخام مهاجرت کنم به پرستا شاپ

و الان پرستا شاپ 1.5 رو روی لوکال نصب کردم و دارم چک میکنم اون چیزایی که من میخام رو داره یا حداقل میشه به اون در آینده اضافه کرد یا نه؟

لینک به دیدگاه

سلام

دوست گرامی سعی کنید هدف خودتون رو واضح تر بیان کنید در نسخه پرستا شاپ 1.5 تا حدود زیادی میتونید از داخل خود تنظیمات فیلد ها رو کم کنید

برای اینکار میتونید از قسمت تنظیمات -> مشتریان تغییراتی مورد نیاز رو در عضویت کاربران اعمال کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

دوست گرامی سعی کنید هدف خودتون رو واضح تر بیان کنید در نسخه پرستا شاپ 1.5 تا حدود زیادی میتونید از داخل خود تنظیمات فیلد ها رو کم کنید

برای اینکار میتونید از قسمت تنظیمات -> مشتریان تغییراتی مورد نیاز رو در عضویت کاربران اعمال کنید

موفق باشید

من که توی تنظیمات چیزی پیدا نکرم

منظورم اینه که وقتی میخای یه محصول اضافه کنی اونجا سه گزینه هست:محصول،بسته،محصول مجازی ولی من میخام فقط گزینه محصول مجازی باشه

و یا فیلد هایی مثل وضعیت نمایش،وضعیت،تنظیمات،مرجع،EAN13 یا JAN:،بارکد از قسمت اطلاعات نشون داده نشه

و یا قسمت قیمت فقط یک فیلد باشه اونم قیمت(خرده فروشی ، مالیات و ...نباشه)

یا قسمت های خمل،ترکیبات،مقادیر و ... نمایش داده نشه)

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...