رفتن به مطلب

ایجاد حامل هزینه حمل در محل

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان عزیز

من میخوام برای یکی از حاملهام یه شرط خاص بذارم اما هرکاری میکنم درست در نمیاد

من یه حامل دارم که در صورت انتخاب، کالا رو توسط باربری (یا اتوبوسهای بین شهری) برای مشتری ارسال میکنم

در خریدهای زیر 100 هزارتومن این ارسال شامل هزینه میشه اما چون همیشه معلوم نیست باربری چه مبلغی رو میخواد، میخوام کرایه رو کلا بندازم گردن مشتری که هروقت رفت بارش رو تحویل بگیره هزینه حمل رو هم پرداخت کنه

حالا من یه حامل تعریف میکنم به اسم باربری و هزینه ای هم براش درنظر نمیگیرم

اما اگه این اتفاق بیفته تو صفحه سفارش هزینه رو رایگان اعلام میکنه در صورتی که رایگان نیست

الان من برای یه مشتری محصولی رو فرستادم و حالا میگه شما نوشته بودین رایگان

هرچند که تو توضیحات زمان تحویل نوشتم که هزینه رو باید پرداخت کنید اما چون تو تب هزینه نوشته شده "رایگان" کسی به اون نوشته دقت نمیکنه

حالا من چطوری میتونم کاری کنم که رایگان نوشته نشه؟

حدس میزنم هیچ راهی نباشه اما اگه کسی از دوستان تجربه ای داره ممنون میشم راهنماییم کنه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام . این کار نشدنی نیست .

اگه فقط مشکلتون کلمه رایگان هست و میخواید بجای رایگان بنویسه 0 و خودتون تو توضیحات حامل مینویسید "پس کرایه " میتونید از پیشنهاد دانوش استفاده کنید و بجای 0 در هزینه حمل برای بازه 0 تا 100 هزار تونان بنویسید 0.01 (یک صدم) که پرستا خودش این عدد رو 0 نمایش میده به مشتری و برای بازه 100 هزار تا هرعددی ک دوست دارید عدد صفر را بنویسید تا به مشتری کلمه رایگان نمایش داده بشه . که ابن راحت ترین راه هست به نظر من . البته دقت کنید که تو توضیحات حامل حتما درج کنید هزینه به صورت پس کرایه می باشد .

ولی اگه بازم فکر میکنید مشتری با دیدن عدد صفر ممکنه احساس رایگان بودن بهش دست بده . یک راه دیگه هست ولی توی این روش دوم چون باید توی قسمت ترجمه ها کلمه رایگان را به پس کرایه تبدیل کنید تمام حامل های رایگانتون بجای رایگان براشون نوشته میشه پس کرایه . اگه میبینید مشکلی نیست که بگید تا توضیحات کامل پیشنهاد دوم را بگم بهتون .

راه حل سومی هم وجود داره که اونم تغییر در قالب و اضافه کردن یک شرط به اون هست .که کلا بحثش جداست .

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام دوستان عزیز و گرامی

بنده با استفاده از توضیحات ِ این قسمت و تغییر در ترجمه پسکرایه رو ایجاد کردم.

http://ipresta.ir/forum/topic/5359-%D8%AD%D8%A7%D9%85%D9%84-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%DA%A9%D9%84%D9%85%D9%87-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86/

ممنون از mehranjo عزیز

ارادت

لینک به دیدگاه

از بخش بومی سازی / ترجمه ها

ترجمه بخش کاربری و نام قالبو انتخاب کنید و ترجمه کلمه رایگان رو به هزینه در مقصد تبدیل کنید .

البته توی بخش ترجمه ها یکبارم باید گزینه ماژول ها و نام قالبتون رو انتخاب کنید و کلمه رایگان رو اونجام تغییر بدین .

لینک به دیدگاه

از بخش بومی سازی / ترجمه ها

ترجمه بخش کاربری و نام قالبو انتخلب کنید و ترجمه کلمه رایگان رو به هزینه در مقصد تبدیل کنید .

البته توی بخش ترجنه ها یکبارم باید گرینه ماژول ها و نام قالبتون رو انتخاب کنید و کلمه رایگان رو اونجام تغییر بدین .

واقعا ممنونم ، انجام شد ، و کاملا به درستی کار میکند ،

ممنون از شما

ارادت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...