رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

این قالب زیبا خیلی از نیازهای بنده رو برطرف می کنه

در توضیحاتش اومده که زبان های زیادی رو ساپورت می کنه و حتی راست به چپ رو هم ساپورت می کنه ، اما مشخص نکرده چه زبان هایی

http://themeforest.net/item/vela-responsive-prestashop-theme/9335811

می خواستم بدونم نیاز به فارسی سازی داره یا نه؟

اگر نیاز داره چه مقدار هزینه اش هست؟

و آیا مثل وردپرس میشه با ترجمه کلمات و .... راحت ترجمه اش کرد؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله قالب خوبی هست ، اما اینکه نوشته زبان های زیادی رو ساپورت میکنه ، اون ساپورت ترجمه با گوگل هست و به درد نمیخوره :) قالبتون در هر حال می بایست ترجمه وراست چین بشه . ترجمه پرستاشاپ از بخش مدیریت انجام میشه به راحتی .

و البته یه نکته رو هم بگم ، قالب های انگلیسی تو انگلیسی زیبا جلوه میکنن ، زمانی که فارسی میشن کمی فرق میکنه مسئله و این مورد رو هم مد نظر داشته باشید .

لینک به دیدگاه

بله قالب خوبی هست ، اما اینکه نوشته زبان های زیادی رو ساپورت میکنه ، اون ساپورت ترجمه با گوگل هست و به درد نمیخوره :) قالبتون در هر حال می بایست ترجمه وراست چین بشه . ترجمه پرستاشاپ از بخش مدیریت انجام میشه به راحتی .

و البته یه نکته رو هم بگم ، قالب های انگلیسی تو انگلیسی زیبا جلوه میکنن ، زمانی که فارسی میشن کمی فرق میکنه مسئله و این مورد رو هم مد نظر داشته باشید .

بله مطمئنا ظاهرشون به هم می ریزه

من بیشتر به دلیل هماهنگیش با 90% خواسته هام انتخابش کردم

البته با دستکاری Css هاش (اگر در دسترس باشه مثل وردپرس) میشه سارگارش کرد با فارسی؟

لینک به دیدگاه

پیشنهاد من به شما به عنوان تجربه .

روی قالب های دیگه فکر کنید .

اول از همه بگم خدنتتون که این قالب تمام استایل هاش راستچین نیست فقط چندتاییش راستچین هست .

زبان فارسیشم که همونطور که بهمن عزیز گفتن ترجمه گوگلی هست و خودتون باید ترجمه کنید .

توی دمو که میرید چندین تم به شما نشون داده ولی اینو در نظر داشته باشید که شما فقط یکیش رو میتونید انتخاب کنید و در واقع هر کدام یک قالب جدا هستن و اینطور نیست که ماژولی بنام مدیریت قالب داشته باشید و شما توش استایل مورد نظر رو انتخاب کنید .

اصلا ماژولی به اسم مدیریت قالب نداره تقریبا .

اگه بخوای توی مگامنوش بنری بزاری باید html بلد باشی .

گلا هرجا بخوای بنر بزاری باید html بلد باشی اینطوری نیست که بری و یه عکس آپلود کنی و مکان رو تعیین کنی و ....

ماژول مدیریت قالبش فقط 2 تا رنگ میشه توش تغیبر داد و تایمر تخفیف ویژه رو توش میشه غیر فعال کرد .

مگامنو عمودی توی همه استایل ها نیست و فقط توی دوتا استایلاش هست .

راستچین سازیش شاید میشه گفت 70 درصد هست .

تمام ماژول هایی که توی توضیحات قالب گفته شده توی تمام قالب هاش نیست . البته پشتیبانش هر کدوم رو که بخواید براتون خودش نصب میکنه و استایل دهی میکنه .

در کل قالب خوبی هست . پشتیبانی بسیاااااار عالیی داره که واقعا پشتیبان به این خوبی به عمرم ندیدم . البته باید انگلیسی باهاش مکاتبه کنی . هم توی ایمیل و هم اسکایپ پاسخگو هست . خیلی سریع پاسخ میده فقط شنبه ها و یکشنبه ها پاسخ نمیده و یا دیر پاسخ میده .

تمام مشکلات راستچین قالب رو اگع بهش بگید حل میکنه . حتی شده که 6 ساعت در یک روز با من توی اسکایپ چت کرده و داشته فقط رو قالب من کار میکرده و هرکاری ازش خواستم انجام داده .

با کمال تعجب حتی شخصی سازی های جزیی رو هم انجام میده یا راهنمایی میکنه .

اگه کل قالبم تغییر بدین پشتیبانی میکنه بازم .

اگه با انگلیسی دست و پا شکسته هم باهاش حرف بزنی زود مطلبو میگیره و از خوندن جملات بی قاعده اصلا خسته نمیشه .

حالا انتخاب با خودت . خلاصه بگم که پشتیبانیش فقط عالی و بس .

یه چیز جالبم که ازش دیدم اینه که حتی اگه قالبو از تم فارست نخریدم میتونید دانلودش کنید . البته ازم نخواید لینک بدم که شرمندتونم شدید . اون لینک رو خود پشتیبان قالب وقتی بهش گفتم توی دانلود کل پکیج از تم فارست مشکل دارم برام ارسال کرد . هنوز که هنوزست در عجبم که چطور این قالب چنین فروش تخیلی داشته .

فکر کنم تنها عاملش پشتیبانش باشه .

بازم سوالی داشتی در خدمتم .

لینک به دیدگاه

سلام

واقعا خیلی ممنون

می دونید قالب مشابه این چیزی ندیدید تا به حال؟

من برام مهم هست که قالب 

هاور روی عکس داشته باشه

در صفحات دسته بندی فیلتر مشخصات محصول و منوی دسته بندی داشته باشه در سایدبار ها

بحث مقایسه هم راحت باشه.

قالبش درصفحات فارسی هست (البته برای عضوهای ویژه که باید یک هزینه ای بدیم) می تونم تستش کنم

اما خوب شما داریش مطمئنا بهتر می تونی نظر بدی.

لینک به دیدگاه

این قالب فروش رویایی نداشته ، قالب هایی مثل پاییز چند برابر این فروش داشتن و این برمیگرده به یکی پشتیبانی خوب طراح ، دوما طراحی خوب ، سوما تبلیغات ، البته تبلیغات و بازاریابی عامل اول فروش یک قالب در تم فارسته ، قالب رو میبینی هیچی نداره اما پرفروشه ، دلیلش درصدی هست که طراح به بازاریاب های تم فارست میپردازه .

در هر صورت خوب فکر کنید بعد خرید کنید

لینک به دیدگاه

سلام

واقعا خیلی ممنون

می دونید قالب مشابه این چیزی ندیدید تا به حال؟

من برام مهم هست که قالب 

هاور روی عکس داشته باشه

در صفحات دسته بندی فیلتر مشخصات محصول و منوی دسته بندی داشته باشه در سایدبار ها

بحث مقایسه هم راحت باشه.

قالبش درصفحات فارسی هست (البته برای عضوهای ویژه که باید یک هزینه ای بدیم) می تونم تستش کنم

اما خوب شما داریش مطمئنا بهتر می تونی نظر بدی.

راستش نمیخوام کلا من بگم این قالب بدی هست و منصرفتون کنم از خرید . انتخاب با خود شماست . ولی با دیدن این یکی پستتون پیشنهاد میدم کمی بیشتر روی ویژگی های مورد انتظارتون از قالب فکر کنید .

هاور روی عکس رو که تقریبا اکثر قالب ها به خصوص قالب های جدید دارن . قالبای زیادی توی تم فارست میتونید پیدا کنید که این ویژگی رو دارن  .

در مورد فیلتر مشخصات و دسته بندی در صفحات و مقایسه هم این ویژگی قالب نیست در واقع تمام قالب های موجود این دو ویژگی رو دارن . حتی قالب پیشفرض هم داره چون از امکانات پرستا هست نه قالب .

در مورد فارسی بودنش هم همه چیز همونی هست که توی دمو میبینید نه کمتر و نه بیشتر .

و یک مورد دیگه هم که پشتیبان قالب بمن گفت و در عجبم  .این هست .که وقتی آپدیت جدید اومد به پشتیبان گفتم چطور قالب رو آپدیت کنم چون در بسته دانلودی چیزی به نام آپدیت نبود . ایشون فرمودن چه ویژگیی از ورژن جدید مد نظرتون هست از ورژن جدید که میخواید شما داشته باشید . منم گفتم فلان تغییرات و امکانات اضافه شده رو میخوام . و ایشون دسترسی ها رو ازم گرفت و خودش اون تغییرات رو ایجاد کرد . و وقتی پرسیدم امکان آپدیت توسط خودم نیست فرمودن خیر . گفتم خب نمیشه کلا قالب رو پاک کنم و ورژن جدید رو نصب کنم ؟ وبا کمالللللل تعجب فرمودن خیر امکانش نیست و حتی خودمم سعی کردم که اینکارو بکنم دیدم که شدنی نیست و مموقع نصب مجدد با ارور های مختله از ماژول های قالب روبرو میشم .  در کل خود دانید و بس .

این قالب فروش رویایی نداشته ، قالب هایی مثل پاییز چند برابر این فروش داشتن و این برمیگرده به یکی پشتیبانی خوب طراح ، دوما طراحی خوب ، سوما تبلیغات ، البته تبلیغات و بازاریابی عامل اول فروش یک قالب در تم فارسته ، قالب رو میبینی هیچی نداره اما پرفروشه ، دلیلش درصدی هست که طراح به بازاریاب های تم فارست میپردازه .

در هر صورت خوب فکر کنید بعد خرید کنید

به نسبت امکاناتش و مدیریت قالب ضعیف و حتی صفرش فروشش به نسبت قالب های بهتر روییایی بوده که شما فرمودین برمیگرده به تبلیغات و بازاریابی و من در این زمینه ها اطلاعاتم صفره .

جالب اینجاست که از پشتیبان پرسیدم این قالب رو فقط اجازه استفاده روی یک دامنه دارم یا چند دامنه هم میشه . ایشون فرمود هر چندتایی که مایل باشید امکانش هست در صورتی که طبق لینک قوانین خود تم فارست  یک دامنه باید استفاده بشه .

در کل پشتیبانش از اوناس که میگه حق با مشتریست و بس .

لینک به دیدگاه

سلام

بحث بسیار خوبی شد

با تشکر فراوان از دوستان خصوصا آقای مهرانجو

خوب با توجه به این مسائل می تونید بفرمایید در انتخاب یک تم مناسب چه مسائلی باید در نظر گرفته بشه؟

فکر می کنم بحث بسیار خوب و کاربردی باشه

همین طور بفرمایید چرا قالب های ترجمه شده در بازار شما وجود ندارند؟درسته قالب های فارسی خوب هستند اما خوب تم های دیگه برای بعضی ها مثل من بهتر جوابگو هستند.

لینک به دیدگاه

ما فقط محصولاتی رو میفروشیم که خودمون تولید میکنیم ، خوب مسلمه لئو تم هم نمیاد قالبهای ما رو بفروشه ، ما تولیدکننده هستیم نه توزیع کننده ، البته همکاران ما مانند دی بی اس تم قالب خارجی ارائه میکنند و اگر نیاز داشتید میتونید خریداری کنید ازشون

البته یه مدت کوتاه قالبهای لئو رو قرار دادیم ، دیدیم پولش میره تو جیب لئو دردرسرش مال ما [emoji5] چون قالب هر مشکلی داشت مشتری ما رو مقصر میدونست و خود لئو هم پشتیبانی پویایی نداره

لینک به دیدگاه

امکانش هست بفرمایید چه مواردی رو می بایست در انتخاب تم بررسی کرد؟

به قول شما که میگید Best Seller's و Best Rated بر حسب میزان درصد Themeforest و تبلیغات هست ، پس مرجع خوبی نیست ، از طرفی کسی که حرفه ای نباشه نمی تونه راحت تشخیص بده امکانات تم ها رو ، از طرفی تم ها رایگان نیست که بشه تست کنی ببینی کدوم خوبه.

لطفا راهکاری بگید و یا اگر مرجع خوبی برای معرفی تم های خوب دارید معرفی کنید و یا اگر تم خوبی میشناسید بفرمایید.

تم های خودتون کیفیت و قیمت خوبی دارند و دوست دارم از تم های فارسی حمایت کنم ، اما خوب متاسفانه برای کاربرد من مناسب نیستند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...