رفتن به مطلب

پرستا شاپ خود را به نسخه 1.4.9 ارتقا دهید (معرفی و روش ارتقا)

پست های پیشنهاد شده

• پاسخ 64
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

• 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

با سلام

بعد از ارتقا قسمت چکیده آما(میزان فروش) درست کار نمیکنه مثلا اگه 1000 تومن فروش در یک روز داشته باشه 18000 تومن آمار میده!!!

البته زیر همین بخش چندتا جدول دیگه وجود دارد پراکندگی زبان یا پراکندگی منطقه میزان فروش درست نمایش داده میشه

سلام

بعد از آپدیت،در قسمت "موقعیت ها" چیزی نمایش داده نمیشه.چرا؟

یکی از ماژول هایی که نصب کردیم روی نسخه جدید مشکل ساز شده

فکر کنم اگه پوشه theme installer را پوشه ماژولها حذف کنید مشکل حل شود.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 months later...

سلام...من یک کاربر تازه وارد پرستا شاپ هستم . نیاز به کمک دوستان دارم....در حال حاضر یک نسخه 1.4.6 را روی هاستم نصب دارم و می خواهم به نسخه 1.4.9 ان را ارتقا دهم.هر چه بیشتر اموزش ها رو می خونم متاسفانه گیج تر میشم!می خواهم به روش خودکار ان را ارتقا بدهم و فروشگاه تازه ساخته شده و محصول و ماژول خاصی برای بک اپ گرفتن ندارم.وقتی از ماژول خود کار استفاده می کنم می خواهد به نسخه 1.4.10 ان را بروز کند. ایا 1.4.10 فارسی هست؟خوشحال میشم یکی از دوستان روش ارتقا با ماژول خودکار رو برای ارتقا از 1.4.6 به 1.4.9 با شرح توضیح بده.کدوم یکی از فایل ها رو باید نصب کنم؟

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز اگه چیز خاصی ندارید که کلا اینو پاک کنید و 1.5.2 نصب کنید

برای ارتقاء هم نکات لازم گفته شده . اگه مشکل دارید میتونید از طریق بازارچه درخواست بدید تا براتون ارتقاء بدهند

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز اگه چیز خاصی ندارید که کلا اینو پاک کنید و 1.5.2 نصب کنید

برای ارتقاء هم نکات لازم گفته شده . اگه مشکل دارید میتونید از طریق بازارچه درخواست بدید تا براتون ارتقاء بدهند

سلام رامتین عزیز...ممنون از کمکت....من علاقه ای به درخواست ارتقا ندارم چون می خوام این کار رو یاد بگیرم...الان من می خواهم نسخه 1.4.6 خودم رو از طریق ماژول ارتقا به 1.5.2 برسونم...ولی با خطای زیر مواجه می شوم...میشه بگی مشکل از کجاست؟

Ajax / Server Error] textStatus: "error" errorThrown:"Internal Server Error" jqXHR: "

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [email protected]

and inform them of the time the error occurred, and anything you might

have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache/2 Server at deniz.cloudsite.ir Port 80

"

لینک به دیدگاه

این اررور نیاز به بررسی دقیقتر داره و دلایل زیادی میتونه داشته باشه

(کش رو قبل از انجام ارتقا خاموش کنید - کش مرورگر رو هم پاک کنید )

مطالب رو کامل مطالعه نکردید گویا

توصیه پرستاشاپ اینه که به آخرین نسخه جزئی ارتقاء بدید و سپس به نسخه کلی بعدی

یعنی ابتدا به 1.4.9 و سپس به 1.5.2

و نکته بعدی اینکه حتی خود سایت اصلی پرستاشاپ، انجام ارتقاء رو 100% تضمین نکرده و اگه به انجمن اصلی مراجعه کنید میبینید که صدها نفر با ارتقاء مشکل دارن

در نهایت :

1- مطمئن شوید که حتما حتما از آخرین نسخه ماژول ارتقا استفاده میکنید

2- در صورت بروز مشکل ، تنها گزارش خطاهای آپاچی میتونه راهنما باشه (error_log در هاست)

3- سعی کنید ابتدا یک کپی از سایت را به لوکال انتفال دهید و بر روی آن ارتقاء را تست کنید .

4- اگر در لوکال با ارتقاء مشکلی نداشت ولی در هاست با مشکل مواجه شدید ، به این معنی است که هاست شما دارای محدودیتهایی است که مانع انجام این عمل میشود

بنده متن راهنمای سایت اصلی برای ارتقا رو ترجمه کردم و در انجمن موجوده، جستجو کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

ببخشید من چند سوال مهم داشتم:

ورژن فروشگاه من هم 1.4.4.1 هست!

1)الان که در سایت اصلی پرستا قسمت click-upgrade-1 ورژن جدید ارتقا را زده 1.5.4.1

بازم طبق همین روش برای ارتقا برم جلو!؟!؟!؟--یا نه!؟

2)اگر آپدیت کنم،(در حالت استاندارد) مشکلی برای گروه ها-محصولات-ماژولها-تنظیمات-کدهای اچ تی ام ال که در قالب گذاشتم و غیره پیش نمیاد!؟!؟

اگر نکته ای هست ممنون میشم ذکر کنید

مخصوصا پیشنهاد:دی

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

مطابق با آموزش سایت اصلی، ابتدا روی لوکال تست کنید و تغییرات رو ببینید و سپس روی سایت اصلی انجام دهید

موفق باشید

ببخشید دیگه چون سوالا قاطی شد مجبورم هر2تاپیک را قاطی کنم:دی

1)خب دیتابیس من فقط 40مگابایته

فایلهای سایتم هم حداقل 700مگابایته!

2)یعنی اینا را دانلود کنم و روی لوکال ارتقا بدم!؟!؟

3)منظور شما از آموزشهای سایت اصلی همین آموزش ترجمه شده صفحه اول هست دیگه!؟!؟

4)نمیشه بجای لوکال یه دیتابیس جدید ساخت و اونجا کپی پستها را کرد-در یک ساب دامین جدید

و بعد جایزگین دامنه اصلی کنم!

5)از همون سایت اصلی ورژن آخر را دانلود کنم!؟!؟-یعنی 1.5.4.2!؟؟!

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

منظور از سایت اصلی ، مستندات سایت اصلیه که ترجمه اونو دو سه ماه پیش تو انجمن گذاشتم.

اگه میخواین از نتیجه کار مطمئن باشین چاره ای به جز تست مجزا ندارید

میتونید یک کپی از دیتابیس و یک کپی از فایلهای فروشگاه رو روی سابدومین بریزید و تست کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...