رفتن به مطلب

قالب نایس شاپ 2

پست های پیشنهاد شده

با سلام

می خواستم بدونم " ماژول تب ، محصولات ، مناسبت ها یا محتوای دلخواه در صفحه اصلی" که روی قالب الکترومارکت 2 هست رو از کجا بگیرم برای این قالب؟

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

می خواستم بدونم " ماژول تب ، محصولات ، مناسبت ها یا محتوای دلخواه در صفحه اصلی" که روی قالب الکترومارکت 2 هست رو از کجا بگیرم برای این قالب؟

ممنون

اون ماژول ها اختصاصا برای الکترومارکت نوشته شده اند و روی قالب های دیگر کار نمیکنند . میتوانید با بازارچه تماس بگیرین و سفارش بدین تا براتون ماژول های مورد نیاز رو بنویسن .
لینک به دیدگاه

سلام.

بنده قالب نایس شاپ خریداری کردم.

اما یه مشکلی که دارم اینه که قسمت شاخه ها رو نمیتونم عکس بزارم یعنی وقتی

که میزارم نمایش داده نمیشه عکس پیوست کردم .لطفا راهنمایی کنید.

یه مشکل دیگه ای هم دارم مربوط به آمار گیر هست .برای قرار دادنش مشکل دارم

وبگذر هست امارگیر بنده و وقتی داخل فوتر میزارم دو تا میشه .سرچ کردم

نوشته بودن از ایجاد جداول html استفاده باید کرد اما توضیح ندادن که چه

جوری استفاده کنیم اگر ممکن هست توضیح دهید

با تشکر

post-7022-14373021386467_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام.

با تشکر

در مورد بخش اول سوالتون احتمالا ماژول شاخه ها رو بروزرسانی نکردید. از قسمت ماژولها بروزرسانیش کنید
لینک به دیدگاه

بعد از اینکه بر روی لوکال محصولات رو اضافه کنم! یعنی سایت بصورت کامل راه اندازی بشه- بعدش چگونه میتونم کلا اونو انتقال بدم به هاستینگ؟

باتشکر

لینک به دیدگاه

سلام.

با تشکر

در مورد بخش اول سوالتون احتمالا ماژول شاخه ها رو بروزرسانی نکردید. از قسمت ماژولها بروزرسانیش کنید
لینک به دیدگاه

سلام.

ممنون مشکل حل شد آپدیت بود از نو راه اندازی کردیم درست شد.

بعد یه مشکل پیدا کرد بعد حل این موضوع شاخه ها رو در قسمت فوتر سایت نمایش میده ! برای حل این مشکل چی کار باید کرد ؟

post-7022-14373021389668_thumb.png

لینک به دیدگاه

سلام به اقا بهمن گل

بنده یه ماژول سرچ از اقای نجفی خریدم الان توی حالت رسپانسیو سایت سرچ میوفته زیر سبد خرید

مشکل از چیه و اگه میشه بگید تا برطرف کنم اگه خودتونم باید زحمتشو بکشید بفرمایید تا ورود به پنل و ... رو براتون پخ کنم

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام به اقا بهمن گل

بنده یه ماژول سرچ از اقای نجفی خریدم الان توی حالت رسپانسیو سایت سرچ میوفته زیر سبد خرید

مشکل از چیه و اگه میشه بگید تا برطرف کنم اگه خودتونم باید زحمتشو بکشید بفرمایید تا ورود به پنل و ... رو براتون پخ کنم

ممنون

سلام بر شما

پشتیبانی قالب صرفا برای قالب و ماژول های همراه قالب می باشد . پشتیبانی و مشکلات ماژول هایی که خریداری کرده اید را از طریق فروشنده آن ماژول پیگیری نمایید .

لینک به دیدگاه

ببخشید دوستان این مشکل مربوط به قالب نیست ؟ یا سوالی که داشتم در مورد آمارگیر ؟ که من از جای دیگری پیگیر باشم زمان مهم هست برای ما 2 پست قبل مشکل توضیح داده شد/.

لینک به دیدگاه

ببخشید دوستان این مشکل مربوط به قالب نیست ؟ یا سوالی که داشتم در مورد آمارگیر ؟ که من از جای دیگری پیگیر باشم زمان مهم هست برای ما 2 پست قبل مشکل توضیح داده شد/.

سوالات خودتون رو از طریق ایمیل پشتیبانی مطرح کنید ، در تاپیک محدودیت داریم و نمیتونیم به هر سوالی پاسخ بدیم . در مورد آمارگیر وبگذر قالب رو خراب میکنه و از آمارگیر دیگری اسفتاده کنید ( خارجی بهتره )

در مورد شاخه ها که در فوتر ظاهر شده ، از بخش ماژول ها / جایگاه ها فوتر را پیدا کرده و شاخه ها را از فوتر حذف کنید . در صورتی که نتونستید مشخصات ورود به مدیریت را به ایمیل پشتیبانی ارسال کنید .

لینک به دیدگاه

آقا سلام.

قالب نایس شاپ رو نصب کردم! همه چیز اوکی هستش! الان اسلایدر رو عکسهاشو تغییر دادم فعال هم میکنم اما عکسها نمیاد! جریان چیه؟

یک راه حل ساده هم که بیشتر نداره! میرم ماژول- بعدش ماژول اسلاید فعال میکنم و بعدش پیکربنده و عکسارو عوض میکنم! و ذخیر و تمام!

اما جواب نمیده!

آیا برای کارکردن اسلاید باید فقط از اسلایدر مخصوص قالب نایس شاپ استفاده کرد یا از اسلایدر مخصوص پرستاشاپ هم میشه استفاده کرد؟؟؟!!!

لینک به دیدگاه

از اسلایدر نایس شاپ باید استفاده کنید . اگر از اسلایدر نایس شاپ استفاده میکنید اما بازم مشکل دارید ، کافیه ماژول اسلایدر رو تنظیم دوباره بزنید .

لینک به دیدگاه

تنظیم دوباره هم زدم بازم اوکی نشد!

تصاویری که گذاشتم وارد میشه و در ماژول میبینم اما وب سایت رو که لود میکنم عکسها دیده نمیشه!

اطلاعات ورود رو به ایمیل پشتیبانی ارسال نمایید تا بررسی بشه .

لینک به دیدگاه

با سلام مجدد

جناب رستم پور لطفا پ خ منو هم بخونید و ج بدید ممنون میشم

برای پشتیبانی و مسائل مربوطه با ایمیل پشتیبانی قالب مکاتبه کنید .
لینک به دیدگاه

با سلام و عرض ادب

من این قالب خریداری کردم اول از همه مرسی از این قالب فوق العاده اما 2 سئوال داشتم یکی اینکه قالب امکان تغییر رنگ داره که من نمی دونم چطوری باید اینکار انجام بدم و دوم اینکه چرا لوگو PNG رو نمی پذیره و زیر لوگو خودکار بک سفید میندازه ؟

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض ادب

من این قالب خریداری کردم اول از همه مرسی از این قالب فوق العاده اما 2 سئوال داشتم یکی اینکه قالب امکان تغییر رنگ داره که من نمی دونم چطوری باید اینکار انجام بدم و دوم اینکه چرا لوگو PNG رو نمی پذیره و زیر لوگو خودکار بک سفید میندازه ؟

از ماژول تنظیمات قالب نایس شاپ میتونید رنگ رو عوض کنید .

برای لوگوی پی ان جی هم به تنظیمات / تصاویر بروید و کیفیت تصویر را روی گزینه دوم تنظیم کنید و دوباره لوگو رو آپلود کنید ( بی ارتباط به قالب هست )

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض ادب

از ماژول تنظیمات قالب نایس شاپ میتونید رنگ رو عوض کنید .

برای لوگوی پی ان جی هم به تنظیمات / تصاویر بروید و کیفیت تصویر را روی گزینه دوم تنظیم کنید و دوباره لوگو رو آپلود کنید ( بی ارتباط به قالب هست )

مرسی از جوابتون

اما تظیمات قالب من به جزء تغییر لوگو و FAVICON چیزی نداره وقتی هم که نایش شاپ رو کلی جستجو می کنم "ماژول محصولات پرفروش ( قالب نایس شاپ )" این فقط میاد

لینک به دیدگاه

مرسی از جوابتون

اما تظیمات قالب من به جزء تغییر لوگو و FAVICON چیزی نداره وقتی هم که نایش شاپ رو کلی جستجو می کنم "ماژول محصولات پرفروش ( قالب نایس شاپ )" این فقط میاد

پس با ایمیل پشتیبانی تماس بگیرین و اطلاعات مدیریت را ارسال نمایید .

لینک به دیدگاه

با سلام.

دوست عزیز برای تغییر دادن اطلاعات فروشگاه از کدام بخش باید استفاده کنم؟

در تصویر مشخص کردم:

http://upload7.ir/uploads//2c49fe5351ebc50a03a30a65d870693042c0a79a.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام.

دوست عزیز برای تغییر دادن اطلاعات فروشگاه از کدام بخش باید استفاده کنم؟

در تصویر مشخص کردم:

ماژول بلوک اطلاعات تماس
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...