رفتن به مطلب

تغییر بخشی از قالب

MErvecity

پست های پیشنهاد شده

• 1 month later...
  • 1 month later...

سلام کسی از دوستان این قالب رو نداره له ما هم بده

http://takdad.com/

قالب پیشفرض پرستا1.6

مهندس میدونم قالب پیش فرض هستش ولی کلا راست چین شده من توی پرستاشاپ 1.6.0.9 همش چپ چین هستش

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز ، اینجا فقط نسخه های بومی همین انجمن پشتیبانی میشن . نسخه 1.6.0.9 رو ما منتشر نکردیم هنوز ، اگر از نسخه انگلیسی استفاده میکنید در انجمن انگلیسی سوالتون رو مطرح کنید .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ، اینجا فقط نسخه های بومی همین انجمن پشتیبانی میشن . نسخه 1.6.0.9 رو ما منتشر نکردیم هنوز ، اگر از نسخه انگلیسی استفاده میکنید در انجمن انگلیسی سوالتون رو مطرح کنید .

داداش این انجمن انگلیسی که منظورتون خود انجمن پرستاشاپ بخش فارسی که منظورتون نیست درسته

لینک به دیدگاه

سلام

نه دوست عزیز

بخش لاتین منظورشونه

ما فقط نسخه های خودمون رو پشتیبانی میدیم

بخش فارسی انجمن اصلی هم توسط ما پشتیبانی میشه، البته فقط برای نسخه های خودمون و همچنین سوالات عمومی و نحوه کاربری

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

نه دوست عزیز

بخش لاتین منظورشونه

ما فقط نسخه های خودمون رو پشتیبانی میدیم

بخش فارسی انجمن اصلی هم توسط ما پشتیبانی میشه، البته فقط برای نسخه های خودمون و همچنین سوالات عمومی و نحوه کاربری

موفق باشید

سلام چطور دوتا عکس کنار اسلایدر رو حذف کنم و اسلایدر رو عریضتر کنم
لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

اون دو تا بنر رو میتونید از پیکربندی ماژول مدیریت قالب حذف کنید و سپس به پیکربندی اسلایدر برید و عرض اون رو زیاد کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوستان سلام

برای اینکه ظاهر فروشگاه خودمو جذاب تر کنم مایلم محدودیت اندازه لوگوی بالای قالب رو تغییر بدم. تا حالا مجبور بودم از اندازه لوگوی پیشفرض قالب استفاده کنم.

چطور میتونم لوگوی بزرگتری بالای قالب داشته باشم و محدود به اندازه از پیش تعیین شده نباشم؟

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

سلام

سایت شما ظاهرا خطای جاوا اسکریپت داره

نیاز به بررسی داره

ضمنا ربطی به این موضوع نداره. لطفا در جای مناسب سوال کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام بر شما. من نسخه 1606 را نصب کرده ام و پس از شخصی سازی ماژولها (بدون آپدیت کردن آنها) وقتی وارد سایت می شوم بخشی بنام newsletter در هدر و فوتر اضافه شده است که کل هدر و فوتر را بهم ریخته است. آیا راهی هست که آن را حذف کنم؟ من ماژول خبرنامه را هم کلا حذف کردم ولی تاثیری نداشت. آدرس : http://rayagame.ir

لینک به دیدگاه

دو تا ماژول خبرنامه هست ، یکی برای مدیریته و یکی برای بخش کاربری . ببینید کدوم رو غیرفعال کرده اید

متاسفانه در بخش ماژول مدیریت ماژولی بنام خبرنامه موجود نیست. من بخش کاربری را حذف کردم.

لینک به دیدگاه

دو تا ماژول خبرنامه هست ، یکی برای مدیریته و یکی برای بخش کاربری . ببینید کدوم رو غیرفعال کرده اید

متاسفانه در بخش ماژول مدیریت ماژولی بنام خبرنامه موجود نیست. من بخش کاربری را حذف کردم.

مهدی آقای گل شما به قسمت ماژول ها برید و در قسمت جستجو که در بخش کناری هست تایپ کنید Newsletter و اگه ماژولی فعال هست که به نام بخش خبرنامه شما غیر فعالش کنید ببینید حل میشه .؟
لینک به دیدگاه

با سلام

برید داخل ماژول ها بعد موقعیت ها (جایگاها) و قسمت های هدر و فوتر رو ببینید اگر newsletter هست حذفش کنید احتمالا مشکل حل بشه

با احترام

لینک به دیدگاه

در قسمت ماژولها > موقعیتها دو بخش مربوط به هدر وفوتر وجود داشت که newsletter نداشت هردو بخشی بنام خبرنامه داشتند که حذف کردم (باگزینه‌ای بنام رهایی). ولی بازهم مشکل حل نشد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...