رفتن به مطلب

صفحه تماس با ما

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان صفحه تماس با مایی رو که داخلش یک فرم تماس هست رو چطوری می شه اطلاعاتی مثل آدرس و تلفن رو توش درج کرد؟

تو قسمت مدیریت محتوا رفتم که اونجا لینکی نداره و در قسمت سئو و url ها هم کاری نمی شه کرد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نمیتونید اضافه کنید . باید از یه ماژول استفاده کنید یا بگین براتون بنویسن که تماس با براتون بسازه که قابلیت شخصی سازی هم داشته باشه .

لینک به دیدگاه

نمیتونید اضافه کنید . باید از یه ماژول استفاده کنید یا بگین براتون بنویسن که تماس با براتون بسازه که قابلیت شخصی سازی هم داشته باشه .

سلام آقا بهمن نمی شه کنار تماس با ما دو سه تا لینک صفحه اضافه کرد صفحه هایی مثل شماره حسابها و مجوزهای سایت؟ چون توی منو افقی بالا با شاخه هایی که می ذاریم خیلی به هم ریخته می شه و می یاد زیر هم قیافه هم نداره

نماد گیر داده بود توی قسمت تماس با ما باید آآدرس و شماره تلفن بذاری براشون می نوشتم آقا این فرم ایمیل به فروشگاهه اصلا نمی خوندن دوباره برای همین مورد رد می کردن تا آخر هی رد کردن هی فرستادم بالاخره فهمیدن جریان چیه

لینک به دیدگاه

میتوندی فایل تی پی ال اون بخش ور باز کنید و دستی لینک ها و تماس ها رو اضافه کنید .

سلام مجدد

اصلاح شد

سرچ کردم یه عضو انجمن پرستاشاپ انگلیسی گفته بود با ماژول اچ تی ام ال ، کد زیر رو بزارین توی display nav hook و سیو کنین روی قالب دیفالت لینک مورد نظر می یاد کنار تماس با ما و... ردیف شد فقط باید transplanet می کردم

این کد:

ur name link

این هم آدرس منبع:

http://mypresta.eu/en/art/basic-tutorials/header-links-prestashop.html

لینک به دیدگاه

سلام آقا بهنام .شما سوال را از آقا بهمن پرسیدید ولی دیدم بدنیست به عنوان تجربه جسارت کنم و کاری که خوذم کردم را بگم .

برای این کار کافیه بری توی پوشه قالبت و فایل " contact-form.tpl " به این صورت ویرایش کنی.

به طوز مثال من به اول کدها این کد ها را اضافه کردم . شما فقط کافیه متن ها را تغییر بدی و جایگزین کنی .

فروشگاه پرستا

اصفهان /  اصفهان  / خیابان دکتر  / " فروشگاه پرستا"  فارسی)

تلفن تماس : 123456789

پیامک : 123456789

[email protected] : ایمیل

البته چون کاراکترای فارسی استفاده کردی حتما باید با استاندارد utf-8 فایل را ذخیره کنی.من کد بالا را قبل از {capture name=path}{l s='Contact'}{/capture} قرار دادم.

اگه اشتباه کردم دوستان اصلاح کنند. از من که درست از آب در اومد

لینک به دیدگاه

سلام آقا بهنام .شما سوال را از آقا بهمن پرسیدید ولی دیدم بدنیست به عنوان تجربه جسارت کنم و کاری که خوذم کردم را بگم .

برای این کار کافیه بری توی پوشه قالبت و فایل " contact-form.tpl " به این صورت ویرایش کنی.

به طوز مثال من به اول کدها این کد ها را اضافه کردم . شما فقط کافیه متن ها را تغییر بدی و جایگزین کنی .

فروشگاه پرستا

البته چون کاراکترای فارسی استفاده کردی حتما باید با استاندارد utf-8 فایل را ذخیره کنی.من کد بالا را قبل از {capture name=path}{l s='Contact'}{/capture} قرار دادم.

سلام ممنون از اطلاعاتی که دادین

این انجمن، انجمن تبادل اطلاعاته قطعا آقا بهمن هم با این موضوع مشکل ندارن

فکر می کنم شما این کد ها رو برای ویرایش فرم تماس با ما استفاده کردین، درسته؟

منظور من گذاشتن لینک دلخواه کنار ورود به حساب کاربری و تماس با ما بود

باز هم ممنون از پاسختون

لینک به دیدگاه

فروشگاه پرستا

اصفهان / اصفهان / خیابان دکتر / " فروشگاه پرستا" فارسی)

باز هم ممنون از پاسختون

ببخشید فکر کنم اشتباه متوجه شده بودم. آخه گفتی نماد گیر داده منم یه لحظه یا این صفحه افتادم .چون این گیرا به خودمم داده بود من با این کار مشکل را حل کردم..به هر حال شرمنده که اشتباه متوجه شدم...البته بر اون کار هم که شما منظورتونه یبار یه ماژول نمیدونم تو فرومای خارجی بود یا داخلی دیدم ولی یادم نیست کجا بود اما دقیقا همین کارو انجان میداد و هر تعداد لینکی که میخواستیاون بالا قرار میداد.موفق باشید

لینک به دیدگاه

فروشگاه پرستا

اصفهان / اصفهان / خیابان دکتر / " فروشگاه پرستا" فارسی)

باز هم ممنون از پاسختون

ببخشید فکر کنم اشتباه متوجه شده بودم. آخه گفتی نماد گیر داده منم یه لحظه یا این صفحه افتادم .چون این گیرا به خودمم داده بود من با این کار مشکل را حل کردم..به هر حال شرمنده که اشتباه متوجه شدم...البته بر اون کار هم که شما منظورتونه یبار یه ماژول نمیدونم تو فرومای خارجی بود یا داخلی دیدم ولی یادم نیست کجا بود اما دقیقا همین کارو انجان میداد و هر تعداد لینکی که میخواستیاون بالا قرار میداد.موفق باشید

دشمنت شرمنده نماد یه چیز مسخره بازیه گرفتنش از اون بدتر
لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

آقا من توی قسمت درباره ما این نوشته ها رو دارم

خانه > درباره‌ی ما

درباره‌ی ما

شرکت ما

شرکت ما

تيم ما

تيم ما

اطلاعات

اطلاعات

این کدها رو هم وارد کردم ولی توی قسمت درباره ما چیزی نشون نداد

این مشخصات در فایل بصورت فارسی تایپ نشده،چطور میشه تغییرشون داد؟

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان تاپیک زیر رو ببینید , طبق این اموزش میتونید تو صفحه تماس با ما لینک , لوگو و یا اطلاعات ادرس خودتون رو بزارید برای انجمن خودم هم بنده همین کارو کردم

لینک اموزش , لینک دمو

لینک به دیدگاه

• 3 months later...
  • 3 weeks later...

لینک رو به اشتباه من حذف کردم

دوستان به مسیر زیر برید

themes/default-bootstrap

فایل contact-form.tpl رو باز کنید و با کد زیر جایگزین کنید. با این کار میتونید مرجع سفارش رو هم حذف کنید

با کد زیر جای

{capture name=path}{l s='Contact'}{/capture}

{l s='Customer service'} - {if isset($customerThread) && $customerThread}{l s='Your reply'}{else}{l s='Contact us'}{/if}{if isset($confirmation)}
{l s='Your message has been successfully sent to our team.'}
</pre><ul>
{l s='Home'}</ul>{elseif isset($alreadySent)}<br><p>{l s='Your message has already been sent.'}</p><ul>
{l s='Home'}
</ul>{else}{include file="$tpl_dir./errors.tpl"}<br><br><br><br>  کاربر گرامی,<br>  برای سفارش کالا میتوانید از طریق اضافه کردن محصول به سبد خرید کالای خود را ثبت و هزینه آن را به صورت آنلاین پرداخت کنید.<br>  در صورت نیاز به راهنمایی درباره مشخصات کالاها یا امور سفارشات خود میتوانید از طریق فرم‌ زیر سوالات خود را مطرح کرده و منتظر پاسخ از سوی کارشناس مربوطه باشید.<br><br>   •  پست الکترونیک فروش و خدمات پس از فروش : [email protected]<br>   •  فرم تماس با ما (خرید کالا، خدمات پس از فروش، پیشنهادات و سوالات عمومی)<br>   • مدیر مسئول , ابوالفضل مهرادوند : 09199619673 <br><br><br><br><h3>{l s='send a message'}</h3><div>
{l s='Subject Heading'}{if isset($customerThread.id_contact)}
{foreach from=$contacts item=contact}{if $contact.id_contact == $customerThread.id_contact}

{/if}{/foreach}{else}
{l s='-- Choose --'}{foreach from=$contacts item=contact}
{$contact.name|escape:'html':'UTF-8'}{/foreach}

{foreach from=$contacts item=contact}

{$contact.description|escape:'html':'UTF-8'}{/foreach}{/if}

{l s='Email address'}{if isset($customerThread.email)}
{else}{/if}{if !$PS_CATALOG_MODE}{if (!isset($customerThread.id_order) || $customerThread.id_order > 0)}
{/if}{if isset($is_logged) && $is_logged}
{l s='Product'}{if !isset($customerThread.id_product)}{foreach from=$orderedProductList key=id_order item=products name=products}
{l s='-- Choose --'}{foreach from=$products item=product}{$product.label|escape:'html':'UTF-8'}{/foreach}{/foreach}{elseif $customerThread.id_product > 0}
{/if}{/if}{/if}{if $fileupload == 1}
{l s='Attach File'}

{/if}{l s='Message'}
{if isset($message)}{$message|escape:'html':'UTF-8'|stripslashes}{/if}
</div><div>
{l s='Send'}</div>{/if}<br>{addJsDefL name='contact_fileDefaultHtml'}{l s='No file selected' js=1}{/addJsDefL}<br>{addJsDefL name='contact_fileButtonHtml'}{l s='Choose File' js=1}{/addJ

برای ویرایش متن هم کد زیر رو پیدا کنید و تغییراتی که دوست دارید رو بدید

کاربر گرامی,
  برای سفارش کالا میتوانید از طریق اضافه کردن محصول به سبد خرید کالای خود را ثبت و هزینه آن را به صورت آنلاین پرداخت کنید.
  در صورت نیاز به راهنمایی درباره مشخصات کالاها یا امور سفارشات خود میتوانید از طریق فرم‌ زیر سوالات خود را مطرح کرده و منتظر پاسخ از سوی کارشناس مربوطه باشید.

•  پست الکترونیک فروش و خدمات پس از فروش : [email protected]
   •  فرم تماس با ما (خرید کالا، خدمات پس از فروش، پیشنهادات و سوالات عمومی)
   • مدیر مسئول , ابوالفضل مهرادوند : 09199619673 

من به سلیقه خودم ویرایش کردم. نمونه سایت خودم www.iroption.com/contact-us سوالی بود در خدمتم . موفق باشید یا حق

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

سلام http://bazaar.ipresta.ir/contact-us این صفحه چطور هم آدرس کامل رو وارد کرده و هم بخش تیکت هاش اینقدر جالب هستش
لینک به دیدگاه

فروشگاه پرستا

واقعا عالی بود فقط مکانش یکم پایین تر بود شاید جالبتر میشد
لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

دوستان صفحه تماس با مایی رو که داخلش یک فرم تماس هست رو چطوری می شه اطلاعاتی مثل آدرس و تلفن رو توش درج کرد؟

تو قسمت مدیریت محتوا رفتم که اونجا لینکی نداره و در قسمت سئو و url ها هم کاری نمی شه کرد

سلام

بهتره در قسمت فوتر سایت آدرس سایتت رو قرار بدی من این کارو کردم بهم گیر ندادن ای نماد

یا در منوی افقی سایتت ، یه منوی درباره ما بساز و توش آدرستو بنویس

بچه ها پایین خیلی پیچوندن مسئله رو

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...