رفتن به مطلب

مشکل مصرف منابع سرور و قطعی سرویس

emzziper

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان بنده امروز از شرکت هاستینگ پیغامی گرفتم که گفتن دیگه نمی تونیم به شما سرویس بدیم.. منابع سرور بیش از حد مصرف میشه و مشکل ساز شده برای سایر مشتریا.. سیستم فروشگاه بنده تازه داره میاد رو پا و جمعا 100 محصول در حال حاضر داخلشه..

پیغام سرویس دهنده هاست :

با سلام و احترام

اکانت شما به دلیل مصرف بالای منابع سرور مسدود شده است و متاسفانه با توجه به ایجاد مشکل برای سایر مشترکین امکان ادامه میزبانی نخواهد بود

بابت این موضوع از شما عذرخواهی می کنیم ولی طبق قوانین و نحوه استفاده امکان سرویس دهی به سایت شما وجود ندارد و نیاز به سرور اختصاصی دارد.

لطفاً شماره کارت حساب خود حهت واریز وجه پرداخت شده را اعلام کنید.

لینک بک آپ کامل سایت تا دقایقی دیگر برای شما ارسال می شود.

--------------------------------------------------

پیغام دوم بعد از مکاتبه :

متاسفانه طبق Log های سرور مصرف رم و پردازنده سرور بسیار بالا هست در اکانت و به دلیل جلوگیری از ایجاد مشکل برای سایر اکانت ها ادامه میزبانی امکانپذیر نیست متاسفانه.

ارادتمند شما

-------------------------------------------------

بنده با اینکه حجم فروشگاه پایینه و تازه تاسیس هستش پلان سایت های پربازدیدشون رو سفارش داده بودم و استفاده می کردم.. قطعیه سایت بسیار بالا بود 1ماه.. از هاست ترکر گزارش داون بودن سرور نزدیک به 10 ساعت بوده تا الان..

آیا پرستاشاپ انقدر سنگینه که با 100 محصول و 100 بازدید کلی به این روز بیفته ؟ یا مشکل از چیزه دیگه ای هستش؟

لطفا راهنمایی بفرمائید..

در ضمن بنده دامین و هاستمو منتقل کردم به شرکت ParsData .. چون همه چیز عجله ای شد و قبلا تعریفه این شرکتو خیلی شنیده بودم. به نظرتون خوبه ؟ اگر خوب نیست برای پرستاشاپ بفرمائید که پولمو پس بگیرم چون 7 روز مانی بک داره..

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پرستاشاپ سنگین نیست یشتر به نحوه استفاده از پرستاشاپ مربوط میشه اکثر مشکلات . هاست قبلی شما هاست بی ارزشی بود و خوشحالم که منتقل شدین ، چون من اگه یادتون هم بیاد بهتون تذکر داده بودم هاست خوبی نیست .

برای کمک به کاهش استفاده از منابع میتونید ماژول کند و کاو داده های آماری رو برین تو پیکربندیش و همه چیز رو خاموش کنید .

در مورد پارس دیتا از نظر پشتیبانی عالی هستند ، اما از نظر امکانات خود هاستینگ اطلاعات دقیق ندارم . به هر حال هاستشون خیلی گرونه و طبیعتا باید خدمات خوبی بدن بهتون .

لینک به دیدگاه

تنها موردی که در مورد اظهار مدیران هاست در مورد مصرف بیشتر منابع بهتون میگیرن اینه که توان میزبانی شما رو ندارن پس منتقل بشید به هاست سازگار

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...