رفتن به مطلب

ماژول رایگان نماد اعتماد

پست های پیشنهاد شده

اطلاعات هاست و مدیریت و نماد رو برام بفرستین تا بررسی کنم

البته فردا ظهر چون الان سرعتم افتضاحه

موفق باشید

سلام

من با نماد تماس گرفتم گفت مشکل از جا نمایی هست

راست هم میگه بعد که پیامهای داخل سیستم رو چک کردم دیدم این رو نوشته:

بدين

وسيله به اطلاع مي رساند که نتيجه بررسي سيستمي نصب کد نماد بر صفحه اول

وب سايت شما حاکي از عدم تاييد جايگاه نماد در وب سايت کسب و کار شما

مي‏باشد.

گفتش باید تو هدر نصب بشه

گفت تو هدر بزار وقتی تایید شد بعد میتونی جا به جاش کنی

من یکم سعی کردم با چند روش ولی باز هم به مشکل خوردم

من مشخصات سایت و هاست و نماد رو برای شما دوست عزیز پیغام خصوصی میکنم

امیدوارم که مشکلم با کمک شما رفع بشه

بسیار سپاسگزارم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بعد از 1 ماه بالاخره تونستم با کمک شما دوستان عزیز این نماد رو نصب کنم داخل سایتم .. همه ترفند ها رو استفاده کردم و آخرین ترفندی که جواب داد کاری بود که دوست عزیز فرزاد داخل پست شماره 18 گذاشته بودن جواب داد.

خیلی ممنون دوستان

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

آقا کسانی که با سیستم تائید مشکل دارن بگم که منم هر کاری کردم تائید نشد یعنی دیگه کاری نشد نموند خلاصه با مرکز تماس گرفتم یه نفر خواب آلود گفت معمولا خودش بعد از یک هفته تایید میشه!

من خودم سیستم پشتیبانی آنلاین دارم و به محض ورود هر گونه مراجعه کننده و سرور پیغام بازدیدکننده میده ولی زمانی که دکمه بررسی نصب کد رو میزنم هیچ بازدیدکننده ای نمیاد یعنی این سیستمشون یه چیزی تو مایه های سر کاریه و خودشون دستی اقدام میکنن!

کلا روند نماد خیلی ضعیفه و اگر اینجور بره بدجور به مشکل میخوره

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام

آقا بهمن تغییراتی باید در ماژول اعمال کنیم؟

چون تو سیستم جدید نماد باید روی دکمه بررسی وضعیت نصب کد در وبسایت کلیک کنیم که برای من پیغام داد کد نماد نصب نیست!

این کد جدیدشون هست:

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام دوستان ، من از ورژن 1.5.2 استفاده میکنم . نماد اعتماد تایید شده و بهم اعطاء شده ولی کدی که بهم دادنو هر جا استفاده میکنم نشون داده نمیشه نماد . از ماژول شما هم استفاده کردم ولی باز هم درست نشد . آیا مشکل از ورژن پرستا هست ؟ آپدیت کنم درست میشه . در ضمن با اینماد هم تماس گرفتن گفتن از طرف ما مشکلی وجود نداره

لینک به دیدگاه

چی ظاهر میشه؟

اگه یه فضای سفید اضافه میشه شما تایید کامل نیستین و تایید اولیه شدین

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

دوست عزیز ممنون از پاسختون ، فضای سفید نشان داده می شود . نماد اعتماد به سایت من اعطا شده است . در این برگه جستجو کنید در قسمت نام کسب و کار " ویکی کاکتوس"

http://www.enamad.ir/ShopList.aspx

نشانی فروشگاه : http://wikicactus.com/shop

در بالای ستون سمت چپ می توانید فضای خالی را ببینید .

پشتیبانی اینماد هیچ کمکی بهم نمیکنن . چندین بار تماس گرفتم . دیگه نمیدونم چیکار کنم .

لینک به دیدگاه

عرض سلام و احترام

من ماژول رو نصب کردم

منتها حتی قسمت سفید هم نمایش داده نمیشه

فایل رو هم توی روت کپی کردم و نمیدونم واقعا ایراد از کجاست

سایت ما

http://avaweb.ir/

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

لینک به دیدگاه

عرض سلام و احترام

من ماژول رو نصب کردم

سایت ما

از این ماژول هم میتونید استفاده کنید :

http://ipresta.ir/forum/t6059-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9%DB%8C

لینک به دیدگاه

عرض سلام و احترام

من ماژول رو نصب کردم

سایت ما

از این ماژول هم میتونید استفاده کنید :

http://ipresta.ir/forum/t6059-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9%DB%8C

ممنونم

منتها نسخه مورد استفاده بنده 1.5.6.2 هستش

لینک به دیدگاه

ماژول با ۱.۵ هم باید سازگار باشه

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

ممنون از شما

متاسفانه اون صفحه سفید که باید ظاهر بشه اوکی نشده و من نمیدونم مشکل از کجاست.

لینک به دیدگاه

با سلام

من از ماژول inamad-v1.3.0 در بازارچه استفاده كردم و خدا رو شكر نماد اعتماد رو هم دريافت كرديم:

1. وقتي پيكربندي ماژول در قسمت "ستون راست در صفحه اصلی" تنظيم ميشه در قسمت انتهاي ستون سمت راست نشون داده ميشه و زماني كه در "ويرايش زنده" جايگاه ماژول رو بالاي ستون سمت راست ميبرم نمايش داده نميشه اصلا

2. حالا وقتي در پيكربندي ماژول اينماد "ستون راست در صفحه اصلی" تنظيم ميشه و ويرايش زنده هم به بالاي ستون انتقال داده ميشه، نمايش داده ميشه اما با ماژول بالاي ستون كه "پرفروش ترين ها" باشه تداخل داره

چه كاري بايد كنيم تا بالاي ستون سمت راست بدون تداخل با ساير ماژول ها نمايش داده بشه؟ (karajkala.com)

ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام

من از ماژول inamad-v1.3.0 در بازارچه استفاده كردم و خدا رو شكر نماد اعتماد رو هم دريافت كرديم:

1. وقتي پيكربندي ماژول در قسمت "ستون راست در صفحه اصلی" تنظيم ميشه در قسمت انتهاي ستون سمت راست نشون داده ميشه و زماني كه در "ويرايش زنده" جايگاه ماژول رو بالاي ستون سمت راست ميبرم نمايش داده نميشه اصلا

2. حالا وقتي در پيكربندي ماژول اينماد "ستون راست در صفحه اصلی" تنظيم ميشه و ويرايش زنده هم به بالاي ستون انتقال داده ميشه، نمايش داده ميشه اما با ماژول بالاي ستون كه "پرفروش ترين ها" باشه تداخل داره

چه كاري بايد كنيم تا بالاي ستون سمت راست بدون تداخل با ساير ماژول ها نمايش داده بشه؟ (karajkala.com)

ممنون

براتون اصلاح کردم. مشکل اینجا بود که باید در ستون چپ قرار میدادید نماد رو. در قالب پلیکان هوک های ستون چپ و راست زیر هم هستند و ابتدا ماژول های ستون چپ و سپس ستون راست نمایش داده میشن

لینک به دیدگاه

عرض سلام

کسی از دوستان هست بتونه بیاد بررسی کنه سایت ما رو؟

براتون آوردم بالا نماد رو (ستون سمت راست)

حالا باید پیگیری کنید که نمادتون تایید بشه تا نمایش داده بشه

لینک به دیدگاه

با سلام

ممنون

براتون اصلاح کردم. مشکل اینجا بود که باید در ستون چپ قرار میدادید نماد رو. در قالب پلیکان هوک های ستون چپ و راست زیر هم هستند و ابتدا ماژول های ستون چپ و سپس ستون راست نمایش داده میشن

با سلام

بسیار لطف کردید

فقط یه سوال:

برای تغییر ابعاد تصویر نماد در داخل ماژول یا اندکی جابجایی داخل کادر باید چه کار کنم؟

در حال حاضر تصویر نماد مقداری کوچکه و به سمت راست حرکت کرده اگه وسط تر باشه بهتره

ممنون

لینک به دیدگاه

برای این کار باید به css ها این کدزیر اضافه بشه . که معمولا در rtl.css قرار بدین حله و یا global_rtl.css واگر این فایل نبود global.css

#inamad{text-align:center}

البته نمیدونم اجازه اینگونه تغییرات جزیی در قالب را دارید یا نه ؟!. چون ممکنه پشتیبانی قالب با این تغییرات توسط خودتون مشکل داشته باشند.البته اگر قالبتون پشتیبانی داره.

والبته منم یک سوال از طراح ماژول داشتم . چرا با وجود این کد در css خود ماژول ولی این فایل فراخوانی نمیشه و باید خودمون اضافه کنیم؟

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...