رفتن به مطلب

تایید در وبمستر

terme

پست های پیشنهاد شده

سلام

من سایتم رو در وبمستر گوگل اد کردم اما در مرحله verify ارور میده.

ابتدا از طریق اضافه کردن تگ تست کردم و تگ رو در فایل index در پوشه admin21 در محلی که گفته شده بود یعنی درون هدر و بالای title اضافه کردم.اما بعد از کلیک روی verify این ارور میاد:

We weren't able to verify your site:

آیا این فایل index رو درست پیدا کردم؟فایل دیگری هم بود اما محتواش فقط چند خط بود و هدر و تایتل نداشت.

------------------

سپس از طریق dns تست کردم اما در فیلدها بازهم با ارور مواجه شدم.اگه روش بالا رو تصحیح کنم خیلی راحتتر و بهتره.ممنون میشم راهنماییم کنید تا اگه نشد به سراغ روشهای دیگه برم که برای هرکدوم به مشکل دیگری برخورده بودم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنونم اما میشه آدرس دقیق فایل رو بگید؟

یه سوال دیگه هم دارم که همینجا میپرسم:

در قسمت تنظیمات--کارایی ها این هشدار برای من اومده:

برای استفاده از Memcached، شما می بایست افزونه ی Memcache PECL را بر روی سرور خود نصب کنید

و این لینک رو داده:

http://www.php.net/manual/en/memcache.installation.php

اما پایینتر در مطالب کاربردی نوشته شده که از CloudCashe استفاده بشه.

این دو افزونه کاربردشون یکی هست؟و کدوم بهتر هست؟

ضمنا نحوه نصب memcashe pecl رو هم بگید من از اون صفحه متوجه نشدم.

ممنون

لینک به دیدگاه

تو پوشه themes داخل پوشه تمی که استفاده میکنید هستش

اون اخطار ها رو نادیده بگیرین برای همه هست . نیاز نیست از هیچ افزونه کش استفاده کنید .

لینک به دیدگاه

755 گذاشتم

این باید در ماژول نقشه گوگل تیک بخوره؟منظور چه صفحاتی میشه؟

نقشه سایت شامل صفحات مدیریت محتوا که در بلاک قرار ندارند، نیز باشد

............

صفحه ای که برای تایید وبمستر(گوگل،بینگ)به سایت آپلود میکنیم باید همیشه باقی بمونه یا میشه بعد از تایید حذفش کرد؟

لینک به دیدگاه

با عرض سلام

1. اگه منظورتون اون فایل key اچ تی ام الی هست که از وب مستر دانلود کردین و داخل هاست گذاشتین بله باید همیشه داخل هاست شما وجود داشته باشه.

2. نقشه گوگلی شامل مطالب داخل ماژول بلاگ نمیشه باید برای این کار ماژول جداگانه تهیه بشه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

با عرض سلام

...

2. نقشه گوگلی شامل مطالب داخل ماژول بلاگ نمیشه باید برای این کار ماژول جداگانه تهیه بشه.

موفق باشید.

سلام

1.من اون متن رو دقیقا کپی پیست کردم.منظور بلاک هست یا بلاگ؟

2.من در وبمسترها سایتم رو تایید کردم و سایت مپ رو هم آدرس دهی کردم.در گوگل یه آمارهایی داد اما صفحه های ایندکس شده رو زده pending در بینگ کلا وضعیت رو زده pending .اینها عادیه که در انتظار باشند نباید سریعا اطلاعات بگیرن؟من صبح آخرین آپدیت رو برای سایت و sitemap انجام دادم.

لینک به دیدگاه

سلام

1.من اون متن رو دقیقا کپی پیست کردم.منظور بلاک هست یا بلاگ؟

2.من در وبمسترها سایتم رو تایید کردم و سایت مپ رو هم آدرس دهی کردم.در گوگل یه آمارهایی داد اما صفحه های ایندکس شده رو زده pending در بینگ کلا وضعیت رو زده pending .اینها عادیه که در انتظار باشند نباید سریعا اطلاعات بگیرن؟من صبح آخرین آپدیت رو برای سایت و sitemap انجام دادم.

سلام

دوست عزیز کوچک ترین تغییر در سایت برای مشاهده در موتور جستجو گوگل که به نظر من سرعت و دقتش بیشتر از بقیه هست حداقل 24 ساعت طول میکشه پس در امر بهینه سازی و ایندکس کردن باید کمی صبور باشید.

برای سایت مپ هم اول اینکه باید هر موقع که سایت مپ تون آپدیت شد در وب مستر re submit کنید تا تغییرات جدید رو گوگل دریافت کنه.

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز کوچک ترین تغییر در سایت برای مشاهده در موتور جستجو گوگل که به نظر من سرعت و دقتش بیشتر از بقیه هست حداقل 24 ساعت طول میکشه پس در امر بهینه سازی و ایندکس کردن باید کمی صبور باشید.

برای سایت مپ هم اول اینکه باید هر موقع که سایت مپ تون آپدیت شد در وب مستر re submit کنید تا تغییرات جدید رو گوگل دریافت کنه.

بله بعد از هر تغییر هم فایلهای مربوطه رو آپدیت میکنم و هم سایت مپ رو resubmit میکنم.

در کل سوالم اینه:

1.چجوری یک صفحه ایندکس میشه؟باید دستی اینکار انجام بشه یا اتوماتیک خود گوگل ایندکس میکنه؟

2.اینرو هم متوجه نشدم:

نقشه سایت شامل صفحات مدیریت محتوا که در بلاک قرار ندارند، نیز باشد

منظورش بلاگ بوده یا بلاک یا چیز دیگری؟

لینک به دیدگاه

سلام

باید بگم که خودکار خود گوگل اینکار رو میکنه ولی شما اگه سایت مپ داشته باشید و به گوگل معرفی کنید و مرتب بعد از تغییرات ارسال کنید گوگل زود تر صفحات رو ایندکس میکنه.

نه اون مطلبی که من قبلاً عرض کردم با این فرق داره. بلاک یعنی اون قسمتی که تو ستون سمت راست یا چپ سایت تون نمایش میده.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

اون اخطار ها رو نادیده بگیرین برای همه هست . نیاز نیست از هیچ افزونه کش استفاده کنید .

اینرو یادم رفت بپرسم:

1.اگه ماژولی نصب نکنم قسمت "استفاده از حافظه موقت" غیرفعال میشه.یعنی هربار که سایت لود میشه اصلا از کش استفاده نمیکنه؟

همون قسمت "سیستم حافظه کش" گزینه دیگری بنام سیستم فایل هست که این پیغام برا فعال سازیش میاد:

"سیستم CacheFS فقط باید زمانی که زیرساخت شامل تنها یک سرور فرانت اند باشد استفاده شود. در صورتی که در این مورد اطلاعی ندارید از میزبان خود سوال کنید."

2.من از میهن وب هاست استفاده میکنم.میتونم این گزینه رو فعل کنم؟

3.ماژولی رایگان مانند cloudcache که رایگان نبود هست؟

ممنون

لینک به دیدگاه

1. سوال نامفهوم بود

2. توصیه نمیشه

3. خیر اما سایت هایی هستند که تنظیمات اون ها تخصصی هستند. (به زودی این خدمات در بازارچه قرار میگیره)

لینک به دیدگاه

ممنونم

در مورد سوال اولم:

در این قسمت:

http://upload.tehran98.com/img1/bp6pj2us41hzn53ibx9f.jpg

من دوتا انتخاب دارم:

memcached و سیستم فایل که دومی رو شما توصیه نمیکنید.

اولی هم باید ماژول نصب کنم که لینک راهنمای برای نصب رو هم صفحه قبل گذاشتم چون خودم متوجه نشده بودم باید چکار کنم که یکی از دوستان گفت اصلا نیازی به نصبش نیست.

بنابراین اگه ماژول memcached رو هم نصب نکنم،اون گزینه موجود در عکس(استفاده از حافظه موقت)،غیر فعال میمونه.

یعنی کش غیرفعال میشه،این کش به معنی همون کش برای مرورگرهاست؟

کلا در این قسمت بهترین کار چیه؟

لینک به دیدگاه

memcached ماژول نیست دوست عزیز

هاستتون باید از این افزونه پشتیبانی کنه وگرنه نمی تونید استفاده کنید و بالا هم به صورت هشدار زرد رنگ بهتون می گه که اگه هاستتون این افزونه رو نداشته باشه

لینک به دیدگاه

memcached ماژول نیست دوست عزیز

هاستتون باید از این افزونه پشتیبانی کنه وگرنه نمی تونید استفاده کنید و بالا هم به صورت هشدار زرد رنگ بهتون می گه که اگه هاستتون این افزونه رو نداشته باشه

پس باید اون گزینه غیر فعال باشه؟الان راهی ندارم که از کش استفاده کنم؟

ضمنا منظور همون کش مرورگر در بازدید یک سایت هست یا چیز دیگریست؟

لینک به دیدگاه

خیر منظور کش مرورگر نیست

سیستم فایل هم گاهی باعث مشکلاتی میشه میتونید تست کنید

یک کش دیگه در بالای همون صفحه هست زیر کامپایل اجباری

کامپایل هم خاموش باشه کش اسمارتی فعالی میشه و قاالبتون کش میشه روی هاست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...