رفتن به مطلب

آیا پرستا شاپ کامل هست؟!

پست های پیشنهاد شده

سلام

مدتی هست به دنبال یک فروشگاه ساز بدون دردسر و کامل می گردم ، در جوملا افزونه ویرچومارت بود که مشکلات خاص خودش رو داشت در اپن کارت افزونه پیگیری سفارش در ورژن 1.5 نبود ، یکی از دوستان تولید کرد که اونهم جواب نمیداد به همین خاطر نتونستم نماد اعتماد رو بگیرم ورژن 2 هم تازه اومده افزونه های فارسی و قالب براش نیست درست هم ترجمه نشده.

حالا دوستان پرستا شاپ رو معرفی کردن.

سوال :

1.از کدام ورژن استفاده کنم که تمامیه قابلیت های مورد نیاز فروشگاه رو داشته باشه و موارد خواسته شده برای نماد اعتماد هم شاملش بشه؟

2.معایب اصلی پرستا شاپ که هنوز حل نشده چیست؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام .

اول از همه در جواب سوالی که در عنوان تاپیکتون پرسیدین باید بگم ....نه ......

البته نه تنها پرستاشاپ بلکه هیچ فروشگاه ساز دیگه ای کامل نیست .

چون اگه کامل بودن هیچ نسخه جدیدی هیچوقت ازشون تولید نمیشد و هیچ ماژول نویسی هم براشون وجود نداشت .

ولی اگر میخواید بپرسید که میشه باهاش فروشگاه موفقی راه انداخت باید بگم بله چرا که نشه . پرستاشاپ یه سیستم قدرتمندی هست و اگه امکانات مورد نیاز شما را هم نداشته باشه ممکنه با ماژول ها شاید بشه بهش اضافه کرد .

ولی اگر بحث مقایسه هست که باید بگم این برمیکرده به سلیقه و راحتی شما .

الان 3 فروشگاه ساز مطرح هستن یکی مجنتو . یکی پرستاو دیگری هم اپن کارت . که هر 3 تاشون با امکانات اولیه رایگان هستن و میتونید روی لوکال نصبشون کنید و تست کنید و ببینید با کدوم راحت ترین و امکانات مورد نیاز شما رو برطرف میکنند . در مورد اینکه نماد تایید کنه هم کی گفته نماد اپن کارت رو تایید نمیکنه ؟!! پس الان اون همه فروشگاه اپن کارتی چطور نماد گرفتن ؟

احتمالا شما نتونستید توجیحشون کنید و بعضی وقتها هم کارمندا بهونه هایی میگیرن که با یکم توضیح توجیه میشن . چون الان هر 3 فروشگاه سازی که من گفتم را نماد تاییدشون میکنه بدون ماژول های اضافی .

برای جواب گرفتن مفید تر میتونید امکانات مد نظرتون را مطرح کنید تا دوستان بهتون بگن با پرستاشاپ میتونید این امکانات رو داشته باشید یا نه .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

والا از من به خاطر نداشتن کد پیگیری سفارش ایراد گرفتن افزونه ای هم برای این پیدا نکردم تو انجمن های مربوطه که سوال خیلی دیگر هم شده بود.

ایا پرستا شاپ این امکان رو داره؟(ماژول پیگیری سفارش (بر اساس کد پیگیری یا شماره فاکتور))؟

ماژول برای استفاده از زرین پال برای پرستا موجوده؟

قدیم خیلی راحت تر بود گرفتن نماد.

لینک به دیدگاه

پرستاشاپ یک کد رهگیری میده که میشه همون مرجع سفارش . و مشتری برای پیگیری سفارش هاش کافیه وارد حساب کاربریش بشه و تاریخچه سفارشاتشو ببینه .

البته ماژولی هم تجاری وجود داره که یک بخش به قالب اضافه میکنه و مشتری با وارد کردن مرجع سفارشش در اون میتونه اخرین وضعیت سفارش رو ببینه .

ماژول زرین پال هم بله موجوده .

گرفتن نماد به نظرم الان خیلی راحت تر از گذشتس احتمالا شانس شما یه کارمند .... گیرتون افتاده برای چک کردن سایتتون .

لینک به دیدگاه

به عنوان سوال آخر ، آیا امکان فروش فایل های دانلودی در پرستا وجود دارد؟

الآن ظاهر مدیریت و پیش نمایش سایت رو نصب کردم دیدم ، نسبت به اپن کارت زیباتر هست اما در مرحله اول برای ایجاد کالا با خطای فیلد mod_rewrite حداقل در پارسی مود نیاز است مواجه شدم!

سعی خودم رو برای آخرین بار تا با اپن کارت به نتیجه برسم.

ممنون از اطلاعاتت عزیز

لینک به دیدگاه

برای ساخت سایت فروش فایل از ماژول سبد خرید فایل بازارچه استفاده کنید.چون پرستاشاپ در اصل برای فروش محصولات فیزیکی هستش ولی فروش فایل رو خیلی جالب پشتیبانی می کنه. پرستشاپ فایل های شما را مدیریت می کند.

لینک به دیدگاه

به عنوان سوال آخر ، آیا امکان فروش فایل های دانلودی در پرستا وجود دارد؟

سلام

تا جایی که من میدونم با پرستاشاپ بدون هیچ افزونه ای میتونید فروش فایل مجازی داشته باشید

به این صورت که مشتری بعد از پرداخت مبلغ بتونه فایل رو دانلود کنه

حتی میتونید برخی فیلتر ها رو اعمال کنید مثلاً تا 10 روز بعد از خرید بتونه دانلود کنه یا تا 100 بار بتونه دانلود کنه

حالا نمیدونم اون ماژولی که در بازارچه هست چه قابلیت هایی رو اضافه میکنه، اما فکر کنم ماژولی باشه که بتونه سایت رو کاربردی تر کنه

اما پرستاشاپ بدون نیاز به افزونه خاصی میتونه این کار رو براتون بکنه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

قابلیت فروش فایل رو داره ولی در بخش سبد خرید نیازمند وارد کردن آدرس و کدپستی و .... هستش.

ولی این ماژول فیلدهای اضافه در زمان خرید رو حذف می کنه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...