رفتن به مطلب

Google Analytics و تبلغات گوگل چیست؟

پست های پیشنهاد شده

اول اینکه طبق قوانین جدید 92 امضاتون خلاف قوانین انجمنه!

دوم اینکه این رو می تونید توی گوگل جستو کنید و نحوه کار باهاشو بخونید

ماژولش هم تنها شناسه ای رو میگیره که تحلیل بهش متصل بشه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این مسائل به پرستاشاپ مربوط نیست و با جستجو در گوگل میتونید در این رابطه اطلاعاتی بدست بیارین . ابتدا در مورد اینکه اینا چی هستند اطلاعات بدست بیارین بعد اگه در کار با ماژولش مشکل داشتین در خدمتتون هستیم .

در مورد امضای کاربران هم درسته خلاف قوانینه اما تو 90 درصد امضاهای کاربران تبلیغات محصولات و فروشگاه هست ! انجمن جای تبلیغ داره ، کسی خواست فکر کنم بهتره سفارش بده قیمت هم ارزونه ، بازدید انجمن هم خوبه و بدک نیست و میتونه تبلیغات نتیجه خوبی بگیره .

اگه قانونه باید همه رعایت کنند ، اگه قانون نیست بهتره از لیست قوانین پاک بشه تا تکلیف مشخص بشه . با رعایت دو سه نفر که کاری درست نمیشه . مثلا من خودم ده ها خدمت برای تبلیغ دارم که میتونم بذارم ولی چون تکلیف مشخص نیست نه میتونم بذارم نه میتونم نذارم :)

لینک به دیدگاه

در مورد امضای کاربران هم درسته خلاف قوانینه اما تو 90 درصد امضاهای

کاربران تبلیغات محصولات و فروشگاه هست ! انجمن جای تبلیغ داره ، کسی خواست

فکر کنم بهتره سفارش بده قیمت هم ارزونه ، بازدید انجمن هم خوبه و بدک

نیست و میتونه تبلیغات نتیجه خوبی بگیره .

طبق قانون جدید قرار دادن تبلیغ به صورت عکس خلاف قوانینه ک این دوستمون امضاشون رو ویرایش کردن بعد از پستم

دیگه الا باید از مدیران سوال کنید که چه دلیلی داره برای نهادن این قانون و رعایت قوانین برای همگان

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

کدی که گوگل می ده به کدام یک از فایل ها باید اضافه بشه؟

This is your tracking code. Copy and paste it into the code of every page you want to track.

این کد رو از کجا باید بگیریم؟شما دوسته عزیز که استفاده کردین میشه بگین؟

لینک به دیدگاه

در نسخه ۱.۵ ماژول هایی هستند که نصب نیستند. درواقع اصلن وجود ندارن ولی نامشان هست و با کلیک روی نصب از سایت اصلی دانلود شده و نصب میشن. اگر مشکل دارید خودتون از سایت اصلی دانلود کنید

Sent from my LT25i using Tapatalk 4 Beta

لینک به دیدگاه

کدی که گوگل می ده به کدام یک از فایل ها باید اضافه بشه؟

This is your tracking code. Copy and paste it into the code of every page you want to track.

این کد رو از کجا باید بگیریم؟شما دوسته عزیز که استفاده کردین میشه بگین؟

وارد سایت Google Analytics بشید. مراحل ثبت سایت خودتون رو دنبال کنید در بخش admin قسمت tracking info

post-3432-14373018909791_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

برای پرستاشاپ نیاز به کد کامل ندارید و همون tracking id که بزرگ نوشته کافیه

Sent from my LT25i using Tapatalk 4 Beta

من در سایت گوگل ثبت نام کردم و بعد از نصب ماژول tracking id رو در ماژول وارد کردم ایا لازم است تا کار دیگری انجام دهم؟با اینکه سایتم بازدید داره ولی 0 نشون میده تعداد بازدیدکنندگان رو چرا؟
لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام

من الان دو روز هست که فقط tracking id رو زدم و هنوز متصل نشده Tracking Not Installed

داخل ماژول آنالیز گوگل قسمتی برای tracking code نداره

اگر بخواهیم این کد رو اضافه کنیم و در صورتی که فعلا قالب مورد نظر قالب پیش فرض باشه با توجه به مطالب زیر که گوگل گفته کجا رو پیشنهاد میکنید؟

Paste your snippet (unaltered, in its entirety) into every web page you want to track. Paste it immediately before the closing tag.

If you use templates to dynamically generate pages for your site (like if you use PHP, ASP, or a similar technology), you can paste the tracking code snippet into its own file, then include it in your page header

لینک به دیدگاه

سلام

من الان دو روز هست که فقط tracking id رو زدم و هنوز متصل نشده Tracking Not Installed

اگر بخواهیم این کد رو اضافه کنیم و در صورتی که فعلا قالب مورد نظر قالب پیش فرض باشه با توجه به مطالب زیر که گوگل گفته کجا رو پیشنهاد میکنید؟

Paste your snippet (unaltered' date=' in its entirety) into every web page you want to track. Paste it immediately before the closing tag.

If you use templates to dynamically generate pages for your site (like if you use PHP, ASP, or a similar technology), you can paste the tracking code snippet into its own file, then include it in your page header[/quote']

بغير از سوال بالا آيا اگر ماژول ديگري كه ساخت خود سايت اصلي نباشه پيدا كرديم قابل اطمينان هست
لینک به دیدگاه

سلام

Paste your snippet (unaltered' date=' in its entirety) into every web page you want to track. Paste it immediately before the closing tag.

If you use templates to dynamically generate pages for your site (like if you use PHP, ASP, or a similar technology), you can paste the tracking code snippet into its own file, then include it in your page header[/quote']

کد رو نباید وارد کنید. یه ایدی گوگل آنالیتیکز بهتون میده اونو باید وارد کنید

لینک به دیدگاه

سلام

من الان 4روز هست که فقط tracking id رو زدم و هنوز متصل نشده Tracking Not Installed

Paste your snippet (unaltered, in its entirety) into every web page you want to track. Paste it immediately before the closing tag.

If you use templates to dynamically generate pages for your site (like if you use PHP, ASP, or a similar technology), you can paste the tracking code snippet into its own file, then include it in your page header

لینک به دیدگاه

سلام

من الان 4روز هست که فقط tracking id رو زدم و هنوز متصل نشده Tracking Not Installed

تو فایل footer.tpl قبل از بسته شدن body
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...