رفتن به مطلب

tavanaie

عضو انجمن
 • تعداد ارسال ها

  41
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

تمامی مطالب نوشته شده توسط tavanaie

 1. سلام علیکم یکی از مشکلات پرستاشاپ این هست که وقتی یک حامل تعریف می کنی باید توی تک تک محصولات بری و حامل رو فعال کنی براشون این طوری فوق العاده دردسر ساز میشه راه بهتری سراغ نداه که بشه راحت حامل رو اضافه کرد؟
 2. سلام علیکم می تونید بفرمایید منظور از : این ماژول نیاز به حساب در سایت بازپرداخت و دریافت کد پذیرنده داردچیه؟ من از پارسیان کد گرفتم اما ارور می ده ماژول و پرداخت نمی کنه.
 3. سلام آقا مشکل رو حلیدم مشکل از این بود که تاریخ اعتبار و .... برای بعضی از ترکیب ها 00-00-0000 که پش فرض بود وجود داشت. خیلی الکی الکی... .
 4. 684. 685. if ($date == '0000-00-00 00:00:00' || $date == '0000-00-00') 686. return ''; 687. 688. if (!Validate::isDate($date) || !Validate::isBool($full)) 689. throw new PrestaShopException('Invalid date'); 690. 691. $context = Context::getContext(); 692. $date_format = ($full ? $context->language->date_format_full : $context->language->date_format_lite); 693. 694. if ($context->language->iso_code == 'fa')
 5. سلام علیکم از زمانی که محصول ترکیبی با متغیرهای خاصی مثل رنگ ساختم ، صفحات اون محصولات با ارور 500 مواجه می شند ، نمونه اش : http://light-shop.ir/presta/%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%A8%D8%B9-%D9%86%D9%88%D8%B1-%D8%AF%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D9%88-%D8%A7%D9%84-%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C/%DA%86%D8%B1%D8%A7%D8%BA-%D8%AF%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D9%88-indoor-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C/26-%DA%86%D8%B1%D8%A7%D8%BA-%D8%AF%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D9%88-%D9%85%D8%AA%D9%88%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B6%D9%84%D8%A7%D8%B9-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D9%87-%D9%88-%D9%86%D9%82%D8%B1%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%84-%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C-led-e610.html#/رنگ_نور_خروجی-سبز_green به نظرتون اشکال از کجا است؟
 6. tavanaie

  Enamad به صورت شناور

  سلام نه ادمین جان تو سایتم هست ، مشکلی نداره و آزاری نداره: www.Light-shop.ir فعلا از افزونه شما استفاده کردم اما در بهترین حالت هم خوب نشون نمی ده: www.Light-shop.ir/presta تو قوانین Enamad هم گفته باید در دید مشتری باشه در هر شرایطی ، بازم ممنون از راهنماییتون حالا آیا راهی داره؟
 7. tavanaie

  Enamad به صورت شناور

  سلام چه روشی برای قرار ادادن نماد الکترونیکی به صورت شناور (مثلا گوشه سمت چپ به صورت ثابت) در یک کادر مشخص وجود داره؟ ترجیحا اگر بشه داخل فایل های قالب تغییر ایجاد نشه تا با آپدیت از بین نره تغییرات.
 8. سلام آیا ماژولی هست که مثلا متن مزایا و معایب رو با فرمت خاصی در سایت نشون بده و در مقایسه هم امکان نمایشش باشه؟ یا روشی هست که مثلا در ویژگی های یک محصول Html نمایش داده بشه؟
 9. می فرمایید چطور زبان انگلیسی رو حذف یا غیر فعال کنم؟
 10. سلام حل شد! این کد رو : {category:/}{id}-{rewrite}{-:ean13}.html تبدیل کردم به این کد: {categories:/}{id}-{rewrite}{-:ean13}.html فقط مشکل اینه که /fa/ اولش میگذاره چطور میشه این رو برداشت و این که زبان پیش فرض فارسی باشه؟
 11. من از ابتدا حتی انتقادی به شما هم نکردم ، اما خوب ببینید این چند پست شما چقدر متفاوت و متناقضه: خوب به نظر شما این همه تناقض در پاسخ ها اون هم همه در مورد یک سوال خوبه؟من انتقادی نکردم تا به حال و این مورد رو هم چون خودتون اصرار داشتید زدم و خوبه انتقاد پذیر باشید.
 12. سلام ببینید من هیچ نسبتی به کسی ندادم ، بلکه گفتم عجیبه تا به حال کسی این مشکل رو بررسی نکرده ، به انجمن شما هم کاری نداشتم و گفتم از انجمن پرستا بین المللی پرسیدم ، اما متاسفانه شما همه چیز رو با دید بد می بینید و بی خود ناراحت می شید. شما ببینید مثلا یک سوال پرسیدم در مورد قرار دادن Alt بر تصویر ، خوب مثلا خود شما گفتی تا اون جا که یادم هست همچین قابلیتی وجود داشته باشه ، در صورتی که آقا بهمن گفت چنین چیزی هست.در صورتی که این قضیه از ابتدایی ترین چیزها در یک سیستم مدیریت محتوا است.یا مثلا در مورد قرار دادن نام خاص برای هر محصول خود شما چند تا جواب متناقض دادی و از روی شک ، در صورتی که خیلی قضیه ساده ای هست و در صفحه محصول و سئو هست این قابلیت به راحتی. ببینید من از کسی انتظار پاسخ رایگان ندارم ، لیکن وقتی شما خودتون رو به عنوان انجمن معرفی می کنید و همه جا تبلیغ می کنید قدرت پاسخگویی خودتون رو و یکی از مزایای پرستاشاپ رو داشتن انجمن بسیار فعال می دونید ، پس نباید از پاسخ دادن رایگان ناراحت باشید! من کوچک ترین بی احترامی به کسی نکردم اما همین که گفتم "عجیبه چنین چیزی در پرستاشاپ بررسی نشده" باعث برآشفتن شما و همکارتون شده.در صورتی که من حتی به سرعت پایین پاسخگوی و نگرفتن جواب از شما هیچ اشاره ای نکرد. ظاهرا شما متوجه سوال من نشدید یا نشده بودید ، من نگفتم پرستا مشکلی داره در ایجاد لینک 404 ، خیر ،فقط گفتم می خوام لینک ها رو جوری تنظیم کنم که به هنگام تغییر CMS از وردپرس به پرستا و ثبت بودن لینک ها در گوگل خطای 404 رخ نده.خوب مشخصه گول زمانی نیاز داره برای ایندکس کردن صفحات جدید و در این مدت خطای 404 خواهد داد پرستاشاپ خوب اگر هست معرفی کنید ، آقا بهمن گفت باید بررسی کنه که آیا ممکن هست یا نه.
 13. در ضمن من نگفتم چرا شما بررسی نکردید ، صرفا گفتم عجیبه که کسی تاحالا این مشکل رو بررسی نکرده مشکلی هست که مبتلا به هست و مطمئنا در این چند سال افرادی باهاش برخورد داشتند. گوگل هم خیلی روی 404 حساسه و یکی دو بار سر همین موضوع چندین روز سایت رو در جستجو پایین برده.
 14. سلام بنده هم کاری مشابه شما رو دارم و مدت بسیار زیادی سوال که هیچ چی ، چندین ساعت و روز کارسخت نرم افزاری کردم برای پیش برد اهدافم اون هم به صورت رایگان.شماره تماسم رو قرار دادم و هر کس در ایران مشکلی داره تماس میگیره و به اندازه ای که بتونم کمکش می کنم.حتی یک نمای ساختمان در یک شهر نیاز به طراحی داشت و من با این که می دونستم برای من سود اقتصادی نداره راهنماییش کردم و طرح فوتوشاپی براش زدم و چند بار پاسخگوش بودم تا به رضایت رسید.شما هم اگر واقعا هدفتون جا انداختن این تالار به عنوان مرجع تخصصی هستید نباید برای پاسخ دادن منت بگذارید و رایگان بودن پاسخ هاتون رو به رخ دیگران بکشید ، والا تو دوران کنونی ما خیلی ها در خیلی جاها هستند که پاسخ گو هستند ، اون هم به صورت رایگان. خیلی ها پاسخگو هستند چون نسبت به یک موضوع احساس درد دارند و دلسوزی ، خیلی ها پاسخگو هستند برای افزایش اعتبار و ... ، قانون نانوشته ای در این دنیا هست که هر زمان به کسی کمکی کنی ، پاسخش سریعا به خودت بر میگرده بگذارید یک خاطره هم برای شما بگم ، من مشغول یک کار سنگین بودم که باید سریع تحویل می دادم،شخصی رد می شد و از من یک سوال فنی پرسید، من هم چند دقیقه کارم رو تعطیل کردم و پاسخش رو دادم ، همکارهای من شاکی شدند که چرا از وقتت برای کار مهم و عجله ای می زنی و پاسخ دیگران رو می دی ، همون روز بعد از ظهر و سمت شب رفتم در کوچه های پشت دفترقطعات مربوط به همون کار مهم رو بگیرم ، در مسیر برگشت در کوچه ها گم شدم و راه رو پیدا نکردم ، دیدم شخصی داره با یک مقدار میوه رد میشه ، رفتم راه رو پرسیدم ، دیدم همون شخصی بوده که صبح براش وقت گذاشتم ، با من اومد و من رو تا نزدیک خیابان اصلی همراهی کرد.لذا فکر نکنید وقتی اینجا وقتی صرف می کنید دارید ضرر می کنید ، حتی اگر به معنویات هم اعتقاد ندارید ، پاسخ شما باعث افزایش اعتبار شما خواهد شد. من هم از شما چیز عجیبی نخواستم و توهینی نکردم ، فقط بسیار عجیب هست که این همه آدم این همه سال با یک CMS کار کردند و حتی یک مورد این چنینی نه در تالارهای گفتگوی خارجی و نه در تالارهای گفتگوی ایرانی بررسی نشده.بنده هم مدت زیادی از پست اولیه ام می گذره و جالبه خیلی از شما چه در این تالار چه در تالار دیگه اون قدر تسلط ندارید که گاهی اوقات می گید اصلا پرستاشاپ این قابلیت رو نداره که پیوند یکتا بسازه( نمونه اش همکار شما که گفتند پرستاشاپ با عدد URL می سازه، در صورتی که این تنها یک راه ساختن URL با پرستا هست).در صورتی که این مسائل جزو مسائل ابتدایی یک فروشگاه ساز هستند و خطای 404 یک چیز مهم و تعریف شده است.
 15. خوب مقایسه نداشته قالبم که تست نکردم ، هنوز قالب نگذاشتم روش ببینید شما وقتی یک محصول ترکیبی دارید ، مثلا رنگ داره ، بعد بر اساس رنگ ترکیب می سازید ، از اون ور مجبورید برای مقایسه ویژگی رنگ رو هم بسازید ، ویژگی رنگ فقط یک گزینه فعالی می گیره (مثلا رنگ نارنجی) ، اما مشخصه رنگ چندین گزینه داره (مثلا رنگ نارنجی و سبز) ، توی مقایسه می آد نارنجی رو نشون می ده فقط ، و به صورت حروف هم نشون می ده حالا می خواستم بدونم نمیشه رنگ رو به صورت بلاک یا آیکان رنگی نشون بده و چند تا رنگ رو هم با هم تو مقایسه نشون بده؟ (خوب مثلا آیتمی که چند رنگ داره بهتر از اونی هست که تک رنگه).
 16. سلام در مقایسه ها از کدوم استفاده میشه؟ همین طور مثلا در یک محصول ترکیبی چطور میشه ویژگی ها رو جوری تعریف کرد که هر دو رنگ رو مثلا نشون بده به کاربر ، مثلا با رنگ یا آیکن رنگی یا ....؟ بعد میشه جوری تعریف کرد مشخصه رو که قابل رویت نباشه نوشتش و مثلا رنگ ها در یک ردیف وجود داشته باشند؟
 17. سلام از تالار اصلی پرستا هم پرسیدم کسی جواب نداد! چطور یک چنین قضیه مهمی هنوز بررسی نشده؟ (بحث URL ها رو می گم).
 18. سلام نظرتون در مورد قالب های لئو چی هست؟ با کیفیت هستند؟
 19. امکانش هست بفرمایید چه مواردی رو می بایست در انتخاب تم بررسی کرد؟ به قول شما که میگید Best Seller's و Best Rated بر حسب میزان درصد Themeforest و تبلیغات هست ، پس مرجع خوبی نیست ، از طرفی کسی که حرفه ای نباشه نمی تونه راحت تشخیص بده امکانات تم ها رو ، از طرفی تم ها رایگان نیست که بشه تست کنی ببینی کدوم خوبه. لطفا راهکاری بگید و یا اگر مرجع خوبی برای معرفی تم های خوب دارید معرفی کنید و یا اگر تم خوبی میشناسید بفرمایید. تم های خودتون کیفیت و قیمت خوبی دارند و دوست دارم از تم های فارسی حمایت کنم ، اما خوب متاسفانه برای کاربرد من مناسب نیستند.
 20. دوست عزیز می تونید بفرمایید که آیا صفحه مقایسه در تم های مختلف قابل ویرایش هست طوری که مخاطب بتونه سرچ کنه و محصول اضافه کنه یا تعداد محصولات قابل مقایسه بیشتر بشه؟ یا مثلا با زدن دکمه مقایسه زیر هر محصول مستقیم وارد صفحه مقایسه بشه؟
 21. سلام بنده هم همیشه به کار ایرانی عقیده دارم و چون خودم بحث تولید و برنامه نویسی رو داشتم و دارم درد ها رو میشناسم ، اما خوب چند قالبی که در بازارچه دیدم از نظر جزئیات و قابلیت ها با قالب های ترجمه شده خارجی موجود در بازار خیلی تفاوت دارند اول از همه رنگ بندی ها که ساده ترین ویژگی ها هستند ضعیف کار شدند همین طور چینش متن در نمای محصولات که مثلا به ازای تغییر طول متن آیکان ها جابجا می شند. همین طور کمی در بعضی قسمت ها مثل انتخاب آیکان ها حساسیت کم شده از طرفی هم جزئیات و افکت ها کمتر هستند ، که البته کد کمتری تولید میشه اما خوب باز هم ضعف محسوب میشه حالا سوال بنده این هست که آیا این ها بنا به درخواست های پیش در این حد بودند و یا شما قابلیت این رو دارید که در حد بزرگان تم های پرستاشاپ مثل لئو ، قالب بنویسید؟ من به خلاقیت و قدرت ایرانی اعتقاد دارم و مطمئن هستم در حال حاضر یا در آینده به این نقطه خواهید رسید ، اما خوب معمولا زمان حال شخص و طریقه معرفیش ملاک هست.
 22. سلام بحث بسیار خوبی شد با تشکر فراوان از دوستان خصوصا آقای مهرانجو خوب با توجه به این مسائل می تونید بفرمایید در انتخاب یک تم مناسب چه مسائلی باید در نظر گرفته بشه؟ فکر می کنم بحث بسیار خوب و کاربردی باشه همین طور بفرمایید چرا قالب های ترجمه شده در بازار شما وجود ندارند؟درسته قالب های فارسی خوب هستند اما خوب تم های دیگه برای بعضی ها مثل من بهتر جوابگو هستند.
 23. سلام واقعا خیلی ممنون می دونید قالب مشابه این چیزی ندیدید تا به حال؟ من برام مهم هست که قالب هاور روی عکس داشته باشه در صفحات دسته بندی فیلتر مشخصات محصول و منوی دسته بندی داشته باشه در سایدبار ها بحث مقایسه هم راحت باشه. قالبش درصفحات فارسی هست (البته برای عضوهای ویژه که باید یک هزینه ای بدیم) می تونم تستش کنم اما خوب شما داریش مطمئنا بهتر می تونی نظر بدی.
 24. بله مطمئنا ظاهرشون به هم می ریزه من بیشتر به دلیل هماهنگیش با 90% خواسته هام انتخابش کردم البته با دستکاری Css هاش (اگر در دسترس باشه مثل وردپرس) میشه سارگارش کرد با فارسی؟
×
×
 • اضافه کردن...