رفتن به مطلب

عدم لود شدن کامل دکمه های ذخیره

پست های پیشنهاد شده

سلام

من می خوام محصول تعریف کنم

اما در صفحه تعریف محصولات و همچنین در تعریف عکس برای محصول دکمه های "ذخیره و ماندن" و "ذخیره" کلا در حالت لود شدن قرار دارند و امکان ذخیره اطلاعات وجود ندارد.

لطفا برسی و رفع مشکل کنید برام.

با تشکر

post-9177-0-50099700-1447848918_thumb.gif

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

توی این صفحه حداقل 12 بار ارسال و دریافت اطلاعات انجام میشه و طبیعیه که لودش طولانی باشه ولی اگه اصلا لود نمیشه احتمالا سایتتون خطا داره. باید تیکت بزنید تا بررسی بشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

چند وقته پرستا شاپ رو نصب کردید ؟ چقدر محصول روی سایتتون دارید ؟ از چه هاستی استفاده میکنید ؟

من هم اتفاقا همین مشکل رو داشتم که گاهی دکمه ذخیره خیلی دیر لود میشد یا اینکه لود میشد ولی وقتی ذخیره میکردم یه صفحه سفید رو نشون میداد با اینکه ذخیره هم میشد به هاست تیکت زدم که سرعت سایتم اومده پایین و همچنین مشکلی دارم ، مشکل کاملا برطرف شد

بهتون پیشنهاد میکنم به کش فروشگاهتون هم دقت کنید

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

متاسفانه این مشکل خیلی ها هست و راه حل مناسبی هم براش پیدا نشده، فکر کنم باید منتظر ورژن های آتی باشیم تا این مشکل برطرف بشه.

https://www.prestashop.com/forums/topic/393218-16011-problem-with-saving-products/

ویرایش شده توسط sarir
لینک به دیدگاه

• 5 weeks later...
سلام
خدمت همه دوستان
من هم این خطای فعال نشدن کلیدهای ذخیره و ماندن  و ذخیره رو در صفحه محصول داشتم. (نسخه 1.6.1.2) از فونت های گوگل گرفته تا پاک کردن کش اسمارتی  و در نهایت اجبار به نصب مجدد پرستاشاپ همه رو اجرا کردم نشد که نشد.
رفتم سراغ هاست و سرور و .... خلاصه بگویم به علتی که من هم نمی دونم چرا :
1-- با ارتقاء ورژن PHP از 5.3 (native) به 5.5 و سپس برگردوندن به 5.3 (native)
2-- با برداشتن تیک ماژولهای memcache و memcached و دوباره زدن تیک ماژولها
3--  رفرش در cpanel فراموش نشود.
4-- پاک کردن کش از مدیریت - پارامترهای پیشرفته - کارائی و رفرش مرورگر فراموش نشود
مشکل حل شد.
ضمنا در بیشتر موارد بروز این مشکل هاست با کنترل پنل cpanel بوده است

برای جلوگیری از خسارات مجدد هر شب از دیتابیس و هر 5 روز یکبار از کل فولدرهای هاست بک آپ می گیرم و در دراپ باکس ذخیره می کنم  تا در صورت بروز اشکال با کمترین خسارت احتمالی موارد بند 1 و 2 را انجام و اگر اطلاعات آسیب دیده باشد ریستور و اگر سالم باشد که ادامه کارکرد سایت بطور طبیعی خواهد شد.

در برخی سایتها در هنگام بک آپ گیری سرور این اشکال رخ می دهد. بیشتر این موارد هم با cpanel در فروم سایت prestashop ذکر شده است.

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

دوستان تا زمانی که مشکل لود نشدن دکمه ذخیره براتون اساسی حل نشده میتونید از این روش ساده استفاده کنید :

تو هر صفحه ای که این مشکل وجود داره دکمه Reload current page رو کنار آدرس بار در Browser تون چند بار بزنید یعنی بزنید و دوباره stop کنید , چند بار که این کار رو بکنید اکثر دکمه های ذخیره از حالت چرخش درمیاد و درست میشه

(میدونم این روش غیرمنطقی و ساده بنظر میرسه اما من در صفحه های ساخت محصول از این روش استفاده میکنم , حداقل بعضی مواقع جواب میده)

لینک به دیدگاه

• 3 years later...

ایا ذخیره خودکار وجود داره؟ 

من مثلا دارم مقاله می نویسم یخورده زمان میبره میخوام اتوماتیک ذخیره کنه چون از حساب میپره بیرون و دوباره باید وارد پنلم بشم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...