رفتن به مطلب

سئو پرستا شاپ

armin008

پست های پیشنهاد شده

دوستان سئو كار

لطفا شرايط وقيمت براي فروشگاهي كه مديريت محتواش پرستا شاپ رو اعلام كنن

حدودا 1300 تا محصول هم ثبت شده تو فروشگاه

فقط يك نكته اينكه سايت فروشگاهيم ماهي يك بار فيلتر ميشه

اصلا ارزش داره سئو بشه ؟

اگه نمونه كارهاتون رو هم اعلام كنيد ممنونتون ميشم

تشكر

لينك درخواست در شاپ كيپر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیزم پرستا شاپ به قدری مهندسی طراحی شده از نظر سئو که اصلا نیازی به سئو کار ندارید! فقط کافیه درست بخش سئوش رو پر کنید و حوصله به خرج بدید. به نظر من پول خرج کردن برای سئوی فروشگاهی که خودش چندین نفر متخصص سئو روی اون کار کردن کاملا غلطه و با این کار پولتون رو توی سطل آشغال ریختید!

موفق باشید

لینک به دیدگاه

SEO پرستا استاندارده و در حد خودش عين سادگي ولي قدرتمند ولي كارهاي حرفه اي هم در اين ضمينه ميشه كرد كه حتي نحوه نمايش گوگل رو روي سايتي برده بودم بالا و بخش بخش كرده بود نحوه نمايش رو كه اعتبار و ارزش سايت براي گوگل رو نشون مي داد (مثل نحو نمايش سايت جستجوي google.com در گوگل)

و مي تونم در خدمتت باشم

در مورد سانسور (به جاي كلمه غلط فيلتر) شدن هم مشكلي نيست و در صورت داشتن هاست نامحدود چاره داره :cool:

لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان عزيز

تواستاندارد بودن پرستا شكي نيست

اما خوب به قول اين دوستمون new_sra

ميشه كار رو حرفه اي تر كرد

new_sra

من قبلا هم با شما صحبت كردم حتي قيمت رو هم اعلام كرديد

اما چون قيد نكرده بودم كه سايتم مرتب فيلتر ميشه و مطمين نبودم كه

سيو براي اين جور سايت ها ارزش داره ديگه پيگيرش نشدم

اگه ايدي ياهو يا ايميلي داريد لطف كنيد اعلام كنيد كه حرفاي تكلميلي رو بزنيم

تشكر

لینک به دیدگاه

با سلام

ممنون میشم راه های افزایش بازدید رو تو یه تاپیک اموزشی مدیران عزیز زحمتش رو بکشن و به کاربران عزیز کمک بشه هر کس هر اموزشی بلد هست رو بیاد بگه اینطوری کمک میشه همه اطلاعاتشون رو روی هم میزارن ....

لینک به دیدگاه

به زودی بخش های اختصاصی آموزش به صورت تصویری/ویدیویی راه اندازی میشه و همه دوستان میتونن به راحتی از این آموزش ها استفاده کنند

موفق باشید

لینک به دیدگاه

راه هاي حرفه اي هيچ وقت و هيچ گاه در جايي ارايه نميشه و تمامي بحث ها كلين كه خود گوگل به ان اشاره كرده نه به دليل ذكات علمش به دليل عدم شناخته شدن ربات هاي گوگل و عدم كدباز بودن اين ربات ها و تغييراتي كه هر چند ماه در اين ربات ها براي بهتر و بهتر شدنش داده ميشن ولي مي تونيد از اين آموزش ها هم بهره مند شين و راه و روش هاي ازمون و خطايي كه طي سال ها تجربه به دست مي اريد كه در سايت هاي خارجي پيدا ميشه به رايگان و اگه دسترسي دانلود نداريد:

http://matrixsoft.ir/shop/search.php?orderby=position&orderway=desc&search_query=%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84&submit_search=%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%AC%D9%88

لینک به دیدگاه

اقای new_sra شما اگه seo بلد بودی فروشگاه خودت seo میکردی من الان هر کدوم از محصولات رو تو گول سرچ میزنم توصفحه اول که هیچ تا صفحه سوم هم سایت شما رو پیدا نکردم............

لینک به دیدگاه

بنده نيازي به SEO ندارم و از SEO خود پرستا بهره مي بره

فروشگاهم يك نمونه كاري از فروشگاه ساخته شده با پرستا هست با ماژول خريد بدون ثبت نام (اجباري و اختياري كردن فيلدهاي فرم ثبت نام) در 1.3 و فروش محصولات با قيمت واقعي و عادلانه خودشون

در طرز لحن گفتارتون تجديد نظر كنيد وگرنه اخطار دريافت مي كنيد

گروه خدمات رهنما

رو توي گوگل سرچ كنيد

با اين عنوان كلمه نتيجه را ببينيد

محصولات توضيحي هنوز توش نرفته و تكميل نشده

لینک به دیدگاه

• 1 year later...
  • 9 months later...

فارسی تایپ کنید تا جواب بگیرین .

سلام ممنون از همه دوستانی که پاسخ میدن

من دوتا سایت با پرستا طراحی کردم که شکل همن

http://majdshop.com

http://files-market.com

و تو بحث سئو تا حدودی مشکل دارم

میشه یه تاپیک جامع برای حل مشکل سئو فروشگاه های پرستاشاپی ایجاد کنید و قدم به قدم توضیح دهید تا همه دوستداران پرستا حالشوببرن

لینک به دیدگاه

• 8 months later...
  • 1 month later...

باسلام خدمت شما

من یه سایت فروشگاهی دارم که با پرستاشاپ طراحی شده/هر شب و هرروز درحال اضافه کردن محصول هستم.الان نزدیک 2 ماهه که دارم رو سایتم محصول میزارم ولی هیچ رتبه ای کسب نکردم .برنامه نویس من گفتند که گزینه سعو رو خالی بزارم وخودش پر میکنه/لطفا راهنمایی کنید که آیا این فیلد باید پر بشه یانه و اگر باید پر بشه دقیقا توی این دوتا خونه ی خالی در گزینه سعو چی باید بنویسم.ممنونم

www.mashinhesabshop.com

لینک به دیدگاه

اون که خودکار پر می شه لینک آشنا هست نه کل قسمت سئو که متاها هست

نظر سر پر کردن متا و نکردن متا زیاد هست پر کنین بهتر از خالی بودنش هست

ربوت تکست سایتتون نداره! "تنظیمات - سئو و یو ار ال- تولید ربوت تکست"

تعداد صفحات ایندگس شده سایتتون خوبه

لینک به دیدگاه

با عرض معذرت میشه لطفا دقیقتر بگین مثلا من در مورد این محصول چی باید بنویسم اگه امکان داره نمونشو برام بنویسین هم عنوان متا و هم توضیحات متا در مورد این محصول

ماشین حساب پارس حساب مدل DS-2000

ممنونم

لینک به دیدگاه

پس من باید در قسمت عنوان متا ،نام محصول رو بزارم و درقسمت توضیحات متا

کلمات کلیدی رو بزارم؟وکلمات کلیدی رو باچی از هم جدا کنم؟کاما یا خط

فاصله؟

ممنون

لینک به دیدگاه

مدلش که سخته ولی چشم

عنوانش:

ماشین حساب کاسیو مدل ClassPad 330 PLUS،ماشین حساب

توضیح متا:

ماشین حساب کاسیو مدل ClassPad 330 PLUS یکی از ماشین حساب های ... موجود در بازار است که ( طول این توضیح 128 کاراکتر بشه اگه درست گفته باشم)

توی توضیح سعی کنین توضیح جامع و مانع از محصول رو بزارین و کمتر از کلمات کوتاه و جدا کننده ویرگول استفاده کنین

لینک به دیدگاه

توضیحات را بهنام عزیز داد .

من در این زمینه و seo تخصصی ندارم ولی چیزی که تا الان از دوستان همین انجمن یاد گرفتم و تجربه کردم این بوده .

ببینید دوست من . این دو فیلد از صفحه معرفی کالا درواقع تابلوی معرفی کالای شما در جستجوگری مثل گوگل هست .

پس باید طوری پر بشند که مخاطب یا بیننده با دیدنش توی جستجو گر سریع اونو ببینه و تشخیص بده این صفحه هدفش هست یا نه .

بهترین کار اینه که همین محصول را توی گوگل سرچ کنی . حالا میبینی که در نتایج گوگل برای هر سایت چند کلمه پررنگ در بالا مینویسه که همون عنوان متا هست و مقداری هم توضیحات با فونت کوچکتر نوشته شده که همون توضیحات متاهستند .

خب الان انتخاب با خودته که ببینی در این دو فیلد چه چیزی بنویسی که بیننده با دیدنش تشخیص بده این لینک ، لینک هدفش هست .

post-4666-14373021437572_thumb.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...