رفتن به مطلب

بروزرسانی اتوماتیک نقشه سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

یکی از مشکلاتی که نقشه سایت 1.5 داره اینکه حتما باید به صورت دستی بروزرسانی بشه و وقتی محصول را ایجاد می کنید خودش به صورت اتوماتیک روی نقشه سایت نمیشینه و این به نظر من یک نقطه ضعف به حساب میاد . شما بعد از به روز رسانی نمی تونید محصول اضافه کنید یا اگر هم اضافه کنید باز بروزرسانی انجام بدید روی سئو تاثیر منفی داره

راه حلی وجود داره که محصول به صورت اتوماتیک تو نقشه سایت ثبت بشه و نیاز به بروزرسانی دستی نداشته باشه ؟

اگر ماژول پولی هست لطفا معرفی کنید

این قابلیت وجود داشته باشه که هر ساعتی که محصول اضافه میشه بدون بروزرسانی تو نقشه سایت بشینه

( بدلیل تغییرات در کد نویسی و نوشتن ماژول برای بخش های مختلف امکان بروزرسانی نسخه پرستا هم وجود نداره )

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

معذرت ميخام وسط تايپيکتون سوال ميپرسم، در مورد این : شما بعد از به روز رسانی نمی تونید محصول اضافه کنید یا اگر هم اضافه کنید باز بروزرسانی انجام بدید روی سئو تاثیر منفی داره . چرا ؟

لینک به دیدگاه

سلام

معذرت ميخام وسط تايپيکتون سوال ميپرسم، در مورد این : شما بعد از به روز رسانی نمی تونید محصول اضافه کنید یا اگر هم اضافه کنید باز بروزرسانی انجام بدید روی سئو تاثیر منفی داره . چرا ؟

تو نسخه 1.5 این مشکل وجود داره و چندباری هم ورژن ماژول را عوض کردم ببینم مشکل از ماژول هست یا تنظیمات دیگه

در کل وقتی یکبار نقشه سایت را بروزرسانی کنید و بعدش محصول اضافه کنید و از دوباره نقشه را بروزرسانی کنید رنکینگ به جای پایین اومدن بالا میره . دلیلشو نمیدونم و تو وبمستر هم هرچی بررسی کردم به نتیجه نرسیدم

نقشه سایت من روزانه ثبت شده و هر روز بین 200 تا 500 تا پایین میاد

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز نقشه سایت یک لینک داره که میتونید بذارید توی کرانجاب در هاستتون تا در هر بازه زمانی که مایلید به وصرت خودکار آپدیت بشه. اگه با اضافه کردن محصول هم نقشه آپدیت بشه باز همین اتفاق میفته و تفاوتی نمیکنه.

سوال اینجاست که شما از کجا نتیجه گرفتید که نقشه سایت باعث بالا رفتن رنکینگ شما شده ؟ 

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

ببخشید اینکه می گین به روز رسانی نقشه سایت باید انجام بشه. منظور اینه که ما به ماژول نقشه گوگلی سایت بریم و اونجا «تولید نقشه سایت» رو بزنیم؟

همین کارو بکنیم کافیه؟

اگر نیاز هست به روز رسانی انجام بشه مثلا اگر هر روز این کارو خودمون به صورت دستی انجام بدیم کافیه؟

لینک به دیدگاه

اگر هاستتون قابلیت تعریف CronJobs رو داشته باشه (که معمولا اکثر هاست ها این گزینه رو دارند) میتونید لینکی که ماژول نقشه سایت بهتون میده رو به CronJobs بدید و انتخاب کنید که هر روز یا هر هفته یا هر ساعت و ... (بسته به میزان به روز رسانی محصولاتتون) این لینک رو اجرا کنید. در حقیقت با اجرای اون لینک نقشه سایتتون به روز میشه.

اگر احیانا CronJobs در هاستتون فعال نبود کافیه هر زمان فروشگاهتون رو به روز میکنید یک بار نقشه سایت رو با زدن کلید به روز رسانی نقشه سایت در ماژول به روز کنید

لینک به دیدگاه

اگر هاستتون قابلیت تعریف CronJobs رو داشته باشه (که معمولا اکثر هاست ها این گزینه رو دارند) میتونید لینکی که ماژول نقشه سایت بهتون میده رو به CronJobs بدید و انتخاب کنید که هر روز یا هر هفته یا هر ساعت و ... (بسته به میزان به روز رسانی محصولاتتون) این لینک رو اجرا کنید. در حقیقت با اجرای اون لینک نقشه سایتتون به روز میشه.

اگر احیانا CronJobs در هاستتون فعال نبود کافیه هر زمان فروشگاهتون رو به روز میکنید یک بار نقشه سایت رو با زدن کلید به روز رسانی نقشه سایت در ماژول به روز کنید

ببخشید منظورتون دکمه ی «تولید نقشه‌ی سایت» هست که در ماژول نقشه گوگلی سایت وجود داره؟

چون گزینه ای به نام به روز رسانی نقشه سایت وجود نداره توی ماژول (یا من ندیدیم) ولی زمانی که روی تولید نقشه ی سایت کلیک می کنیم در بالا این پیام میاد که نشان دهنده ی به روز رسانی شدن نقشه ی سایت است

آخرین به روز رسانی شما در این تاریخ انجام شده است: Sun, 03 Jan 2016 09:42:23 +0330

لینک به دیدگاه

سلام دوستان خسته نباشید من در گوگل می خوام وقتی که سایت مو سرچ می کنم بتونه بخشهای سایتم رو هم بیاره مثل بانک پاسارگادکه سرچ میکنیم در گوگل بالای سایت اصل خدش و پاین لینک های بخشهای مختلف سایت که تو گوگل نشون میده باید چیکار انجام بدم ممنون 

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

سلام

من وقتی ماژول نقشه گوگلی رو فعال می کنم نمیتونم چیزی به سبد خرید اضافه کنم و این ارور رو میده

Impossible to add the product to the cart.
textStatus: 'error'
errorThrown: 'Internal Server Error'
responseText

ممنون میشم راهنمایی کنین

لینک به دیدگاه

اطمینان دارید از ماژول نقشه گوگلی هست؟ دیباگ روشن کردید؟

بله از این ماژول هست . چون با غیرفعال کردن این مازول ، بدون مشکل افزودن به سبد خرید کار میکنه . البته برای اطمینان دیباگ رو روشن  میکنم و عرض میکنم

لینک به دیدگاه

بررسی کردم مشکل از ماژول ganalytics  آنالیز گوگل هست . در سایت گوگل آنالیز کاربری ساختم ولی نمیدون چرا باعث ایجاد خطا میشه وقتی که فعاله

لینک به دیدگاه

• 2 years later...

سلام بچه ها...منم ماژولو اپدیت کردم چرا پس خطا میده...راه حلی دارید واسش؟؟؟ :-/

لیفت ابرو جراحی بینی جراحی زیبایی بینی

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام دوستان.

من یه مشکلی دارم با نقشه گوگلی سایت.

ظاهرا از ۲۰۱۵ به اینور آپدیت نشده و نمیشه. یعنی هر چی میزنم نقشه تولید کنه محصولات تا ۲۰۱۵ رو میاره. بقیه شو نمیاره. ممنون میشم راهنماییم کنید.

لینک به دیدگاه

من نقشه سایتتون رو چک کردم. تمام محصولاتتون به درستی داخلش درج شدن حتی محصولاتی که سال 2018 وارد کردید

نقشه سایتتون هم بصورت هفتگی به روز میشه

برای مثال این لینک رو داخل نقشه سایتتون جستجو کنید تاریخش مال سال 2018 هست:

http://buy3d.ir/-wash-basin/90-دانلود-آبجکت-روشویی-کلاسیک-eurolegno-narciso.html

لینک به دیدگاه

من نقشه سایتتون رو چک کردم. تمام محصولاتتون به درستی داخلش درج شدن حتی محصولاتی که سال 2018 وارد کردید

نقشه سایتتون هم بصورت هفتگی به روز میشه

برای مثال این لینک رو داخل نقشه سایتتون جستجو کنید تاریخش مال سال 2018 هست:

http://buy3d.ir/-wash-basin/90-دانلود-آبجکت-روشویی-کلاسیک-eurolegno-narciso.html

درسته. من جستجو نکرده بودم. اول و  آخر نقشه رو نگاه میکردم که اشتباه کردم. ممنون که راهنماییم کردین.

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

سلام دوستان

ابتدا عرض کنم نسخه پرستای من 1.6 هست ولی چون سوالم به این تاپیک مرتبط بود، گفتم بهتره تاپیک جدید نزنم

تو پست 6# این تاپیک در مورد نقشه سایت جناب ادمین گفتن:

بر فرض اینکه CronJobs در هاست فعال نبود، چند تا سوال دارم:

1- مگه وقتی داریم نقشه رو تولید می کنیم و از اونجا تو قسمت آپدیت فروشگاه (always - hurly - daily - weekly) مثلا روزانه یا همون daily رو انتخاب می کنیم، بازم نیاز هس که بعد از تغییرات روزانه در فروشگاه، بازم نقشه از اول تولید کنیم، اگه نیاز هس پس اون گزینه های که گذاشتن(روزانه ، هفتگی و ...) بدرد چی می خوره؟

2- آیا بعد ازانجام بعضی تغییرات توی سایت مثل: ایجاد شاخه جدید ، بلاگ جدید، برچسب های جدید یا محصول جدید باید نقشه رو دوباره تولید کنیم؟

3- بعد از هر بار تولید نقشه جدید، باید تو وبمستر هم گزینه resubmit یا فراخوانی نقشه جدید تولید شده رو بزنیم یا نیازی نیس؟

4- اگه CronJobs فعال باشه و  با توجه به فرمایش ادمین  که گفتن تغییرات و آپدید سایت تو فایل نقشه اتوماتیک انجام میشه، کجای هاست باید پیداش کرد و کار باهاش چطوریه؟

ممنون میشم اساتید به ترتیب جواب سوالاتمو بدن...

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

ابتدا عرض کنم نسخه پرستای من 1.6 هست ولی چون سوالم به این تاپیک مرتبط بود، گفتم بهتره تاپیک جدید نزنم

تو پست 6# این تاپیک در مورد نقشه سایت جناب ادمین گفتن:

بر فرض اینکه CronJobs در هاست فعال نبود، چند تا سوال دارم:

1- مگه وقتی داریم نقشه رو تولید می کنیم و از اونجا تو قسمت آپدیت فروشگاه (always - hurly - daily - weekly) مثلا روزانه یا همون daily رو انتخاب می کنیم، بازم نیاز هس که بعد از تغییرات روزانه در فروشگاه، بازم نقشه از اول تولید کنیم، اگه نیاز هس پس اون گزینه های که گذاشتن(روزانه ، هفتگی و ...) بدرد چی می خوره؟

2- آیا بعد ازانجام بعضی تغییرات توی سایت مثل: ایجاد شاخه جدید ، بلاگ جدید، برچسب های جدید یا محصول جدید باید نقشه رو دوباره تولید کنیم؟

3- بعد از هر بار تولید نقشه جدید، باید تو وبمستر هم گزینه resubmit یا فراخوانی نقشه جدید تولید شده رو بزنیم یا نیازی نیس؟

4- اگه CronJobs فعال باشه و  با توجه به فرمایش ادمین  که گفتن تغییرات و آپدید سایت تو فایل نقشه اتوماتیک انجام میشه، کجای هاست باید پیداش کرد و کار باهاش چطوریه؟

ممنون میشم اساتید به ترتیب جواب سوالاتمو بدن...

سلام

1. اون بازه ای که داخل پیکربندی ماژول نقشه سایت وارد می کنید در اصل رهنمودی برای گوگل وب مستر حساب میشه که بهش میگه مثلا این فروشگاه حدودا هفته ای یک بار آپدیت میشه اما ماژول نمیتونه خودکار نقشه سایت رو به روز کنه و باید با استفاده از CronJobs یا بصورت دستی آپدیت کنید

2. بله. البته اگر از ماژول بلاگ استفاده می کنید احتمالا نقشه سایت اون مجزاست و باید از طریق ماژول بلاگتون نقشه سایتش رو بروز کنید

3. خیر نیازی نیست

4. معمولا بخش CronJobs داخل صفحه داشبور هاستتون وجود داره. همون صفحه ای که بعد از ورود به مدیریت هاست نمایش داده میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...