رفتن به مطلب

بزرگترين ايراد فروشگاه پرستا شاپ به نظر من

پست های پیشنهاد شده

سلام

من حدودا 2 سال كه دارم با پرستا كار ميكنم

فروشگاه خيلي خوب و با انعطافي هست و واقعا امكانات و كارايي خيلي عالي داره تيم پشتيباني هم كه واقعا كم نميزارند و جاداره ازشون تشكر كنم به خاطر زحمتهايي كه مي كشن. سخن كوتاه ميكنم و ميرم سر اصل مطلب

يه نكته هست كه خيلي منو بفكر ميبره

اكثر مشتري هاي من با 2 تا بازديد و نهايتن 3 تا بازديد از سايت ميرن بيرون و با تماسهايي كه ميگيرن متوجه ميشم كه نميتونن به راحتي محصول مورد نظرشونو پيدا كنن خوب يك سريها حوصله جستجو رو ندارند بعضي ها هم سواد كافيو ندارند خيلي هاهم كه دوست دارند تا وارد سايت ميشن كالاشونو پيدا كنن و غيره...

با تحقيقي كه كردم توي فروشگاه هاي بزرگ و موفق كشور و فروشگاه هاي داخلي و خارجي به يك نكته برخوردم البته اين براي فروشگاه هاي كوچك خيلي صدق نميكنه ولي براي فروشگاه هاي بزرگ خيلي صادقه . نكته اينجاست

شما فكر كنيد كنيد يك فروشگاه داريد با حدود 1000 تا محصول اين محصولات هركدوم توليد كنندهاي خودشونو دارند و داخل شاخه بنديهاي مشخص قرار ميگيرند

فرض كنيد كه شمامحصولات سوني، پاناسونيك، جي وي سي، سامسونگ، ال جي و........ همينطور برندهاي ديگه رو ميفروشيد

اين شركتها هر كدوم شاخه بنديهاي خودشونو دارند مثلا تلوزيون ، دوربين عكاسي، دوربين فيلمبرداري، راديو ضبط، سينماي خانواده و ....

خوب حالا مشتري وارد سايت ميشه ميخواد دوربين عكاسي سوني رو تهيه كنه 3 راه داره

1-اوليش جستجو كردن كه هيچ تازه اگر به نتيجه برسه

2- اگر برند سوني ببينه وارد برند سوني ميشه به دنبال محصول مورد نظر وقتي وارد تامين كننده سوني ميشيد داخل پرستا شاپ همه كالاهاي تامين كننده بدون هيچ ترتيبي پشت سر هم ديده ميشند حالا اگر مثلا 10 صفحه كالا داشته باشيم دوربينها در صفحه 8 باشند مشتري بايد 8 صفحه رو طي كنه تا به محصول برسه

خوب اين خيلي خسته كننده و زمان گيره

3- اگر از دسته بندي ها وارد بشه بايد به قسمت صوتي و تصويري بره و بعد قسمت دوربين عكاسي و بازم بايد انقدر صفحات رو بگرده تا محصول رو پيدا كنه

و اگر مشتري با 2 يا 3 كليك اول راه خودش رو پيدا نكنه و احساس نكنه كه ميتونه به هدفش برسه كار تمومه و مشتري سايت شما رو ترك ميكنه

مهم

اگر امكاني باشه كه وقتي داخل توليد كننده ها ميريد شاخه بندي رو بينيد يعني كالاي هر توليد كننده بر اساس شاخه بندي فروشگاه مرتب بشه (شاخه بندي داخل ماژول تامين كننده هم وجود داشته باشه)

و وقتي داخل شاخه بندي ميشيد داخل هر شاخه مرتب سازي بر اساس تامين كنندها هم قرار بگيره

(مثلا وارد صوتي تصويري >> تلوزيون>>كه مي شيد انتخاب بر اساس توليد كننده هاهم باشه و مشتري بتونه توليد كننده مورد نظرشو انتخاب كنه و بر اساس اون خريدشو انجام بده

فكر ميكنم كه نتيجه خيلي خوبي حاصل ميشه

البته من با آقا دانوش عزيز هم راجب اين مسئله صحبت كردم

حالا اگر دوستان نظري دارند و ميتونن راهنمايي خوبي تو اين زمينه بكنن و يا اينكه قبلا به اين مشكل برخورد كردند همينجا اعلام كنن تا راهي براش پيدا كنيم

ممنون از همه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نظر من كه اين مدير فروشگاهه كه مي تونه با ترتيب دادن شاخ هاي درست و نمايش برند ها مثلا با عنوان عكس در صفحه اول نه متن و يا ... و همچنين خريد آسان و بدون ثبت نام و .... هدف كاربرشو انجام بده

در مورد برند كه ميزنه ميره و مثلا صفحه 8 شايد باشه شما همونجا مي توني ترتيب رويت رو عوض كني

مثلا قيمت بالاتر

نزولي و ...

و مشتري مي تونه درجا به دفش برسه

ولي بازم براي حرفه اي ها و خيلي از فروشگاه هاي بزرگي كه مي بينيد و كلي خرجشون شده براي راه اندازي مي توني مجاني ازاين استفاده كني

ماژولي هست كه كاملا ايجكسه و مي توني مثلا عين سايت هاي فروش لپ اپ مثلا جستجو رو با يك كليك محدود كني كه با نام هاي filter search معروفن كه مي توني پيادهسازي كني

لینک به دیدگاه

خب دقیقن این مدیریت فروشگاه بر میگرده ،

شما میتونی ماژول تولید کننده ها ، توزیع کننده و حتی ماژول شاخه ها رو طوری تنظیم کنید که بجای متن ، تصویر یا لوگوی مورد نظر شما رو نشون بده !

مورد دیگه انتخاب برچسب های درسته ، که ماژول های مختلفی براش هست .

مورد دیگه دوتا ماژول هست ، که برای جستجوی دقیق محصولات بر حسب ترکیب ها ، ویژگی ها ، قیمت ، ترتیب الفبایی و غیره....

که البته من این دوتا ماژول رو فارسی شده و تبدیل شده به ریال رو دارم.

در نهایت این بستگی به مدیریت فروشگاه داره که بخاد چقدر هزینه بکنه و چه انتظاراتی از فروشگاه خودش داره.

سایت چاره دار از cs-cart شخصی شده استفاده میکنه که زیاد تفات چندانی از نظر ظاهر با پرستا نداره ، البته امکانات مدیریت پرستا قابل مقایسه با اون نیست ، ولی درنهایت مشتری رو به چیزی که میخاد میرسونه .

همینه اینها برمیگرده به اینکه من نوعی بعد از طراحی و هزارتا کار مختلف ، خودم رو جای مشتری میذارم ؟

از دید مشتری به چیزی که آماده کردم نگاه میکنم.

پرستا ماژولهای خیلی جالبی داره که اکثرشون مجانی نیستن ، ولی شما رو به چیزی که میخاین میرسونه.

لینک به دیدگاه

بنده تا بهحال روی این مسئله فکر نکرده بودم به صورت دقیق . ای نحرف دوستمون باعث شد من ماژول های پرستاشاپ رو بررسی بیشتری بکنم تا اینکه رسیدم به ماژول جستجوی لایه ای . :D این ماژول دقیقا کاری رو میکنه که شما در نظر دارین با این تفاوت که فقط تو صفحه تولیددکنده ها وجود نداره و این هم زیاد مهم نیست چون عوضش تو صفحه شاخه بندی فیلتر تولیدکننده ها داره که خیلی خیلی کامل هستش.

البته این ماژول فقط برای قسمت دسته ها فعال میشه و تو صفحه تولیدکننده ها ظاهر نمیشه . ولی با این همه فکر کنم این ماژول نیاز همه رو به خوبی در این زمینه پاسخگو هستش .

نوع لیست کردن هایی که این ماژول داره عبارتند از :

تولیدکننده ها

شاخه ها و زیرشاخه ها

موجود بودن

جدید بودن محصول

قیمت

وزن محصول

ویژگی ها ( که این خیلی به درد میخوره و مهمه :sleepy: )

این فیلترها باعث میشه وقتی مشتری تو صفحه شاخه خاصی از فروشگاه هستش بتونه محصولات اون شاخه رو براساس تولیدکننده ، براساس وزن ، قیمت ، موجود بودن ، جدید بودن ، رنگ محصول و صدها ویژگی دیگر فهرست و پالایش کنه که بعید میدونم کسی از این ماژول استفاده کنه و به اون چیزی که میخواد دست پیدا نکنه . در حقیقت کمتر فروشگاه سازی ماژولی با این امکانات داره ( مخصوصا حالت ایجکس بودن :rolleyes: )

البته یادآوری یک نکته ضروریه که این ماژول برای اجرای درست به هاست خوب نیاز داره و روی هاست های به قول خودمون درپیتی خوب جواب نمیده.

با وجود این ماژول یه سری ماژول دیگه هم داره پرستاشاپ برای این قسمت که البته خیلی گرون هستن تهیه اونا در توان هر کسی نیستش ، با این همه من خودم فکر میکنم ماژول جستجوی لایه ای به همراه ماژول جستجوی ایجکس پرستاشاپ میتونه تو زمینه جستجو و پیدا کردن محصولات در فروشگاه نمره بسیار بالاتری از فروشگاه سازهای دیگه کسب کنه .

لینک به دیدگاه

به نظر من كه اين مدير فروشگاهه كه مي تونه با ترتيب دادن شاخ هاي درست و نمايش برند ها مثلا با عنوان عكس در صفحه اول نه متن و يا ... و همچنين خريد آسان و بدون ثبت نام و .... هدف كاربرشو انجام بده

در مورد برند كه ميزنه ميره و مثلا صفحه 8 شايد باشه شما همونجا مي توني ترتيب رويت رو عوض كني

مثلا قيمت بالاتر

نزولي و ...

و مشتري مي تونه درجا به دفش برسه

ولي بازم براي حرفه اي ها و خيلي از فروشگاه هاي بزرگي كه مي بينيد و كلي خرجشون شده براي راه اندازي مي توني مجاني ازاين استفاده كني

ماژولي هست كه كاملا ايجكسه و مي توني مثلا عين سايت هاي فروش لپ اپ مثلا جستجو رو با يك كليك محدود كني كه با نام هاي filter search معروفن كه مي توني پيادهسازي كني

ممنون که نظر دادین

بله مورد اول رو قبول دارم و درست میگین ولی هرچقدر مدیر فروشگاه این کارهارو درست انجام بده نمیتونه توی تعداد محصول زیاد این مشکل رو برطرف کنه

در مورد تامین کننده یه مثال میزنم توی تامین کننده بیورر من محصولات در 14 تا شاخه بندی موجود هستند و برند معروفی هم هست و حدود 100 قلم محصول داره چطور باید مشتری کالای مد نظرش رو به راحتی پیدا کنه !؟ تازه این یکی از برنده هست

اگر بشه این ماژول رو تغیر داد و بر اساس شاخه بندی چیدمان رو انجام بده خیلی عالی میشه

خب دقیقن این مدیریت فروشگاه بر میگرده ،

شما میتونی ماژول تولید کننده ها ، توزیع کننده و حتی ماژول شاخه ها رو طوری تنظیم کنید که بجای متن ، تصویر یا لوگوی مورد نظر شما رو نشون بده !

مورد دیگه انتخاب برچسب های درسته ، که ماژول های مختلفی براش هست .

مورد دیگه دوتا ماژول هست ، که برای جستجوی دقیق محصولات بر حسب ترکیب ها ، ویژگی ها ، قیمت ، ترتیب الفبایی و غیره....

که البته من این دوتا ماژول رو فارسی شده و تبدیل شده به ریال رو دارم.

در نهایت این بستگی به مدیریت فروشگاه داره که بخاد چقدر هزینه بکنه و چه انتظاراتی از فروشگاه خودش داره.

سایت چاره دار از cs-cart شخصی شده استفاده میکنه که زیاد تفات چندانی از نظر ظاهر با پرستا نداره ، البته امکانات مدیریت پرستا قابل مقایسه با اون نیست ، ولی درنهایت مشتری رو به چیزی که میخاد میرسونه .

همینه اینها برمیگرده به اینکه من نوعی بعد از طراحی و هزارتا کار مختلف ، خودم رو جای مشتری میذارم ؟

از دید مشتری به چیزی که آماده کردم نگاه میکنم.

پرستا ماژولهای خیلی جالبی داره که اکثرشون مجانی نیستن ، ولی شما رو به چیزی که میخاین میرسونه.

خوب بله مدیریت سر جاش ولی بعضی مواقع کمبود ها جلوی مدیریت صحیح رو میگیرند و تاجایی که تونستم از این امکانات استفاده کردم ولی با برچسبها خیلی موافق نیستم خیلی نمیتونه توی پیدا کردن محصول کمکمون کنه منظورم بر طرف شدن مشکلی هست که تو تاپیک گفتم

جستجو بر اساس ترتیب الفبایی و قیمت کمترو قیمت بیشتر هم بازم همون مشکل رو داره اگر قیمتها نزدیک هم باشند خیلی نمیتونه کمک کنه در نهایت باید بازدید کننده کلی صفحات رو بگرده و کلی وقت بزاره اگر تمامی این مواردو باهم استفاده کنیم و این امکان هم ایجاد بشه که

مثلا ماژول تولید کننده هارو تغیر بشه داد و ماژول شاخه رو هم بر اساس تولیدکنندها بشه ویرایش کرد خیلی عالی میشه

من توی ماژولهارو گشتم ولی همچنین امکانی ندیدم شما اگر میشناسید راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

بنده تا بهحال روی این مسئله فکر نکرده بودم به صورت دقیق . ای نحرف دوستمون باعث شد من ماژول های پرستاشاپ رو بررسی بیشتری بکنم تا اینکه رسیدم به ماژول جستجوی لایه ای . :D این ماژول دقیقا کاری رو میکنه که شما در نظر دارین با این تفاوت که فقط تو صفحه تولیددکنده ها وجود نداره و این هم زیاد مهم نیست چون عوضش تو صفحه شاخه بندی فیلتر تولیدکننده ها داره که خیلی خیلی کامل هستش.

البته این ماژول فقط برای قسمت دسته ها فعال میشه و تو صفحه تولیدکننده ها ظاهر نمیشه . ولی با این همه فکر کنم این ماژول نیاز همه رو به خوبی در این زمینه پاسخگو هستش .

نوع لیست کردن هایی که این ماژول داره عبارتند از :

تولیدکننده ها

شاخه ها و زیرشاخه ها

موجود بودن

جدید بودن محصول

قیمت

وزن محصول

ویژگی ها ( که این خیلی به درد میخوره و مهمه :sleepy: )

این فیلترها باعث میشه وقتی مشتری تو صفحه شاخه خاصی از فروشگاه هستش بتونه محصولات اون شاخه رو براساس تولیدکننده ، براساس وزن ، قیمت ، موجود بودن ، جدید بودن ، رنگ محصول و صدها ویژگی دیگر فهرست و پالایش کنه که بعید میدونم کسی از این ماژول استفاده کنه و به اون چیزی که میخواد دست پیدا نکنه . در حقیقت کمتر فروشگاه سازی ماژولی با این امکانات داره ( مخصوصا حالت ایجکس بودن :rolleyes: )

البته یادآوری یک نکته ضروریه که این ماژول برای اجرای درست به هاست خوب نیاز داره و روی هاست های به قول خودمون درپیتی خوب جواب نمیده.

با وجود این ماژول یه سری ماژول دیگه هم داره پرستاشاپ برای این قسمت که البته خیلی گرون هستن تهیه اونا در توان هر کسی نیستش ، با این همه من خودم فکر میکنم ماژول جستجوی لایه ای به همراه ماژول جستجوی ایجکس پرستاشاپ میتونه تو زمینه جستجو و پیدا کردن محصولات در فروشگاه نمره بسیار بالاتری از فروشگاه سازهای دیگه کسب کنه .

با توجه به امکاناتی که ماژول داره خیلی میتونه کمک کنه

آیا امکان ویرایش ماژول تولید کننده ها به نحوی هست که بتونه شاخه بندی سایت رو داخل ماژول تولید کنندها قرار بده یعنی کالاهای تولید کننده بر اساس شاخه بندی و به تفکیک قرار بگیرند.

کسی توانایی انجام این کارو داره؟

لینک به دیدگاه

چیزی که من نظرم هست این جوریه یک ماژول وجود داشته که برای هر شاخه که شما به اون وارد می شید ، در بالای لیست محصولات اون شاخه ،لیست تولید کنندگانی که در اون شاخه محصول دارند رو به صورت لوگوی تولیدکننده نشون بده ، بعد از کلیک بر روی لوگوی هر تولید کننده به صورت AJAX ، لیست محصولات اون تولید کننده در اون شاخه نمایش داده بشه

و

همین ماژول باید یک قابلیت دیگه هم داشته باشد که هنگامی که وارد صفحه ی هر تولید کننده شدیم بتونه ، کالای اون تولید کننده را با شاخه هاش نشون بده در ستون راست البته!

من دارم روی این کار می کنم

لینک به دیدگاه

اگه با همچین حالتی بشه ترکیبش کرد ، دسترسی بهتر میشه ،

البته اون حالت ایجکسش حفظ بشه ، ینی بالای ماژول لیست مورد نظر هست ، هر گزینه ای که انتخاب میشه ، پایین دسته ها یا محصولات مورد نظر لود بشن.

لینک به دیدگاه

چیزی که من نظرم هست این جوریه یک ماژول وجود داشته که برای هر شاخه که شما به اون وارد می شید ، در بالای لیست محصولات اون شاخه ،لیست تولید کنندگانی که در اون شاخه محصول دارند رو به صورت لوگوی تولیدکننده نشون بده ، بعد از کلیک بر روی لوگوی هر تولید کننده به صورت AJAX ، لیست محصولات اون تولید کننده در اون شاخه نمایش داده بشه

و

همین ماژول باید یک قابلیت دیگه هم داشته باشد که هنگامی که وارد صفحه ی هر تولید کننده شدیم بتونه ، کالای اون تولید کننده را با شاخه هاش نشون بده در ستون راست البته!

دقيقا منضور من هم همين حالت هست با اين روش هم مشكل قرار گرفتن تامين كننده در شاخه ها بر طرف ميشه و هم مشكل شاخه بندي در تامين كننده

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

دوستان و جناب ادمين عزيز

من براي ايجاد يك فروشگاه محصولات دانلودي حدود يك ماه هست كه در نت دارم جستجو و تحقيق ميكنم.

ابتدا به فروشگاه اوپن كارت مراجعه كردم.امابا توجه به نبودن هيچ مطالب اموزشي و عدم پشيباني و بودن دوتا سايت پشيباني مختلف كه هر كدام داراي يك مشكلاتي بودن مجبور به ترك اون شدم.

بعد با فروشگاه توماتو اشنا شدم.فروشگاه توماتو هم بخش پشتباني تا حدودي ضعيفي داره ولي مشكلي كه باعث شد بيام سمت پرستا نبودن امكانات فراوان براي توماتو بود(البته از نظر من)

الان يكي دو وز هست كه اومدم تو سايت و پرستا شاپ رو نصب كردم.ولي متاسفانه بايد بگم به جاي پرداختن به ماژول هاي جديد رسيدگي به محصولات قالب ها بايد چنديدن ساعت بر روي خود گزينه هاي فروشگاه كار كنم.تا درست بشه.

يكي مثل تغيير نماد ريال.ديگري قيمت واحد ها كه چند ساعتي هست با ان مشغول هستم و همچنان نتونستم درستش كنم.

همچين قسمت هاي تاريخ و قسمت ماه براي ثبت نام.روز و سال فارسي هست ولي قسمت ماه در ثبت نام انگليسي هست.

واقعا ديگر خسته شدم از اين همه مشكلات كه بايد به فايل نصبي فروشگاه بپردازم.

شايد دوستان بگويند چون تازه اشنا شدم هنوز اشنايي كامل ندارم.ولي بايد بگويم كه در اين دو روز كل مطالب سايت رو خوندم.

در مورد پشيباني سايت ممنونم از ادمين عزيز اما اين مشكل اساسي فروشگاه كه فكر ميكنم ميتونه خيلي بهتر باشه يعني ميتونه يك محصول كامل تر جهت نصب ارائه بشود تا هيچ كدام از اين مشكلات وجود نداشته باشد(مشكلاتي كه گفته شد)

لینک به دیدگاه

دوستان و جناب ادمين عزيز

من براي ايجاد يك فروشگاه محصولات دانلودي حدود يك ماه هست كه در نت دارم جستجو و تحقيق ميكنم.

ابتدا به فروشگاه اوپن كارت مراجعه كردم.امابا توجه به نبودن هيچ مطالب اموزشي و عدم پشيباني و بودن دوتا سايت پشيباني مختلف كه هر كدام داراي يك مشكلاتي بودن مجبور به ترك اون شدم.

بعد با فروشگاه توماتو اشنا شدم.فروشگاه توماتو هم بخش پشتباني تا حدودي ضعيفي داره ولي مشكلي كه باعث شد بيام سمت پرستا نبودن امكانات فراوان براي توماتو بود(البته از نظر من)

الان يكي دو وز هست كه اومدم تو سايت و پرستا شاپ رو نصب كردم.ولي متاسفانه بايد بگم به جاي پرداختن به ماژول هاي جديد رسيدگي به محصولات قالب ها بايد چنديدن ساعت بر روي خود گزينه هاي فروشگاه كار كنم.تا درست بشه.

يكي مثل تغيير نماد ريال.ديگري قيمت واحد ها كه چند ساعتي هست با ان مشغول هستم و همچنان نتونستم درستش كنم.

همچين قسمت هاي تاريخ و قسمت ماه براي ثبت نام.روز و سال فارسي هست ولي قسمت ماه در ثبت نام انگليسي هست.

واقعا ديگر خسته شدم از اين همه مشكلات كه بايد به فايل نصبي فروشگاه بپردازم.

شايد دوستان بگويند چون تازه اشنا شدم هنوز اشنايي كامل ندارم.ولي بايد بگويم كه در اين دو روز كل مطالب سايت رو خوندم.

در مورد پشيباني سايت ممنونم از ادمين عزيز اما اين مشكل اساسي فروشگاه كه فكر ميكنم ميتونه خيلي بهتر باشه يعني ميتونه يك محصول كامل تر جهت نصب ارائه بشود تا هيچ كدام از اين مشكلات وجود نداشته باشد(مشكلاتي كه گفته شد)

دوست عزیز فروشگاهی که در این سایت ارائه میشه هیچ مشکلی نداره ، اینایی هم که گفتین مشکل نیست ، اینا همش از اینه که شما تازه وار دهستین و با پرستا آشنایی ندارین . بعد از یه مدت که با پرستاشاپ آشنایی کاملی پیدا خواهید کرد من به شما این قول رو میدم که به این مسائل که وقت شما رو مثلا هر کدوم یکی دو ساعت گرفتن خواهید خندید ( چون هر کدوم تو 30 ثانیه از مدیریت قبل تنظیم هستند :D )

مشکل به چیزی میگن که نقص داشته باشه ، وقتی قیمت رو درست نشون نمیده واسه شما ، خوب تنظیمات قیمت هست میرین و اونی که مناسب شماست انتخاب میکنید . خوندن همه مطالب انجمن هم دردی از شما دوا نمیکنه ، اینو من به عنوان یکی از مدیران میگم . تا خودتون با پرستاشاپ یه مدتی کار نکنید ده ها کتاب هم بخونید باز به نظرتون پیچیده خواهد بود .

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

و

اقا سهيل به جايي رسيديد براي اين امکان اگر هزينه داره ميتونيد هزينشو اعلام کنيد اگر هزينش سنگينه دوستاني که نياز دارند هم با

اين مبلغ رو پرداخت کنيم.

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

دوستان من جستجوی لایه ای رو نصب کردم و خیلی راضیم...

فقط یه سوال در مورد تولیدکننده ها دارم

در حال حاضر تولید کننده ی محصول توی هیچ بخشی از سایت نمایش داده نمیشه.برای مثال فروشگاه چاره زیر نام هر محصول،نام و لینک تولید کننده رو هم داره که به بازدید کننده خیلی کمک میکنه.خواستم بدونم ماژول یا راهی واسه این حالت نمایش در پرستاشاپ وجود داره؟

پیشاپیش سپاس

لینک به دیدگاه

سلام

ماژولی براش فکر نمیکنم وجود داشته باشه ولی شاید اگه فرصت کردم و یادم نرفت تا 7 8 روز دیگه یه ماژول برای اینجور مقاصد نوشتم

راهش هم اینه که فایل tpl مربوط به محصولات رو ویرایش و این قسمت رو بهش اضافه کنید

لینک به دیدگاه

سلام

ماژولی براش فکر نمیکنم وجود داشته باشه ولی شاید اگه فرصت کردم و یادم نرفت تا 7 8 روز دیگه یه ماژول برای اینجور مقاصد نوشتم

راهش هم اینه که فایل tpl مربوط به محصولات رو ویرایش و این قسمت رو بهش اضافه کنید

رامتین جان خیلی خوشحالم کردی با پاسخت...

راستش من تا جایی که تو این یکی دو هفته از این tplها سر در آوردم،دستکاری کردم اما به نتیجه نرسیدم.

سرچ هم کردم،تو ماژول های انگلیسی هم پیدا نکردم.اگه لطف کنی که واقعا ممنون میشم

لینک به دیدگاه

منظورتون رو دقیقا نمی گیرم

اتفاقا دقیقا یکی از فیلدهای مورجود در جستجوی لایه ای تولید کننده هست که طرف تولید کننده رو انتخاب می کنه و همه محصولت با اون تولید کننده فهرست میشه براش

لینک به دیدگاه

درحال ساخت ماژول مربوط به صفحه تولید کننده ها :به این صورت که وارد شاخه تولید کننده ها که می شید دقیقا مثل صفحه های دسته بندی عکس بزرگ تولید کننده رو نمایش می ده بعد زیرش تمام دسته بندی های موجود برای این تولید کننده که هم فعال هستند هم حد اقل یک محصول در ان وجود داره نشون داده میشه بعد هم اگر بر روی دسته بندی مورد نظر کلیک کنید وارد محصولاتی میشید که مربوط به این تولید کننده و این دسته هستش همون طور که یکی از دوستان فرمودن این راه بهترین راهه

چون سایت های بزرگ معمولا این جوری هستند ومنطقی ترینش هم همینه در زمان اتمام به اطلاعتون می رسونم

لینک به دیدگاه

سلام

این که به صورت پیشفرض در پرستاشاپ موجوده

منظور دوستمون اینه که اگه برای محصول، تولید کننده ای تعریف شده، در زیر اون نمایش داده بشه

لینک به دیدگاه

منم همینو در ارسال شماره 17 گفتم و دقیق نمیدونم منظورشون چیه؟!!!

اینیم که رامتین جان هم گفتن ماژولش رایگان موجوده و می تونید به فروشگام برای دموش سر بزنید و دیگه نمی دونم هدف این دوستمون چیه!

لینک به دیدگاه

ماژول رایگانش موجود نیست شروین جان . اینی که میخوان بنویسن فرق داره و دقیقا اون چیزی که تو اول این تاپیک خواسته شده . شاید منظورشون رو نتونستن برسونن ولی با اونی که شما فکر میکنید فرق داره

لینک به دیدگاه

شاید حق با بهمن باشه من نتونستم چیزی که هست رو کامل برسونم ولی اینظور ماژولی وجود نداره و اگه وجود داره پولیه

من چند تا عکس از دمو میذارم بعدا که منظورم رو برسونم چون با متن نمیشه یه جیزی رو کامل گفت و لی خب صفحه تولید کننده ها کاملا باچیزی که پرستاشاپ درحالت پیش فرض داره فرق می کنه

لینک به دیدگاه

درحال ساخت ماژول مربوط به صفحه تولید کننده ها :به این صورت که وارد شاخه تولید کننده ها که می شید دقیقا مثل صفحه های دسته بندی عکس بزرگ تولید کننده رو نمایش می ده بعد زیرش تمام دسته بندی های موجود برای این تولید کننده که هم فعال هستند هم حد اقل یک محصول در ان وجود داره نشون داده میشه بعد هم اگر بر روی دسته بندی مورد نظر کلیک کنید وارد محصولاتی میشید که مربوط به این تولید کننده و این دسته هستش همون طور که یکی از دوستان فرمودن این راه بهترین راهه

چون سایت های بزرگ معمولا این جوری هستند ومنطقی ترینش هم همینه در زمان اتمام به اطلاعتون می رسون

این دقیقا چیزیه که من از اول در خواست دادم اگر بشه همین امکان دربخش ویژه ها و همون حراجی ها هم قرار بگیره خیلی عالی میشه

اگر برعکس همین هم باشه یعنی در قسمت شاخه بندی یا دسته بندی هم به همین صورت برای تولید کننده ها باشه دیگه فکر کنم تکمیل بشه

لینک به دیدگاه

خب برای تولید کننده ها ساخته شد و برای قسمت ویژه ها در دست ساخت است

با توجه به مشورت تیم برای دسته بندی ها با توچه بودن جستجوی لایه ای که در صفحه دسته بندی نیز لود می شود لازم به ساخت در آن جا در حال حاضر نیست شاید اگر تقاضا بود ساخته شد ولی خب هر قسمت ماژول مر بوط به خود دارد و جدا گانه چون بیس هر صفحه تفاوت دارد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...