رفتن به مطلب

منوی کشویی امکانات انجمن جاش بده

پست های پیشنهاد شده

مدیریت محترم با توجه به راست دست بودن اکثر ما و اینکه انجمن شما راست چینه به نظر من البته جای منوی کشوییو از راست به چپ عوض کنید چون اکثر مواقع موس میره روش باز میشه یه جورایی رو اعصابه :D

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نظر من چون راست دستيم بايد راست باشه تا از اين اسلايد به طور درست استفاده كنيم

و متن هاي انجمن نيز در طرف چپه و راست آواتار شخصيه و مزاحمتي ايجاد نمي كنه

شما بايد از اسكرول موس استفاده كنيد

لینک به دیدگاه

مشکل وقتی خیلی بیشتر میشه که مثلا من از گوگل کروم فارسی استفاده میکنم تعویض صفحه به قبل یا بعدی درست بالای اینه و خوب دیگه الکی باز میشه

لینک به دیدگاه

این بخش رو هر جا گذاشته بشه باز یه عده ای شکایت میکنند ، میدونید چرا؟؟

اگه سمت بالای سایت گذاشته بشه یه عده میگن وقتی میخوایم آدرس تایپ کنیم باز میشه

اگه سمت چپ گذاشته بشه یه عده میگن وقتی میخوایم دکمه back مرورگر رو بزنیم باز میشه

اگه پایین باشه مشکل بیشتر میشه و هی باز میشه

به نظر من این سمت راست بهترین مکانیه که میتونه قرار بگیره و بقیه سمت ها دردسر ساز میشه

پیشنهاد من اینه که همین قسمت باقی بمونه ولی یه تاخیری واسش در نظر گرفته بشه که مثلا وقتی یک ثانیه و بیشتر ماوس روش قرار گرفت از بشه . اینجوری فکرکنم همه مشکلات حل میشه . دانوش اگه خواستی یه ندا بده به من

لینک به دیدگاه

این بخش رو هر جا گذاشته بشه باز یه عده ای شکایت میکنند ، میدونید چرا؟؟

اگه سمت بالای سایت گذاشته بشه یه عده میگن وقتی میخوایم آدرس تایپ کنیم باز میشه

اگه سمت چپ گذاشته بشه یه عده میگن وقتی میخوایم دکمه back مرورگر رو بزنیم باز میشه

اگه پایین باشه مشکل بیشتر میشه و هی باز میشه

به نظر من این سمت راست بهترین مکانیه که میتونه قرار بگیره و بقیه سمت ها دردسر ساز میشه

پیشنهاد من اینه که همین قسمت باقی بمونه ولی یه تاخیری واسش در نظر گرفته بشه که مثلا وقتی یک ثانیه و بیشتر ماوس روش قرار گرفت از بشه . اینجوری فکرکنم همه مشکلات حل میشه . دانوش اگه خواستی یه ندا بده به من

اره اینم خیلی فکر خوبیه حتا میشه با کلیک باز بشه

لینک به دیدگاه

نظر من اينه كه ارتفاعش خيلي زياده اگر ارتفاعش كمتر بشه اين مشكلاتش هم كمتر ميشه . مثلا يه دكمه چيزي باشه وبعدش صفحه بزرگتر باز بشه

روي اعصاب منم خيلي ميره ولي حال تاپيك زدنش رو نداشتم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...