رفتن به مطلب

ماژول رایگان نماد اعتماد

پست های پیشنهاد شده

دلیل اعمال نشدن این کد به ماژول اینه که به اشتباه در فایل inamad.php بخشی که فایل های css فراخوانی شدن به جای حالت all روی حالت media تنظیم شدن که باعث میشه css ها فقط روی حالت media (تا جایی که من میدونم نمایش در پروژکتورها و ...) فعال میشن

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای این کار باید به css ها این کدزیر اضافه بشه . که معمولا در rtl.css قرار بدین حله و یا global_rtl.css واگر این فایل نبود global.css

#inamad{text-align:center}

البته نمیدونم اجازه اینگونه تغییرات جزیی در قالب را دارید یا نه ؟!. چون ممکنه پشتیبانی قالب با این تغییرات توسط خودتون مشکل داشته باشند.البته اگر قالبتون پشتیبانی داره.

والبته منم یک سوال از طراح ماژول داشتم . چرا با وجود این کد در css خود ماژول ولی این فایل فراخوانی نمیشه و باید خودمون اضافه کنیم؟

ممنون از جواب

در ضمن ماژول اینماد دارای تیتر نیست ، مثلا اگر تایتل در قسمت بالای کادر وجود داشته باشه با عنوان "دارای نماد اعتماد الکترونیکی" خیلی بهتر بود.

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام خدمت اساتید

ببخشید بنده می خواستم نماد به صورت شناور در سمت چپ و پایین سایت قرار بگیره مثل این سایت

http://shop-easy.ir/

البته به جای وسط پایین باشه باید کدهای ماژول رو تغییر داد یا تو قسمت متن تأییدیه باید کدی بذارم ؟

راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

سلام

شما باید فایل css ماژول را تغییر بدین . البته از نظر شخصی من اگه قالب ریسپانسیو دارید اینکارو نکنید چون وقتی طرف داخل موبایل سایتتون را مرور میکنه همش دستش ممکنه بخوره روی نماد و اعصاب خورد کنه . البته اگه قالب ریسپانسیو باشه میتوتید تنظیم کنید تا در صفحه نمایش موبایل ماژول از حالت شناور خارج بشه . در هر حال فقط با داشتن آدرس سایت میشه بهتر راهنمایی کرد .

لینک به دیدگاه

حق با شماست ولی وقتی تو ماژول محل نمایش رو می ذارم فوتر قاطی نشون میده

آدرس سایت پ خ کردم

ممنون از شما دوست عزیزم ... طبق گفته ی شما شناور نذاشتم و توی فوتر کار کردم ... ممنون از راهنماییتون

لینک به دیدگاه

سلام

من دارم از نسخه 1.5.6 استفاده میکنم

در قسمت متن تاییدیه نماد اعتماد کدی که سایت نماد فرستاده شده رو قرار میدم اما بعد از ذخیره داخل کادرش خالی میشه

مشکل از چیه؟

باید چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

مشکل حل شد ، ولی در مورد سوالتون : یعنی بعد از نصب ماژول و انجام دادن کارهای مربوطه باید به سایت نماد هم اعلام کنم که کارها انجام شده و بررسی از طرف اونها هم انجام بشه تا تایید بشه که تو اون مرحله به من خطا می داد که نصب به درستی انجام نشده .

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام من از نسخه 1.6 استفاده میکنم

همچنین ماژول را از بازارچه دانلود و نصب کردم

فایل نماد را در روت اصلی سایتم گذاشم

اما هیچ منوی سفیدی در صفحه اصلی سایت برام نیومده که تائید نصب از شرکت اینماد بگیرم

لینک به دیدگاه

راه حل دیگه ای نداره ، یعنی چیزی نیست که پیچیده باشه و چند تا راه مختلف داشته باشه . ماژول رو نصب میکنید و فایلی که نماد ارسال کرده در روت اصلی میندازین . تمام .

لینک به دیدگاه

راه حل دیگه ای نداره ، یعنی چیزی نیست که پیچیده باشه و چند تا راه مختلف داشته باشه . ماژول رو نصب میکنید و فایلی که نماد ارسال کرده در روت اصلی میندازین . تمام .

در روت اصلی منظورتون پوشه publis html است

من انجام دادم اما صفحه اول سایتم چیزی نمایش داده نمیشه

اصلاعات مدیریت را براتون پیام خصوصی می کنم خودتون ببینید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز سایت شما که ستون نداره

باید ستون راست روشن بشه تا نماد توش بیاد

کلا قالب من ستون نداره می خوام به جای لوگو به پرداخت کنار اسلاید بزارم

آیا میشه ستون راست برای قالی پیش فرض گذاشت

امکانش هست خودتون بررسی کنید

لینک به دیدگاه

سلام . من همه کارهای مربوط به اخذ نماد رو انجام دادم ،ماژول نصب شده و چک لیست سایت نماد هم کامله برام .

چطور می تونم متوجه شم که نماد به من تعلق گرفته ؟ آیا خود به خود در سایت به نمایش در میاد؟

لینک به دیدگاه

سلام

خسته نباشید

1- فوتر سایت رنگش آبی هست چطوری میتونم رنگ نماد الکترونیکی رو مجزا تر کنم که خواناتر بشه ؟

2- نماد فقط در صفحه اصلی نمایش داده می شود. چطور می تونم در صفحات بعدی هم نمایش بدم ؟

3- نماد در ستون راست هم عنوانش سفید رنگه . چطور میتونم رنگش رو عوض کنم که با رنگ قالب تداخل نداشته باشه ؟

لینک به دیدگاه

سلام

برای گرفتن نماد همه کار ها رو انجام دادم . چند تا سوال داشتم .

1 - فایلی که ای نماد داده و با پسوند html هست بعد از آپلود کردن باید Extract بشه یا خیر ؟

2 - در چک لیست ای نماد تمام موارد تیک خورده ، این یعنی همه درست هستند ؟

3 - بعد از اینکه ماژول رو نصب کردم و تایید شد چه موقع نماد رو بهم میدن تا در سایت قرار بدم ؟

تصویری از بلاک ای نماد در سایتم ضمیمه کردم لطفا ببینید درسته یا خیر ؟

ممنون

post-7017-14373021392223_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

دوستان کمک کنید لطفا

من نزدیک به یک ماه و نیم با گداشتن نماد مشکل دارم

1) پرستاشاپ 1.6 هست

2) قالبم پیش فرضه

3) مراحل اعطای نماد تکمیل شده

4) دوتا فایل txt و htm که برام فرستاده شده بود رو روی هاست آپلود کردم

5) ماژول رو هم نصب کردم

با تجارت الکترونیک هم تماس گرفتم گفتن نماد اعطا شده مشکل برنامه نویسی دارید ولی من برنامه نویسی بلد نیستم کمک کنید لطفا

post-7006-14373021492708_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...