رفتن به مطلب

مشکل با قسمت توضیحات

پست های پیشنهاد شده

با سلام من می خوام روزانه قیمتهای سایتمو در یک جدول خوشکل و رنگی که در اکسل درست می کنم کپی کنم در قسمت توضیحات مدیریت محتوا

ولی بعد از کپی کردن فقط جدولش میاد و اثری از رنگها نیست

در پرستا 1.5 قسمت توضیحات امکانات بیشتری داشت ولی الان خیلی ضعیف شده باید چیکار کنم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان چرا کسی کمک نمی کنه

من می خوام جداول رنگی بزارم ولی نمی تونم

یعنی جداولی که خونه هاش رنگی باشن

باید سی اس اس بزنید. فقط با کپی نمیشه
لینک به دیدگاه

شما جداول رو در ورد یا اکسل طراحی کنید و فایل رو به صورت html ذخیره کنید

بعد با مرورگر بازش کنید و کپی کنید

به طور کل کپی جداول و حتی متن از یک نرم افزار آفیس توصیه نمیشه چون حجم متن ذخیره شده چندین برابر متن واقعی است

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

شما جداول رو در ورد یا اکسل طراحی کنید و فایل رو به صورت html ذخیره کنید

بعد با مرورگر بازش کنید و کپی کنید

به طور کل کپی جداول و حتی متن از یک نرم افزار آفیس توصیه نمیشه چون حجم متن ذخیره شده چندین برابر متن واقعی است

با سلام دانوش جان

کاری که گفته بودینو کردک بازم نشد

ظاهرا پرستا 1.6 کلا با جدول مشکل داره چون دستی از خود مدیریت محتوا هم جدول میسازم بازم نمایش نمی ده

بدجور کلافم کدم یکی کمک کنه چون بعضی همکارا روزانه به وب سایت من مراجعه می کنن واسه گرفتن لیست قیمت روزانه

با تشکر پازل

لینک به دیدگاه

یه سایتی قبلا دیده بودم ساخت جداول آنلاین و بعد از ساخت سورس رو بهتون میداد

توی گوگل یه جستجو بزنید و سعی کنید از طرحق سورس جدول رو وارد کنید

لینک به دیدگاه

اقا کسی نتونست مشکل ما رو حل کن

سلام .

برا حل مشکلت یه پیشنهاد دارم و اون هم این هست که جدول ها را با css زیبا کنی . البته اگر کار با css را هم بلد نیستید مهم نیست . شما میتونید از سایت http://www.csstablegenerator.com و یا http://tablestyler.com استفاده کنید . روش کار هم اینطور هست که شما اول به این سایتها میرین و رنگ و ... را تنظیم میکنید و سپس این سایت به شما یک کد html و یک کد css می دهد . وشما کد css را کافیست به پوشه css واقع در پوشه قالبتان بروید و فایل cms.css را باز کنید و کدهای دریافت شده را به انتهای کدها اظافه و ذخیره نمایید و کد های html را هم باید در قسمت سورس ویرایشگر متن در هنگام ایجاد صفحه مدیریت محتوای خود قرار دهید . در این حالت فقط کافیست دادهای خود را جایگزین داده های پیشفرضی که مشاهده میکنید بنمایید و البته برای مشاهده جداول به شکل زیبا فراموش نکنید که کش مرورگر خود را خالی کنید .

امیدوارم این راه بهتون کمک کنه .

پیروز باشی همیشه

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

من هم با بخش توضیحات محصول هنگام ایجاد جدول مشکل دارم تو کد رنگ پس زمینه ی جدول رو میشه تغییر داد بردر میشه تعریف کرد ولی اصلا نمیشه رنگ بردر رو تعریف کرد کد هم چیز خاصی نداره نمیدونم چرا 1.6 باهاش مشکل داره.

مثلا این کد

<table border="1" bordercolor="#FF6600">

وقتی کد بالا استفاده بشه خود به خود قسمت رمگ رو حذف میکنه... خود ادیتور هم جدول میسازیم فقط مقادیر رو نشون میده خود حاشه جدول مشخص نیست و هیچ گزینه ای برای رنگ بردر و ... نداره.

چرا اینجوریه پرستا؟؟تو نسخه ی انگلیسیشم اینجوریه یا مشکل تو نسخه ی فارسیه ؟

لینک به دیدگاه

ضمنا من همین الان از سی اس اس هم استفاده کردم بازم بردر رو نشون نمیده و رنگش اصلا اعمال نمیشه به خاطر همین چیزی که شبیه به جدول باشه ایجاد نمیشه!!

لطفا پیگیری کنید.

لینک به دیدگاه

ضمنا من همین الان از سی اس اس هم استفاده کردم بازم بردر رو نشون نمیده و رنگش اصلا اعمال نمیشه به خاطر همین چیزی که شبیه به جدول باشه ایجاد نمیشه!!

لطفا پیگیری کنید.

دوست عزیز پرستاشاپ اینجوری برنامه نویسی کرده بخش جدول رو و دست ما نیست که پیگیری کنیم :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...