رفتن به مطلب

حامل ها و کلمه رایگان

akam

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من می خوام که هزینه ارسال به صورت پس کرایه پرداخت بشه.

برای همین یه حامل درست کردم و مناطق مد نظر بهش وصل کردم و اسمشو گذاشتم : پس کرایه

چون مدل دیگه ای ظاهرا امکانش نیس.

حالا چون برای حامل در بخ مناطق، قیمت رو صفر کردم، موقع سفارش مشتری، مینویسه رایگان!!

اما در اصل پس کرایه هست.چه راه حلی برای این موضوع هست؟

با تشکر قبلی از دوستان

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای حاملتون قیمت تعیین کنید مثلا دو هزار و یا از ماژول پستی استفاده کنیپ

من با وانت کالا رو حمل می کنم و برای تمام ایران هست. به این علت کرایه مشخص نیست و برای همین پس کرایه هست.

صورت مسئله منو عوض کردین!!... برای پس کرایه چطور می تونم اقدام کنم که ننویسه رایگان

لینک به دیدگاه

سلام . اگر میخواهید به جای کلمه رایگان عدد صفر بنویسه میتونید یک عدد کوچک مثلا 2 صدم وارد کنید در بخش مبلغ حامل و پرستا اونا صفر نشون میده ولی اگر میخواهید به جای کلمه رایگان بنویسه پس کرایه باید به بخش بومی سازی 》 ترجمه ها برید و در ترجمه های بخش کاربری کلمه رایگان را در بخش مورد نظرتون پیدا کنید و اونو به پس کرایه تغییر بدین.

لینک به دیدگاه

سلام . اگر میخواهید به جای کلمه رایگان عدد صفر بنویسه میتونید یک عدد کوچک مثلا 2 صدم وارد کنید در بخش مبلغ حامل و پرستا اونا صفر نشون میده ولی اگر میخواهید به جای کلمه رایگان بنویسه پس کرایه باید به بخش بومی سازی 》 ترجمه ها برید و در ترجمه های بخش کاربری کلمه رایگان را در بخش مورد نظرتون پیدا کنید و اونو به پس کرایه تغییر بدین.

سلام و بسیار ممنون

مشکل توسط ترجمه، در صفحه سفارش حل شد(هم بخش حامل و هم بخش خلاصه فاکتور)

اما روی سبد خرید که با موس میروم، این عبارت وجود دارد: ارسال : ارسال رایگان!

هرچی تو ترجمه ها گشتم نبود، این از کجا میشه تغییر داد؟!!

لینک به دیدگاه

ترجمه ماژول ها -> blockcart

اگر با خطای محدودیت max_input_vars مواجه شدید میتونید از پوشه themes/yourtheme/modules/blockcart/translation فایل fa.php رو ویرایش کنید و ترجمه رو تغییر بدید سپس یکبار از بخش "پارامترهای پیشرفته -> کارایی ها" از بالا سمت چپ روی "پاک کردن حافظه موقت" کلیک کنید

لینک به دیدگاه

ترجمه ماژول ها -> blockcart

اگر با خطای محدودیت max_input_vars مواجه شدید میتونید از پوشه themes/yourtheme/modules/blockcart/translation فایل fa.php رو ویرایش کنید و ترجمه رو تغییر بدید سپس یکبار از بخش "پارامترهای پیشرفته -> کارایی ها" از بالا سمت چپ روی "پاک کردن حافظه موقت" کلیک کنید

ممنون، انجام شد

لینک به دیدگاه

نیازی به تغییر ترجمه ندارید

راه حلی به تازگی به ذهنم رسیده و تست کردم و کاملا جواب میده

کافیه مبلغ رو ٠.٠۱ یعنی یک صدم بذارید تا خودکار به جای رایگان عدد صفر رو نمایش بده و هر وقت واقعا رایگان بود عبارت رایگان

فقط حتما حواستون باشه از مقدار یک دهم استفاده نکنید و یک صدم بذارید چون در ارز تومان ممکنه در هنگام پرداخت مقدارش به یک ریال تبدیل بشه.

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

با تغییر ترجمه انجام شد اما یک مسئله دیگر اینکه :

در بخش پیگیری سفارش و یا فاکتور، هزینه حمل 0 ریال نوشته می شود. این چجوری میشه 'پس کرایه' تعریف کرد؟

باتشکر

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

با سلام

لطفا راهنمایی نمایید.

من چون پس کرایه می کنم، با تغییر ترجمه از رایگان به پس کرایه، مسئله درست شد.

اما در بخش پیگیری سفارش مشکل پابرجاست، راه حلی وجود دارد؟

مرجعمحصولتعدادقیمت واحدجمع قیمتاقلام (بدون مالیات)77,000 تومانقلم (با مالیات)77,000 تومانحمل و نقل (با مالیات)0 تومانمجموع77,000 تومان110111قرنیز MDF - ارتفاع : 7cm, ضخامت : 16mm117,000 تومان77,000 تومان

تاریخحاملوزنهزينه ارسالشماره پیگیری1393-12-04پس کرایه تهران و کرج-0 تومان-

هزینه حمل و نقل و هزینه ارسال 0 تومان خورده است، چگونه می توانم به پس کرایه تغییر بدم؟؟

لینک به دیدگاه

با ویرایش قالب و گذاشتن یک شرط ممکنه و نیاز به شخصی سازی دارید

فاکتور هست و در مقابلش هم نوشته پس کرایه و صفر تومان و ننوشته رایگان و زیاد سخت گیری نکنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

• 2 years later...

سلام

من مشکل محدودیت max_input_vars دارم و از داخل پرستاشاپ امکان ویرایش ترجمه ها نیست. لطف کنید بفرمایید این کلمات رایگان و ارسال رایگان در کدام فایلها هست که ویرایش کنم.

لینک به دیدگاه

ترجمه این دو عبارت در بخش themes/yourtheme/translations/fa.php قرار دارند

بعد از ترجمه از بخش پارامترهای پیشرفته - کارایی یکبار روی پاک کردن حافظه موقت کلیک کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...