رفتن به مطلب

ماژول خبرنامه

پست های پیشنهاد شده

سلام

چرا ماژول خبرنامه پیشفرض نسخه 1.5 خروجی برای گرفتن ایمیل ها ندارد؟

حالا نمیدونم برای من اینطوری هست یا برای بقیه هم همینطوریه.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در قسمت ماژول ها در قسمت مدیریت یک ماژول به نام خبرنامه موجوده که پس از نصب به پیکربندی ان مراجعه کنید در قسمت امار و ارقام نیز یک ماژول برای ان موجوده

لینک به دیدگاه

از قسمت آمار و ارقام بخش خبرنامه یک فایل csv گرفتم ولی هیچ ایمیلی توش ثبت نیست.

توی سایت هم که ایمیل رو میزنی برای دفعه اول میگه ایمیل فعال سازی به این ایمیل اسال شد ولی هیچ ایمیلی ارسال نمیکنه

برای دفعه دوم هم که همون ایمیل رو وارد می کنی میگه این ایمیل قبلا ثبت شده در صورتی که به من نشون نمیدش.

لینک به دیدگاه

سلام

دوست گرامی خبرنامه در پرستا نسخه 1.5 شامل سه ماژول میشه شما در قسمت ماژول ها در تو جستجو سرچ کنید خبرنامه هر سه تاش رو لیست میکنه

ماژول اول که به صورت پیش فرض نصب هست یه بلاک داخل بخش کاربری سایت در ستون سمت راست ایجاد میکنه

ماژول دوم که اونم به صورت پیش فرض نصب هست یه قسمت داخل آمار ارقام ایجاد میکنه که برای نمایش تعداد های عضو در زمان های مختلف هست و جنبه آماری داره

اما ماژول سوم که نصب نیست و باید خودتون نصب کنید ماژولی هست که از عضو های خبرنامه خروجی CSV میگیره اما باید بگم که این ماژول شامل بخش های متفاوت برای گرفتن خروجی هست

دو نوع عضو خبرنامه هست که یکی کسانی هستند که عضو خود سایت شدن برای خرید یا هر سرویس دیگه ای و هنگام ثبت نام گزینه دریافت خبرنامه از سوی شما رو فعال کردن

نوع دوم کسانی هستند که فقط ایمیل خودشون رو در بلاک ستون سمت راست سایت وارد کردند و عضو خبرنامه شدن

امیدوارم اطلاعات برای شما مفید باشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنمایی تون

من هر سه ماژول رو فعال کردم ولی مشکل من اینه که

توی فایل csv فقط ایمیل مشتریان رو نشون میده

توی سایت هم که ایمیلی رو وارد میکنی برای دفعه اول میگه ایمیل فعال سازی به این ایمیل اسال شد ولی هیچ ایمیلی ارسال نمیکنه

برای دفعه دوم هم که همون ایمیل رو وارد می کنی میگه این ایمیل قبلا ثبت شده در صورتی که تو خروجی قرار نمیگیره.

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز بررسی کردم درسته ماژول کمی مشکل داره اما تو نسخه انگلیسی نتونستم ببینم مشکل داره یا نه باید یه افزونه براتون تهیه شه که این کارو براتون درست انجام بده

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست گرامی

خسته نباشید مدیران بخش توسعه زحمت بکشن اگر قابل انجام هست انجام بدن اگر هم باید با هزینه براشون انجام بشه بگن که از طریق بازارچه درخواست شون رو مطرح کنن

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

mohammad90-2011 عزیز

این انجمن پشتیبانی رایگان هست و اگه خدمتی انجام میدن بر حسب وظیفه نیست و از سر لطفه

این رو هم در نظر داشته باشید که مدیران این انجمن هم انسان هستند و تو تعطیلات گرفتار خانواده و تفریح و گردش، فکر میکنم دانوش جان بعد از تعطیلات رسیدگی کنند

فعلا هم میتونید از طریق دیتابیس از جدول ps_newsletter خروجی csv یا excel بگیرید و از ایمیلها استفاده کنید

پیروز باشید

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز ramtin2025 من هم میدونم که مدیر های این سایت مثل من انسان هستن و رایگان این مشکلات رو حل می کنند ولی انتظار دارم این مشکل که مربوط به ماژول پیشفرض پرستا هست حد اقل تو 10 روز حل میشد.

هدف من هم این بود که درست شدن این ماژول باعث پیشرفت پرستا بشه و اگر نه شما خودتون هم میدونید که سیستم های خبرنامه زیادی وجود داره که میتونه مشکل من رو حل کنه ولی باز هم ممنون از وقتی که صرف می کنید.

لینک به دیدگاه

• 6 months later...

زیاد نیاز به توضیح نیست ولی یک سیستم مثل پرستا که با هر نسخه خودش صدها باگ رو برطرف میکنه نمیتونه توسط تیم کوچیکی در ایران این طور که شما میخواید پشتیبانی بشه.

پشتیبانی در این انجمن وظیفه ای در برابر اصلاح ماژول ها و باگ ها نداره چون نه نیروی کافی داره و نه فرصت میشه

نه در ده روز نه در صد روز نمیشه انتظار داشت صدها مشکل گزارش بشه و حتمن یک نفر پیدا بشه و اصلاح کنه

شما در خواست رو مطرح کردید و چندبار هم تکرار کردین ولی فرصت انجامش برای هیچ کدوم از مدیران وجود نداشته

پس نباید گله کنید یا انتظارهای خودتون رو بیان کنید.

و نکته آخر هم این که در این انجمن و به طور کل در ایران کاربران انتظار از مدیران دارند و نخودشون هرگز تجربیاتشون رو با دیگران به اشتراک نمیذارن و این طور میشه که دیگه نمیشه گفت انجمن و باید گفت مرکز پاسخ گویی

Sent from my Xperia using tapatalk 4 Pro

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...